ilupildid siseruumis

11 postitust / 0 uut
Viimane postitus
maan
Võrgust väljas
Liitus: 4 Jaan 2008 - 10:30
ilupildid siseruumis
5 Veebruar, 2008 - 20:24

palun jagage kogemusi siseruumis tehtud ilupiltide kohta: kus tegite, kes oli fotograaf ja kuis rahule jäite...

fotograafide kodulehel ilupildid kõik looduses tehtud. veebruaris ise plaanime hotellis teha (väikese lapsega ei julge õue peale loota). natuke muretsen, et kas ikka siseruumis tulevad kenad....

BellaKrissu
Võrgust väljas
Liitus: 20 Märts 2007 - 16:33
Re: ilupildid siseruumis
6 Veebruar, 2008 - 08:56

Olen näinud! Päris kenad! Ise tegin ka oma tulevase kaasa õe pulmas neist pilte siseruumides- paari üle olen isegi päris uhke aga ootan temalt nõusolekut, et nenid avaldada.

suvakas111
Võrgust väljas
Liitus: 8 Dets 2007 - 15:46
Re: ilupildid siseruumis
6 Veebruar, 2008 - 10:11

Meil pulmad aprillis ja peaks ka mõnd varuvarianti kaaluma, kui juhuslikult õues pilte teha ei saa. Ilus roheline on aastaringselt botaanikaaias näiteks. Ja ega esialgu ei tulegi rohkem kohti meelde. :D
Kindlasti fotograaf oskaks ka mõnd kena kohta soovitada.

Ei jõua kevadet ära oodata.. 26.04.2008

26.04.2008
Maailma ilusaim päev

kiusu
Kasutaja kiusu pilt
Võrgust väljas
Liitus: 14 Okt 2007 - 21:53
Re: ilupildid siseruumis
6 Veebruar, 2008 - 11:43

Kõik oleneb sellest, milline valgustus siseruumis on, kas loomilik hea valgus või peab fotograaf ise lisa valgustust muretsema. Ja sellisel puhul oleks alati mõistlik võtta professionaal, sest pulmafotod on iga pruudi jaoks väga tähtsad.

kratiplika
Kasutaja kratiplika pilt
Võrgust väljas
Liitus: 1 Veebr 2008 - 13:06
Re: ilupildid siseruumis
6 Veebruar, 2008 - 12:03

Gregilyl on minu arvates päris hea idee. Ega siseruum ei pea tähendama lagedat tuba. Pange fantaasia tööle. Ja kui tähendabki, siis arvan, et pulmapildil olete kõige tähtsamad teie kaks. Mõnes mõttes siis ju hea ongi, ei jää pildil midagi muud silma (nt taust), vaid ainult teie.
Pulmapilte endal veel pole. Aga minu arvates väga ilusa perepildi (mille nõuded pole küll kindlasti nii suured kui pulmapildil), tegi meist Tartus Asko Foto naisterahvast fotograaf Riia tänaval.

Ise teeme oma elu ilusaks.

_______________________
Ise teeme oma elu ilusaks.

liisbet
Kasutaja liisbet pilt
Võrgust väljas
Liitus: 22 Aug 2007 - 20:40
Re: ilupildid siseruumis
6 Veebruar, 2008 - 15:40

hmm, osades salongides on ju nii sheff interjöör, et seal tulevad kohe kindasti mega ilusad pildid. aga muide kas mitte siin samas albumis pole mitte pildid, mis on tehtud talvel õues harju tänava liuväljal ja need on lihtsakt oivalised! mine ja vaata kindatsi üle! aga eesti talve arvestades ei tea kunagi, kas ikka on lumi maas ja ilus valge, või mitte. tasub kaaluda mitmeid variante. aga jah, kindasti leiate sobiva salongi kus on kena pilte teha.

maan
Võrgust väljas
Liitus: 4 Jaan 2008 - 10:30
Re: ilupildid siseruumis
6 Veebruar, 2008 - 16:39

fotosalongi osas ei kahtlegi nii väga, sest seal ju valgustus jms ok. kuna aga meil sellised stuudiofotod juba tulevad, siis tahtsime ilupilte teises keskkonnas. õu langeb külma tõttu tõenäoliselt ära. lootsin, et ehk keegi just mõnes hotellis/mõisas vms siseruumides sees oma ilupildid teinud ja oskaks kogemusi ses osas jagada...

Ancelyna
Võrgust väljas
Liitus: 20 Nov 2006 - 00:00
Re: ilupildid siseruumis
7 Veebruar, 2008 - 12:27

Mina näiteks ei tahtnudki õues pilte teha, sest kõik teevad ju õues ja ma tõesti ei saa aru mispärast ma oma valge maani kleidiga kusagile põllule/metsa/randa jalutama peaksin minema :P
Pulmad olid meil Märtsis ühel ilusal päikesepaistelisel väga tuulisel päeval. Õues poleks kleidi ilu niikuinii nähtavale jäänud, oleksid pidanud ta miski kasuka/mantli alla peitma. Tegime oma pildid hoopis ühes vanalinna restoranis. Päeval on seal akendest langevat loomulikku valgust küll ja veel, lisaks kaunid pehmete kardinatega aknad, suured peeglid, trepid jne. Soovitaks ringi käia restoranides ja kohvikutes ning interjööri suhtes ringi vaadata. Kuna ruumi on rohkem kui stuudiotes jääksid ka pildid mitmekesisemad? Päevasel ajal pole neil palju külastajaid ning meid olid küll kõik restoranid valmis hea meelega pildistamiseks vastu võtma.

luuna2x
Võrgust väljas
Liitus: 30 Dets 2006 - 21:42
Re: ilupildid siseruumis
7 Veebruar, 2008 - 12:33

Ega saladus pole, kus restoranis teie käisite pildistamas? :)

Andrus Noorhani
Kasutaja Andrus Noorhani pilt
Võrgust väljas
Liitus: 14 Aug 2007 - 00:09
Re: ilupildid siseruumis
20 Veebruar, 2008 - 00:04

Fotograafina olen väga erinevates valgusoludes pidulikke pilte teinud.
Kui mingit välisvalgust ruumi tuleb, kasutaksin selle ära. Suure tõenäosusega tuleb siis aga teha pilt akna lähedal, mis seab pildi sisule piiranguid.
Ruumi laevalgusega enamasti arvestada ei saa, sest see on kvaliteetse pildi jaoks tihti nõrk ja lampide tüübist lähtuvalt lisab ebameeldivaid kõrvaltoone.
Seepärast soovitan valida siiski fotograafi, kes probleemi tunnistab ja vajalikud lisavalgustid kaasa võtab.
Siseruumides ja lisavalgusega pildistades tuleb aga pildistamise jaoks varuda rohkem aega kui suviseks jalutuskäiguks pargiteel. Osa aega kulub valguse seadmisele.
Soovitan valida pildistamiseks siseruumi, kus vähem mööblit ja rohkem avarust.
Igaljuhul soovitan selliseid interjööripilte teha ;)

liisbet
Kasutaja liisbet pilt
Võrgust väljas
Liitus: 22 Aug 2007 - 20:40
Re: ilupildid siseruumis
24 Aprill, 2008 - 21:43

Huvitav, kas teemaalgataja ka kuhugi põnevasse kohta pildistama ka läks. Mina ise hakkasin mõtlema selle peale, mis saab kui vihma sajab. Aga fotograafiga rääkides selgus, et on kohti, mida vihm ei sega ja kus ilusad vihmavarjud asjakohased on. Aga ta mainis, et on käinud hotellides pildistamas, kus noorpaaridel on tuba võetud ja sellised põnevas interjööris tehtud pildid tasuvad ära. Ma kohe mõtlesin, et võikski ju sellise plaani teha ja kohe turgatas selleks sobiv hotell ka pähe. Peab uurima kuidas seda teostada, väga sheff oleks muidugi ka see tuba sinna võtta, kuigi meil selliseid plaane praegu ei ole. On kellegil juba tekkinud konkreetseid plaane kuhugi siseruumidesse pildistama minna?