Cantervilla loss

9 postitust / 0 uut
Viimane postitus
Marina Ilves
Võrgust väljas
Liitus: 9 Juuli 2014 - 00:16
Cantervilla loss
9 Juuli, 2014 - 00:44

Tere,

Meil oli negatiivne kogemus Cantervilla lossiga. Nimelt broneerisime ruumid poolteist aastat ennem pulmi. Pulmakuupäeva lähenedes leppisime nendega kokku toidu maitsmise. Kahjuks minule nende toidud ei meeldinud ja mees soovis ka midagi erilisemat kui tavaline süldilaua toit. Sellest tulenevalt oli meile silma jäänud ühe cateringi menüü ja otsustasime, et soovime kasutada cateringi teenust. Nii me siis andsime oma soovist teada ka Cantervillale ja palusime nendepoolset hinnapakkumiste teenusele, kus kogu toit tuuakse sisse, kuid teenindus ja joogid (mahl, tee, kohv) on nende poolt. Esimene jutuajamine toimus telefonitsi, ning Cantervilla perenaine Saima Värton viskas solvunult toru hargile. Olime segaduses! Meilidele ei vastatud ning umbes nädal hiljem helistasime uuesti. Saime Saima kätte ja leppisime, et saame kokku.

Eelmine nädal käisimegi uuesti sel teemal rääkimas. See suhtlusviis, mis meid ootas-oli täiesti uskumatu! Saima klähvis, nähvis ja mõnitas meid. Mina ei pidanud sellisele kohtlemisele vastu ja lahkusin lauast (kuna tean, et olen võimeline väga halvasti ütlema, pidasin mõistlikumaks lahkuda, et mitte hiljem öeldut kahetseda). Kuulsin kõrvalruumist aga kuidas minu mehe ja Saima vaheline vestlus muutus väga emotsionaalseks. Vestluse lõppedes liitusin uuesti nendega.

Lõpetuseks küsis mees, et millal me võiks oodata hinnapakkumist? Vastuseks tuli (irve näol), et küll te saate! Mees küsis uuesti, et millal. Vastus, et no küll te saate. Kolmanda korra peale tuli jällegi umbmäärane vastus! Siinkohal mainiks, et pulmadeni oli jäänud üks kuu.

Päris lõppu oli Saimal meile ka veel väike üllatus! Kui viimati küsisin alkoholi kohta, et kas võib tuua oma alkoholi ning kas peame maksma korgimaksu-saime vastuseks, et võime tuua ja korgimaksu ei ole. Nüüd aga oli tekkinud nõue osta neist pudel kanget ja lahjat alkoholi X inimeste arvu kohta.

Saima käitumisest jäi mulje, et me võime ju soovida ühte, teist ja kolmandat, kuid nemad teevad nii nagu tahavad. Teema kokkuvõtteks siis nii palju, et meie usaldus selle koha vastu on täielikult kadunud ning otsisime kiiremas korras uue peokoha.
Kahjuks koha vahetamise käigus selgus, et selliseid noorpaare on veelgi, kes viimasel hetkel mujalt abi otsivad, kuna Cantervilla perenaisega on üsna raske suhelda.

Meie peoni on nüüd jäänud alla kuu ja oleme uue kohaga väga rahul :)

Päikest,
M

kplx91
Võrgust väljas
Liitus: 8 Aug 2013 - 09:47
Re: Cantervilla loss
11 Juuli, 2014 - 09:16

Meil olid Cantervillas pulmad ja peab tõdema, et Saimaga oli suhtlus tõesti keeruline. Sain asjad räägitud kui käisin kohapeal, e-maili teel oli keeruline ja kõikidele küsimustele ei saanud alati vastuseid. Alkoholi teema oli ka segane, kui aus olla. Alguses räägiti, et on tervitusjoogid lossipoolt. Umbes kuu enne selgus, et need tervitusjoogid on vaja välja osta ja hinnad polnud just odavamate killast. Tol hetkel arvasin, et ainult mina olin asjadest valesti aru saanud.
Pulmapäeval olin aga kõikidest segadustest hoolimata kõigega rahul. Teenindus oli super, toidud küll keskpärased, kuid siiski palju paremad, kui proovimas käisime. Kokk oli väga sõbralik ja käis koguaeg uurimas, et kuidas rahul oleme. Ruumi oli palju ja kõik leidsid endale tegevust ja külalised olid peokohaga rahul :)

Kadri

Marina Ilves
Võrgust väljas
Liitus: 9 Juuli 2014 - 00:16
Re: Cantervilla loss
11 Juuli, 2014 - 11:37

Kadri, meeldiv kuulda, et Teie pulmapäev hästi sujus. Saime nüüd lõpuks Cantervillast ka kirja, kus väideti, et meie sõitsime neist üle! Meie rääkisime nendega väga viisakalt, kuid nendepoolne suhtumine oli meie jaoks väga kummaline. Ühesõnaga kui klient avaldab oma soove, on see ülesõitmine :)
Ja nüüd nende viimast kirja lugedes tundus, et nad on õnnelikud, et meist kui klientidest lahti said :(

Vähemalt maksti ettemaks väga kiiresti täisulatuses tagasi-see oli positiivne.

Virgo Jaani
Kasutaja Virgo Jaani pilt
Võrgust väljas
Liitus: 10 Aug 2006 - 16:48
Re: Cantervilla loss
11 Juuli, 2014 - 13:32

Tervitus-

Ka mina tean, et nendega on suhtlemine suhteliselt keeruline, kuigi ka lahendamatuid olukordi pole.

Saima on kogu selle kompleksi ise tööle pannud ja eks ta loomulikult teab nö kuidas on parem. Seda et noorpaar saaks peokohast üle sõita...well...ma tahaks teada kuidas see on võimalik :D

Aegajalt tekib see probleem just siis kui omanikud peavad peokohta ka enda koduks ja kodus on ju keeruline võõrastel pidu pidada lubada. On ju nii ?

Mina olen peokohtadel seda viimase vahe tegemist kogu aeg soovitanud - te ei saa pidu teha kodus. Samuti ei saa sundida noorpaari tegema nii nagu peokoht tahab - nõu võib anda alati, aga sundida ei saa.

Tervitades,

Virgo
Pulmad.ee

kathy
Võrgust väljas
Liitus: 22 Aug 2014 - 17:16
Re: Cantervilla loss
17 September, 2014 - 07:58

Ka mina suhtlesin telefoni teel naisterahvaga, kes ei tundunud eriti sõbralik. Käisime aga siiski koha peal ära ja tundus täitsa sõbralik. Alguses telefonivestluse põhjal otsustasime, et ei lähe sinna, aga kuna sõitsime teisi kohti vaadates sealt mööda, siis otsustasime pilgu peale visata.

Marina Ilves
Võrgust väljas
Liitus: 9 Juuli 2014 - 00:16
Re: Cantervilla loss
22 August, 2014 - 17:47

Meie uueks valikuks sai Mooste Folgikoda. Soovitan soojalt! Väga toredad inimesed ja superhea ruum (kui inimesi on c 100 ja rohkem).

Meie pulmapidu osutus uhkemaks kui ette kujutasime ja kõik kiitsid taevani :)
Edu teile korraldamisel ;)

kathy
Võrgust väljas
Liitus: 22 Aug 2014 - 17:16
Re: Cantervilla loss
23 August, 2014 - 08:44

Meie mõtleme ka Folgikoja peale - naisterahvas, kellega suhtlesin, oli igati abivalmis ja sõbralik. Vaatama ei ole veel jõudnud minna. Aga Marina, kas see saal tühjaks ja kõledaks ei jäänud? Tundub, et see on nii suur ja kui ma sinna panen ainult 10 ümmargust lauda, jääb väga palju tühja ruumi... Kas teil oli ööbimine ka sealtpoolt võetud? :) Ja kui Sa viitsid, siis äkki kirjutad, kes Sul pulmaisa, ansambel, fotograaf jne olid ja kuidas rahule jäite? :) Aitäh!

Marina Ilves
Võrgust väljas
Liitus: 9 Juuli 2014 - 00:16
Re: Cantervilla loss
23 August, 2014 - 10:30

Folgikoja rahvas oli tõesti igati abivalmis. Nende suur pluss oli ka see, et kohapeal olemas valgus ja heli. Ei pea eraldi otsima.
Alguses kartsime ka, et jääb palju tühja ruumi, kuid lõpuks kõik kiitsid, et nii mõnus oli lauas istuda - ei olnud nagu silgud karbis :) ja oli palju tantsuruumi. Sättisime lauad U-kujuliselt (100 inimest oli). Aga kui väiksemat ruumi tahta, siis soovitan seal samas olevat Viinavabrikut. Panen siia timelapsi video. Annab väikese ülevaate
https://www.youtube.com/watch?v=1gf1vMZEfRk&feature=share

Kuna meil oli suur bänd, siis panime nad lavale. Kuid võimalus on pannad nad ka põrandale ja lasta ruumi kaunistajatel lava kangastega ära eraldada.

Tegijatest olid meil järgnevad inimed. Kiidan kõiki taevani :D Järgmine nädal teen ka kiidupostituse pulmad.ee-sse ;)
*Pulmaisa: Vahur Jüris, kes oli ääretult lõbus ja suutis kõik rahva kihama panna!
*Ilus Luke Mõisapargile, kus toimus tseremoonia.
*Piigade Peoagentuur, kes aitasid meid hädast välja ja tegid meile nii suurepäraselt kaunistatud tseremoonia koha ja ruumid!
*Pesa catering – toidud olid nii maitsvad, et jääke peaaegu et ei olnudki! Soovitan soojalt.
* Elise Ustav, kelle imekaunis hääleke pani paljud tseremoonia ajal nutma
* Urmas Jalakas – lihtsalt ei ole sõnu, kui võrratu tordid me temalt saime ja veel nii ülimaitsev. Topelt kummardus – paljude suu vajus lahti!
* Maris Arulepp – lihtsalt super fotograaf! Inimene, kellega on lihtne ja mõnus suhelda.
* Videomehed Hekki ja Janek „Awentus“ est – superlahedad mehed. Ei jõua ära oodata nende põnevat videot.
* Meie võimas bänd, kes sai kõik maast lahti - James Werts World Project
* VJ Meelis Möls, kes aitas meid terve õhtu muusikaga ja kirsiks tordil oli videodisko.
* Flameous Tulegrupp – vinge tule-etenduse eest, mis nii paljudki ahhetama pani.

Aga kui on veel küsimusi ja saan abiks olla, siis annan enda e-maili :)
ilves.marina [at] gmail.com

Päikest ;)

Nelli89
Kasutaja Nelli89 pilt
Võrgust väljas
Liitus: 23 Aug 2014 - 21:48
Re: Cantervilla loss
29 August, 2014 - 00:39

Tore, et sa video lisasid, tänu sellele otsustasime ka meie pidada maikuus 2015 oma pulmad Mooste Folgikojas, nimelt see u-kujuline laud ja sellele lisaks jääb veel tantsuruumi ja ka bänd saab rahus oma tööd teha, ilma, et keegi tatsaks nende instrumentide pihta.

Tore tore :)