Helena salong Tartus

3 postitust / 0 uut
Viimane postitus
jenfe
Võrgust väljas
Liitus: 21 Aprill 2007 - 16:26
Helena salong Tartus
29 Juuni, 2007 - 20:44

Pean kahjuks panema siia teema Helena ilusalongi kohta. Juhtus selline kurb lugu, et mul oli tänaseks maniküüri aeg, et lasta teha prantsuse maniküür. Homme on meil pulmad. Läksin siis täna kokkulepitud ajal kohale ja administraator teatas,et mul on küll aeg kirjas, aga neil ei ole tegijat...ühtegi maniküüri tööl pole. Administraator ütles,et nad olid juba mitu päeva tagasi vaatand kahtlaselt, et aeg on pandud, aga ühtegi maniküüri samal ajal tööl ei ole. Algul suhtusin rahulikult ja hakkasin teisi ilusalonge läbi käima,aga igaltpool olid ajad kinni ja mitte kuidagi poleks saanud mu küüsi korda teha. Lõpuks jõudsin ühe tuttava salongi, kes organiseeris mulle homseks maniküüri, meigi ja soengu. Ütlesin Helenas ka oma homsed soengu ja meigi ajad ära, sest sealt salongist saan ma kõik vajalikud asjad kätte. Kõige rohkem ajabki närvi Helena puhul see,et kui nad juba mitu päeva tagasi avastasid,et aeg on aga tegijat pole, siis oleksid võinud ju kellegi ikka kutsuda korraks tööle. Hetkel olin mina nagu kassipoeg, kes on vette visatud. Asja teeb eriti "naljakaks" veel see,et kui ma käisin 20.juuni proovisoengut tegemas, siis ma küsisin veel,et kas mul on ikka kõik ajad kirjas ja vastuseks sain,et on jah,kõik on korras sellega. Täielik meeleheide tuli peale. Sellist asja eisooviks küll ühelegi pruudile päev enne pulmi.

Sellega seoses tahaks kaebust esitada selle salongi kohta, aga äkki keegi oskab soovitada, kuhupoole pöörduda.

bock
Kasutaja bock pilt
Võrgust väljas
Liitus: 27 Aprill 2007 - 11:58
Re: Helena salong Tartus
29 Juuni, 2007 - 22:29

Kahjuks pean ka mina siin tõdema kurba õnne Helena salongiga. Kuna siin seda päris palju kiidetud on siis otsustasin, et vaatan kuidas on siis kui meeldib lasen ka oma pulma soengu seal teha. Mul oli küll tore juuksur ja puha aga kahjuks ta pani mulle vale värvi pähe ning juuksed lõikas lühemaks kui ma palusin(kuigi ta käis mitu korda teiste juuksuritega konsulteerimas). See asi pole küll midagi pahaks pandavat eriti aga kui sinna sisse tulid 2 meest nelipaki õllega ning krõpsupakkidega ( nad nüüd ei näinud kõige viisakamad välja) siis seal istumine küll just meeldiv ei olnud. Peale kauba juuksur maksis topelt kui mu oma juuksur. Võib olla ma olen lihtsalt liiga nõudlik oma juuste suhtes:)

81kersti81
Võrgust väljas
Liitus: 13 Märts 2007 - 17:25
Re: Helena salong Tartus
26 September, 2007 - 09:45

Pulmad olid mul 1 juunil 2007.Helena ilusalongi oli pandud mul 13:00 juuksuris aeg kinni.Naisterahvas kes mulle soengu tegi oli küll hästi viisakas ja kena ,aga soeng... lühidalt öeldes püsis mul soeg peas kõigest 30 minutit ja siis hakkas külgedelt lahti tulema.Ma olin hästi nördinud ja pahane .
Otsisin igalt poot endale juuksurit ,aga siit foorumist keegi kiitis ,et seal tehakse ilusaid soenguid ja nii ma siis sinna läksin.

Kokku võttes olen ma peaegugi pahane .
Ma ei soovita kellelgi sinna ilusalongi minna .