Ilupildid varahommikul?

16 postitust / 0 uut
Viimane postitus
kataks
Võrgust väljas
Liitus: 7 Aug 2007 - 09:45
Ilupildid varahommikul?
10 Detsember, 2007 - 14:28

Olen mõelnud ja mõelnud ja veelkord mõelnud. Õnneks on veel palju aega mõelda :)
Ilupiltide peale mõtlen. Me tahame ilupilte teha mere ääres liivarannas. Pulmad ise 28. juunil. Kui ilm on ilus, on sel ajal vist juba inimesi rannas kui palju. Laupäevane päev ka. Kui laulatus on kell 13 ja sõidame edasi peokohta, mõtlesime ise ühel hetkel rongist ära pöörata ranna poole, et pildid ära teha. Pidulised sõidaksid edasi peokohta, seaksid ennast sisse, jooksid shampust ning saaksid juba midagi natuke hamba alla. AGA mul on ju alust uskuda, et rand rahvast täis kui ilus ilm on ...

Sellepärast mõtlesime vahepeal, et läheks üldse varahommikul juba randa. Kasvõi kella kaheksa-üheksa ajal. Aeg ise ilus ja siis küll rahvast pole. Siin kohal tekib aga soengu ja meigi küsimus: kas ma peaksin siis laskma varahommikul mingi soengu ja meigi ära teha ning lõuna ajal laulatuseks ja õhtuseks peoks juba uue? Sest vaevalt, et kell 07:00 tehtud soeng väga ilus enam on kell 13 laulatuse ajal :(

Muretsen igaks juhuks juba ammu ette ära ja ehk kellelgi on häid soovitusi pakkuda!

Vana tegija
Võrgust väljas
Liitus: 12 Sept 2007 - 10:05
Re: Ilupildid varahommikul?
10 Detsember, 2007 - 14:42

Aga ehk leiate sellise koha kus inimesi vähem või teate kohta,mis privaatsem? Või siis paluda inimesi, et sel ajal kui te seal pilte teete, nemad eemal oleksid, eeldades, et inimesed on mõistlikud? Aga kui ilm ei ole ilus? Kus te siis oma ilupildid teeksite?
Kui tõesti kell 7 soeng teha ja tuuline ilm on, siis tõesti ei püsi soeng kaua ilus...aga meiki annaks ju küll värskendada... Sul kohe tõsine dilemma. Ka mina nüd hakkasin siin mõtlema, et kuidas küll parem oleks. Muidugi oleneb ka kui keeruline Sinu soeng tuleb. Et kui lahtistesse juustesse ainult lokid, siis need annaks ju ise kodus varahommikul sõbrannade abiga valmis teha.... Igatahes ma loodan, et leiad enda jaoks sobivaima variandi kuidas ilupildid ikka rannas tehtud saaks :)

Jõudu ja jaksu

ilegna
Võrgust väljas
Liitus: 10 Sept 2007 - 09:16
Re: Ilupildid varahommikul?
10 Detsember, 2007 - 15:12

Kindlasti oleneb rannast ka, mõnes vaiksemas rannas loodetavasti kell 9.00 pole veel rahvast. Tallinna suurematel randadel muidugi seda ei juhtu kui on ilus laupäeva hommik. Samas andsid väga hea idee, rannas on tõesti ilus teha pilte. Ainult, et mis kell siis peaks äratus olema kui umbes 7.00 soengut ja meiki teha? Päev läheb teie jaoks päris pikaks ja õhtuks juba päris väsitavaks, kui just ei plaani enne südaööd lõpetada. Kui ikkagi plaan minna hommikul randa pildistama siis ehk tekib võimalus minna peale seda salongi ja kohendada registreerimiseks nii soengut kui meiki, näiteks.
Loodetavasti leiad endale sobiva lahenduse!

Ticky
Võrgust väljas
Liitus: 8 Juuni 2007 - 21:04
Re: Ilupildid varahommikul?
10 Detsember, 2007 - 15:15

Uhh, tõepoolest on sul mille üle mõelda.. Tõenäoliselt on ikkagi parim variant see, kui te lipsate pulmarongist randa pilte tegema.. Ja eks leidub neid privaatsemaid kohti ka..Ning inimesed on suht mõistvad sellistel juhtudel :)

Ja kas sa ise üldse jõudadki oma pulmapidu õhtul nautida, kui sa oled hommikul 7st juba juuksuris soengut tegemas ning kohe siis randa pildistama jne... Õhtuks nii väsinud, et mõtled kuidas ainult magama saada...

Kai Kuusik-Greenbaum
Võrgust väljas
Liitus: 1 Aprill 2007 - 19:34
Re: Ilupildid varahommikul?
10 Detsember, 2007 - 15:17

Kas te fotograafiga muud aega enne pulmi ei saaks kokku leppida? Et üritaks proovisoengu ja proovimeigi teha mõned nädalad enne pulmi ja samale päevale ka pildistamise planeerida? Saaksite fotosid siis ka juba õhtusel oksjonil või kingitusena kasutada:)?

/Zeal without knowledge is a runaway horse/

http://greenu.planet.ee/kaikuusik

Lauri ja Kai pulmafotod asuvad aadressil: http://community.webshots.com/user/puellakas?vhost=community

kataks
Võrgust väljas
Liitus: 7 Aug 2007 - 09:45
Re: Ilupildid varahommikul?
10 Detsember, 2007 - 15:21

Rannaks valisime Kaberneeme. Seal hommikupoole ikkagi suht vähe rahvast ning jääb peokohale suhteliselt lähedale.
Kui vihma sajab, siis on väga pahasti kuna pidu ise õuepeona plaanitud. Küll katuse all kuid küljed lahtised ning kui suur tuul ja vihm koos siis on pidu rikutud :( Aga ma loodan parimat :) Kui vihma sajab, siis teeme pildid kirikus ja ehk mõnel hetkel ikka ei saja, siis peokohas õue peal või jõe või järve ääres. Kindlalt tean seda, et stuudiosse ma ei lähe selleks. armastan maalähedust ja pilte tahan just taluõues ja rannas/järve/jõe ääres

Juuksur mul oma sõbranna, seega soengu tegemine poleks isegi raske hommikul, meigi jaoks peaks küll kosmeetiku üles ajama :) Mõtlesin ise, et lasen teha soengu ja meigi varahommikul ning käime pildistamas ära, siis koju, ning oleneb mis seisus soeng ja meik on, et kas tuleb täiesti uued teha või kohendada enne kirikut.

Virgo Jaani
Kasutaja Virgo Jaani pilt
Võrgust väljas
Liitus: 10 Aug 2006 - 16:48
Re: Ilupildid varahommikul?
10 Detsember, 2007 - 21:45

See on ilus mõte ja tavaliselt ütleks kohe jah, kuid enne kui otsustate mõelge veel natuke Smile Lihtsalt see päev on teile füüsiliselt suhteliselt raske (on küll, isegi kui praegu arvate et  mis ta nüüd ära ei ole) ja teha seda veel raskemaks sellega, et ärkate hommikul vara vara, pole ka mõtet.

Aga kui juba olete oma loomuselt varajased ärkajad (minu kommentaar on võibolla ajendatud sellest, et mulle endale ee meeldi vara hommikul ärgata), siis laske aga minna - kujutan ette, et need hommikused pildid võiksid väga värsked ning kenad välja näha.

Tervitades,

Virgo 

__________________________________
Ma teen seda tõepoolest heast meelest...
www.pulmad.ee
www.pulmaisa.ee
www.svadba.ee
www.weddings.ee

Vana tegija
Võrgust väljas
Liitus: 12 Sept 2007 - 10:05
Re: Ilupildid varahommikul?
10 Detsember, 2007 - 22:03

On küll füüsiliselt raske, eriti veel siis ka kui ei saa öösel korralikult magada. Mõni inimene on juba selline, et päev enne tähtsaid sündmusi (ükskõik, siis mis sündmus) ei tule öösel korralikku und....

Epu
Kasutaja Epu pilt
Võrgust väljas
Liitus: 17 Aug 2007 - 23:23
Re: Ilupildid varahommikul?
10 Detsember, 2007 - 22:09

Iseenesest varahommikul on kõige ilusam valgus ja saab kõige paremad fotod. Aga mõtle, kui pikaks see päeva venitab - õhtul ei jaksa ju üleval olla.
Mina ikkagi lipsaks keset päeva mõnele tühjemale rannale :)

************
Kui mu kõrval vaid,
Päevi jagad ilusaid,
Käime läbi koos kõik maailma teed.

emia
Võrgust väljas
Liitus: 9 Juuli 2007 - 14:06
Re:
10 Detsember, 2007 - 22:12

Ehk oleks mõistlikum need pildid peale registreerimist ikka teha, sest muidu väsite küll väga ära. Näiteks on kena rand ka Viimsi vabaõhu muuseumi juures.Seal on mitmed paarid imeilusad pildid teinudja päevitajaid seal ei ole. Samas soovitaksin sinna ikka koos oma peorahvaga minna, sest noorpaar on ka nende jaoks lummav vaatepilt. Ilma noorpaari autota sõitev pulmarong on vist ka veidi veider nähtus, samuti ka see, kui teie üksi ilma pulmarongita liigute. Pulmade juurde kuulub ikka ühine lustisõit ja selleks näeb ka noorpaar vaeva, et läbitaks kenasid ja atraktiivseid kohti Eestimaal. Selle sõidu käigus tehakse kõiksugu vigureid, alates neiupõlvenime... ja lõpetades esimese ametliku suudlusega kusagil loodukaunis kohas ja kurepesaga. Nii et, mina ei soovitaks külalistel omapäi ära minna, sest siis kaob peol see õige vunk.

murka
Kasutaja murka pilt
Võrgust väljas
Liitus: 19 Jaan 2007 - 16:08
Re: Ilupildid varahommikul?
10 Detsember, 2007 - 22:14

mul õde abiellus ja planeeris nii, et tegi meigi ja soengu ära ja siis läksid pildistama mitmetesse kohtadesse ja võtsid lausa pikniku korvi kaasa, ja siis otse pildistamiselt registreerima ja sai kõik väga hästi planeeritud, kui täpset aega pole abiellumiseks säetud, siis võib-olla nihutada natuke hiljemaks:)

BellaKrissu
Võrgust väljas
Liitus: 20 Märts 2007 - 16:33
Re: Ilupildid varahommikul?
11 Detsember, 2007 - 09:50

Aga kui rand on peokohale lähedal, miks mitte käia peo ajal natukene aega ära ja teha pildid päikeseloojangu ajal rannas... Kui sellest oma pulmaisale teada annate, ehk leiab ta miski mängu selleks ajaks pulmalistele või võtate nemadki kaasa ja näiteks teete nime ära saatmise vms samas kohas koos kogu rahvaga- saate kaks kärbest ühe hoobiga ;)

kataks
Võrgust väljas
Liitus: 7 Aug 2007 - 09:45
Re: Ilupildid varahommikul?
12 Detsember, 2007 - 10:42

Päris niii lähedal see ka pole, ikka no 10-15 km vahet :) aga jääb lihtsalt sõites pulmakohta suht tee äärde. Kuigi päikeseloojaguline rand oleks küll fantastiline :)))

oravake
Võrgust väljas
Liitus: 19 Sept 2007 - 14:40
Re: Ilupildid varahommikul?
11 Detsember, 2007 - 15:59

Katakas Sa panid mind mõtlema. Minu sooviks on ka mere ääres pilte teha (mul pulmad siis 8 päeva enne) kuid ma unustasin,et on olemas päevitajad :)
Kuid olen näinud pilte mis tehtud Snelli tiiki juures. Seal on hõbepajud mis rippuvad vee kohal, kuigi jah vesi on roheline, on tulemus kena. Mul on õnneks pulmakohas ka veekogu ja varemed ning lasen enamus pilte seal teha. Kuid tahaks ju ka merd... :)

möödunud
Võrgust väljas
Liitus: 27 Nov 2007 - 09:22
Re: Ilupildid varahommikul?
11 Detsember, 2007 - 16:53

Hommikune mere äär on kindlasti kaunis & samuti õhevil & ootusärevuses noorpaar, kuid kas see tõesti jätkub jõudu enne pulmasaginat veel pildistama minna? Päeva jooksul pildistavad Sind kõik, mis on õhtuks Sind niigi ära väsitanud. Pigem arvan, et peo ajal korraks minema lipsata ja veidi klõpsutada & usun ka, et pildid peaksid olema siiski seal, kus pulm ise toimub või siis vähemalt seal ligidal.
Vastasel korral võiks ju minna juba täna fotograafi juurde, tõmmata kleit selga ja pildistada?

Aga samas, loomulikult tahame me kõik ju jäädvustada end, oma kallimat, neid emotsioone ja seda kaunist päeva. Kuid usun, et õnnelikud inimesed, seega siis noorpaar jääb fotodele võrratu igas olekus & igalpool :)

Oliver & Õnneli
08.08.08.

kataks
Võrgust väljas
Liitus: 7 Aug 2007 - 09:45
Re: Ilupildid varahommikul?
12 Detsember, 2007 - 10:46

Ma pole kordagi isegi tulnud selle peale, et pildid peaksid olema ikkagi seal kus pulmad toimuvad. Kui paljud käivad kadrioru pargis ja vabaõhumuuseumis ja toompeal pildistamas, selles ju mõte ongi, leida enese jaoks ilusaim koht. Poe koht ei pruugi alati olla just päris selline. Kuigi loomulikult teeme pilte ka seal. Lihtsalt mina ütlesin kohe ära, et tüüpilistesse pildistamise kohtadesse (just vabaõhumuuseum, kadriorg jne) mina ei lähe. Mina tahan OMA kohta ning see koht võiks olla mingi väärtusega minule. Nii tunduski just SEE rand ideaalsena.