ebameeldiv kogemus Muinasjutupeoga

6 postitust / 0 uut
Viimane postitus
kressyke
Võrgust väljas
Liitus: 27 Sept 2010 - 15:24
ebameeldiv kogemus Muinasjutupeoga
11 Juuli, 2011 - 10:35

Käisin Tartus Muinasjutupeo salongis märtsi alguses. Kleidi lepingu sain nendega lõpuks tehtud 30 märts. Tarneajaks lubati max. 40 päeva. Kleidist tükk aega ei kippu ega kõppu, kuni ma ise siis võtsin ühendust. Muinasjutupidu ise ei võtnud absoluutselt vaevaks kliendiga ühendust võtta ja teada anda, et kleit saabub oodatust hiljem.

Oma meilidele ootasin vastust nädal ja vastus tuli ka alles siis kui olin nende salongi helistanud ja ennast meelde tuletanud. Lõpuks saabus kleit juuni esimesel nädalal. Nii kleit saabus, proovisin selga. Kleit mis oli õmmeldud täpselt minu mõõtudele oli mulle megalai, just korseti osa mis on paeltega reguleeritav ja peaks andma V kuju. Andsin muinasjutupeole sellest teada ja nemad ütlesid mulle kohe, et kui pruut on kaalus kaotanud ei vastuta nemad, mis on ka loogiline. Aga kleit oli mulle nii megasuur ja ma ei olnud kindlasti nii palju kaalu kaotanud. Tallinnas näitasin seda kleiti kahele õmblejale, kes mõlemad ütlesid et see asi peaks ikka kuuluma garantii alla.

Sõitsime siis uuesti Tartusse. Sealt mõõdeti siis mind uuesti. Mina olin kaotanud puusalt 2,5 cm. Aga kleidilt võeti maha korseti alt osalt 12 cm. Aga ikkagi ei võetud süüd omaks ja suruti meile peale, et mina olen kaotanud nii palju sentimeetreid ja sellest sõltub palju. Ja seda ei kuulatud üldse, mida meie rääkisime, raiuti ja raiuti, et mina kaotasin nii palju sentimeetreid. Aga isegi, kui ma ei oleks kaotanud ühtegi sentimeetrit, oleks see kleit olnud mulle väga suur.

Lõpuks siis läksime tagasi Tartusse 7 juuni ja saime oma kleidi kätte. Mis oli ka kitsaks tehtud ja selle eest suured tänud nende toredale õmblejale. Ja kui ma ütlesin, et nad võtsid mõõdu valest kohast siis raiuti jälle vastu, et nemad võtavad alati sellest kohast. Nemad võtsid mõõdu sisse kogu tagumiku aga tagumik on ju seeliku osas peidus ja kus kohast lõpeb korsett, sealt oleks pidanud nad võtma mõõdud. Ja lõpuks siis öeldi, et minu keha kuju ei vasta standardile. Aga kleit ju õmmeldi minu mõõtude järgi. Ja mul on täiesti tavaline Eesti naise keha.

Ja nad nõudsid meilt siis kleidi parandustööde eest 40 eurot ja muidugi 2 korda edast tagasi sõit Tallinnast Tartusse.

Ei ole küll suur raha aga nii need asjad päris ei käi. Väga ebameeldiv kogemus Kristel Nämiga.

katariin11
Võrgust väljas
Liitus: 8 Dets 2010 - 21:12
Re: ebameeldiv kogemus Muinasjutupeoga
21 Juuli, 2011 - 21:22

Kahjuks on see vist Muinasjutupeo töörutiiniks, et eksimusi ei tunnistata ja lehndusi ei otsita.

Mina otsisin oma peoks toolikatteid, ja Muinasjutupidu pakkus, et saab need õmmelda. Kuna peokoht oli nõus katted endale ostma, siis suhtlesid nemad omavahel edasi. Peokoht edastas täpsed toolimõõdud ja Muinasjutupidu kinnitas, et saame toolikatted, mis on natukese suuremad, kui toolid, sest nii on nad kasutatavd erinevatel toolidel.
Kauaoodatud katted saabusid, aga pakis ei olnud mitte toolikatted, vaid hiiglaslikke padjapüüre meenutavad kangatükid. Muinasjutupeo esindaja ei olnud nõus minema peokohta, et näidata, kuidas katted toolidele peale käivad, kirjavahetustes süüdistas Muinasjutupidu mind, et ma olla kinnitanud, et sellised toolikatted on sobivad, allahindlust ei oldud nõus tegema ja öeldi, et kui peokoht soovib katted tagasi saata, tuleb maksta päris kopsakas summa postikuludeks...

Igatahes soovitan kõigil sellest kohast suure kaarega mööda käia, sest kui peaks ilmnema probleemid...läheb asi inetuks ja lahendusi Muinasjutupidu ise kindlasti otsima, ega välja pakkuma ei hakka.

gedry
Võrgust väljas
Liitus: 26 Märts 2011 - 15:32
Re: ebameeldiv kogemus Muinasjutupeoga
24 Juuli, 2011 - 11:40

tarneaegadest nad tõesti kinni ei pea ja kirjadele vastavad siis kui telefoni teel ennast meelde tuletad.
kui pulmadega kiire siis ka ei soovita sealt kleiti tellida.

katrma
Võrgust väljas
Liitus: 18 Nov 2010 - 21:27
Re: ebameeldiv kogemus Muinasjutupeoga
26 Juuli, 2011 - 14:03

Meil oli samuti väga ebameeldivaid kogemusi nendega. Elame ise Tallinnas ja helistasime neile, et kas neil on kodulehel väljareklaamitud ülikonnad kohapeal olemas ja ka vajalikud suurused. Tartusse jõudes ei olnud seal lubatud asju ja siis hakkasime erinevaid olemasolevaid proovima. Enamik ülikondadest olid rendi omad ja särgid olid jubedad - ei tahnud isegi selga proovida.
Kuna me soovisime osta, siis lubati meile tellida kohapeale meie soovitud ülikonnad proovimiseks. Ühendust pidi nad meiega võtma järgmisel nädalal, kuid kuu aja pärast alles helistati, et kas olete ikka huvitatud.
Igatahes ei soovita kellelgi sinna minna ega neilt midagi tellida. Veel enam - koht ise ja rentimiseks välja pandud riided on üsna räbalad ja räpased.

HõbeTiib
Kasutaja HõbeTiib pilt
Võrgust väljas
Liitus: 11 Märts 2012 - 22:53
Re: ebameeldiv kogemus Muinasjutupeoga
5 Mai, 2013 - 11:58

Kas keegi teab kuidas seal praegu lood on? Mõtlesin, et tellin oma poegadele ülikonnad seal aga praegu hakkas küll hirmus.
Tervitades,
HõbeTiib

18.07.2014

mliis
Võrgust väljas
Liitus: 9 Aprill 2013 - 14:34
Re: ebameeldiv kogemus Muinasjutupeoga
20 Mai, 2013 - 10:39

Kuuldavasti pidi see pankrotis olema. St see laenutuspood vähemalt Tartus.