Ametimärgid, pulmalipp, külalisteraamat ja kingituste karp MTÜ Vikipesast

üks postitus / 0 uut
kupava
Võrgust väljas
Liitus: 21 Okt 2009 - 15:36
Ametimärgid, pulmalipp, külalisteraamat ja kingituste karp MTÜ Vikipesast
29 August, 2013 - 12:31

Soovisime tellida pulmalipu, külalisteraamatu, kingituste karbi ja ametimärgid. Internetis leidsingi ühe kodulehe, kus ongi pulmadeks tehtud samad asjad. Kirjutasin siis omast soovist ja jäin vastust ootama. Kuna pulmad on augustis kirjutasingi juuli alguses. Vastuseks sain, et juuli kuus on puhkus aga juuli lõpus hakkab tegema ja pulmadeks on kindlasti valmis.
Kirjutasin juuli lõpus millised peavad need asjad olema ja küsisin veel üle, et kas 17 augustiks on kindlasti valmis? Lubati, et saab kindlasti valmis.
Helistasin umbes kaks nädalat enne pulmi, et kaugel asi on, kuidas asjad kätte saab ja kuidas käib maksmine? Öeldi et üsna varsti saab kõik valmis ja pildid laetakse üles, et saaksin üle vaadata. Kokkuleppe järgi neljapäeval pidid pildid kindlasti olema valmis ja reedel võib juba kas postitada meile või me ise tuleme järgi. Ootasin siis neljapäeva- ei midagi, reedel tuli e-mail, et peagi saadetakse pildid. Ootasin siis reede ka- ikka ei midagi. Laupäeval juba helistasin, et kaugel asi on? Keegi ei vastanud. Kuna nädala pärast olid juba pulmad tulemas, siis hakkasin muretsema. Saatsin e-maili, et loobun oma tellimusest, kuna ma ei saa nende peale lootma jääda ning varsti enam pole ka aega mööda poode joosta ja otsida neid asju. Vastus oli siis selline: "Selge.Teeme nii!".
Olin väga pahane see päev. Kui ta oli juba ettevalmistusi teinud, siis ta ei loobuks nii kiiresti tellimusest. Kui palju noorpaare ikka abielluvad samal päeval ja samade nimedega? See on ju kulu tema jaoks. Muidugi, kui ta oleks neid teinud.
Järgmisel päeval läksin ise poodi, ostsin kanga, värve ja tegin ise lipu valmis. Ka kõik muud asjad sain ostetud ja tehtud. Ma lihtsalt mõtlen, et kui oleksingi ootama jäänud ja reedel (päev enne pulmi) oleks selgunud, et asjad polegi valmis, mida oleks siis mulle öeldud?