Hoiatan ebaprofessionaalse bändi eest!

4 postitust / 0 uut
Viimane postitus
Norah2705
Võrgust väljas
Liitus: 16 Aprill 2011 - 17:56
Hoiatan ebaprofessionaalse bändi eest!
16 Aprill, 2011 - 18:39

Pean oma kohustuseks informeerida ka siinseid kasutajaid kes otsivad endale pulma bändi. Meie valikuks sai New Murphy bänd, kuna soovisime just sellist svingilikku muusikat.Kontaktiks oli Tõnis Tüür, kellega sai kokkulepe ja sh hinnakokkulepe tehtud juba eelmise aasta sügisel (pulmad meil 27.05.2011). Oldi isegi toredad ja tehti veidi soodustust.
Märtsis soovisin asjad üle täpsustada, et ei oleks pulmapäeval mingeid ootamatusi. Pärast 3 nädalat ja mitmeid meile sain lõpuks tagasisideks, et "ma püüan teie meilile vastata, aga miks te muretsete, ürituseni ju nii palju aega veel".
Nooh, ma ei ütleks et 2 kuud just väga pikk aeg on.. See selleks. Kõige suurem pauk tuli siis, kui mulle teatati, et see hind mis nad esialgselt pakkunud on, pole nende jaoks eriti kasumlik ettevõtmine (isegi iga bändiliikme tunnitasu oli eraldi välja toodud). Sisuliselt esitati mulle 60% hinnatõusuga pakkumine!!! ja seda 2 kuud enne pulmi kui ma olin ise mitmeid nädalaid üritanud ühendust saada.

Nüüd oleme siis elukaaslasega olukorras kus on väga keeruline leida sarnase stiiliga bändi, mis sobiks nii meie esialgse eelarvega ja oleks ka meie pulmapäeval vaba. Kurb kui nii ebaprofessionaalseid muusikuid meie turul tegutseb. Ei tahaks isegi mõtelda mis siis oleks saanud, kui oleks naiivselt lootnud et kõik kokkulepped kehtivad ja siis paar päeva enne pulmi sellisest hinnatõusust teatatakse.
Loodan, et selline suhtumine on erand ja teised muusikud oskavad siiski asju professionaalselt ajada.

Pulmakorraldaja
Kasutaja Pulmakorraldaja pilt
Võrgust väljas
Liitus: 7 Aprill 2011 - 14:18
Re: Hoiatan ebaprofessionaalse bändi eest!
16 Aprill, 2011 - 21:20

Aitäh, et jagasid seda! Kahju, et nii välja kukkus. :(
Teistele soovitaks, et sellisse olukorda mitte sattuda, tuleks vormistada lepingut, kus summa ia tingimused on üles kirjutatud.

Edu bändi leidmisel!

Be excellent to each other...

sleepwalkers
Kasutaja sleepwalkers pilt
Võrgust väljas
Liitus: 18 Märts 2008 - 16:59
Re: Hoiatan ebaprofessionaalse bändi eest!
17 Aprill, 2011 - 11:08

Olen natuke selle asjaga kursis, kuna noorpaar pöördus minu poole oma murega. Kahjuks ei saa me ise ansambliga Sleepwalkers sellel kuupäeval mitte kuidagi esineda aga olen üritanud soovitada neile sobivat asendust. Loodan, et nad selle ka leiavad.

Selline käitumine on minu meelest absoluutselt lubamatu ja lausa alatu. Ma ei saa aru, mis toimus selle inimese peas, kui ta sellise "skeemi" välja mõtles. Need summad ei ole väikesed ja raha, mis juurde küsiti, on mõnele teisele bändile terve pulma esinemise honorariks. Pulmi ei tehta mitu korda elus ja seal peab olema kõik 200% kindlusega just selline nagu noorpaar on seda oma sisimas näinud. Pulma kutsutud ansamblile on suureks auks olla just SEE bänd. Selline suhtumine käib aga pigem amatööride kui professionaalide töö kultuuri juurde. Kõige imelikum on aga see, et tegemist ei ole ju amatööridega.

Leping võiks muidugi ka allkirjastatud olla aga kas sellisel juhul ka kohtu tee jalge alla võetakse on juba kahtlane.

Kiidan noorpaari, et selle teema siia foorumisse postitasid, sest sellistest asjadest peavad teised inimesed teadma, kes omale New Murphy bändi on plaaninud esinema kutsuda. Ootan huviga, milline on bändi vastus antud postitusele, sest võib-olla on sellele ka mingi vabandus olemas. Antud hetkel ma siiski pigem kahtlen selles.

Virgo Jaani
Kasutaja Virgo Jaani pilt
Võrgust väljas
Liitus: 10 Aug 2006 - 16:48
Re: Hoiatan ebaprofessionaalse bändi eest!
19 Mai, 2011 - 11:54

Tervitus-

Minu arvamus on, et suusõnaline, meili teel, telefoni teel ja ükskõik mis muusugusel teel sõlmitud kokkulepe on KA kokkulepe ja leping. Ehk kui on kokkulepitud, siis on kokkulepitud ja mingi muu asi ei vabasta tegijat lubadustest.

Kurb on see, et ma tunnen Tõnist isiklikult ja kohe kuidagi ei tahaks seda uskuda - samas tunne ka Eskot Sleepwalkersist ning hetkel on kaalukauss kohe kindlasti Tõnise kahjuks.

Nujah, eks nad ise teavad...

Tervitades,

Virgo