kas tahad teada, kuidas mesinädal võib olla rikutud?

8 postitust / 0 uut
Viimane postitus
hambaarst
Kasutaja hambaarst pilt
Võrgust väljas
Liitus: 24 Aprill 2008 - 10:46
kas tahad teada, kuidas mesinädal võib olla rikutud?
26 Juuli, 2008 - 22:02

nagu sai juba siin foorumis varem öeldud, valisime pulmakuupäeva pulmareisi toimumise järgi...

mu jaoks oli väga tähtis, et pulmareis oleks itaaliasse, roomasse...
hakkasin 5 kuud enne pulmapäeva internetis vaatama, mida pakutakse..
kahjust suurt valikut ei olnud-üks firma pakkus reisi rooma neljaks päevaks, sellest oli vähe.. ja üks firma MTS TOURS (http://www.mtstours.eu/) pakkus reisi riminisse, kust oli võimalik üheks päevaks sõita rooma.
valisingi teist firmat, sest rimini on ilus linn mere ääres, oli võimalik nii päikset nautida, kui ka roomasse minna...

tellisin pulmareisi 4 kuud enne pulmapäeva. tulin tallinna kontorisse, räägisin, et meil pulmareis tuleb. Neil oli nii suur hotellide valik, et endal oli raske valida, küsisingi mehe arvamust, mis hotell oleks parem, ta ütles, et Kyriad vienna hotell on väga hea, seda ta soovitaks küll. muidugi, hinnaklass oli teistes kallim, hotell oli ****, mitte ***.. kuid mitte ka *****.. hiljaem sain teada, te riminis ongi ainult yks ***** hotell..
muidugi, ma olin nõus mehe valikuga.. tema ütles, et see hotell on nende firma poolt kontrollitud, et toad on ilusad, rõduga jne jne

ma ei hakka pikalt rääkida sellest, et firma esindaja, kes väljalendu päeval pidi lennujaama tulema ja pileteid meile tooma, ei ilmunud kohale.. pidin talle helistama, siis ta vastas et vast magas sisse.. ja see poolteis tundi enne meie reisi... :S

kui me tulime hotelli, siis meie toas ei olnud isegi korraliku akna! seal oli mingi väike aknamoodi asi, mille suurus on 20cm x 70cm, mis oli värvitud pruuniks..

mu šokk oli nii suur! ma läksin mänadežeri juurde ja seletasin, et see ju meie pulmareis ja oli lubatud rõduga tuba.. selle kohta ta vastas mulle, et teine tuba on neil olemas, kuid ilma rõduta, rõdu eest paeb eraldi maksma! Mis Asja???? olen ju juba maksnud!!!!!!

läksime teise tuppa.. aken oli küll olemas, kuid seina peal rikutud tapeedid... wc, mille peal oli silt, et hügieen garanteeritud, oli pruuni värvi mingi kahtlase musta kihiga.. selleks, et pesta ennast, pidin valamusse istuda. või mimoodi ma pidin ennast pesema.. ma ei tea.. sest vannitoa laius oli 70cm ja dušš kohe valamu ees..

pidin helistama eestisse ja itaalias veel firma esindajale.. siis mulle lubati ilma raha küsimata kolmandat tuba, vaid kahe päeva pärast.. see kolmas tuba oli küll korralik, dušinurk eraldi, rõdu, korralik voodi, kõik nii nagu pidi kohe algusest olema!!!

mesinädal ikka oli meil väga hea, vaatamata sellele hotelliasjale...

leeena
Kasutaja leeena pilt
Võrgust väljas
Liitus: 16 Jaan 2008 - 20:23
Re: kas tahad teada, kuidas mesinädal võib olla rikutud?
27 Juuli, 2008 - 07:00

K6ige t2htsam, et j2id mesin2dalatega kokkuv6tes rahul(:
Kas se ikka Eestisse j6udes kaebuse kirjutasid jne. ?

Mida ei saa üksi, saab koos!
Meie kaunis päev 25.10.2008(:

Mida ei saa üksi, saab koos!
Meie kaunis päev okt'08

mirju
Võrgust väljas
Liitus: 14 Märts 2008 - 12:35
Re: kas tahad teada, kuidas mesinädal võib olla rikutud?
27 Juuli, 2008 - 07:36

Küll ühe asjaga võib viltu vedada.Kahjuks tuleb sellist asja ikka üsna sageli ette.Olen olnud ka reisil,kus kõik oleks pidanud olema ideaalne,kuid kohal selgus,et polnud korralikke hügieeni tingimusi täidetud.Lõunamaades on sellega eriti tihti segadust ja arvatakse,et ega iga klient hakka kisa tõstma selle peale.Hea,et lõpuks ikka kõik laabus ja saite oma mesinädalaid nautida!
Kõike ilusat!

lill
Kasutaja lill pilt
Võrgust väljas
Liitus: 9 Märts 2008 - 19:28
Re: kas tahad teada, kuidas mesinädal võib olla rikutud?
27 Juuli, 2008 - 18:39

Kuna me abiellume ühes hotellis, siis mina ka suht närvis. Loen foorumites arvustusi ja õnneks siiani seal pulmadega ikka rahule jäädud.
Mesinädalad ikka üks tähtsamaid reise inimese elus. Õnneks on nii, et värskelt abiellunud hõljuvad natuke pilvedes ja ei pane kõiki pisivigu tähele :)

Mõmmukas
Kasutaja Mõmmukas pilt
Võrgust väljas
Liitus: 28 Juuni 2007 - 22:05
Re: kas tahad teada, kuidas mesinädal võib olla rikutud?
28 Juuli, 2008 - 15:49

itaalias reisides kehtib üks reegel- mitte kunagi ei vasta tärnid euroopa standarditele. nii et kõik, kes lähevad mesinädalaid itaaliasse veetma- ettevaatust!!!!

muska23
Kasutaja muska23 pilt
Võrgust väljas
Liitus: 3 Märts 2008 - 10:51
Re: kas tahad teada, kuidas mesinädal võib olla rikutud?
29 Juuli, 2008 - 12:30

see reegel ei kehti ainult itaalia kohta.. selliseid on veel palju, kus tärnid ei vasta euroopa standarditele ja ettevaatlik peaks ka teiste kohtadega !

Mõni Hetk On Elus Ilusam Kui Teine
Mõni Hetk On Kohe Väga-Väga Ilus

Mõni Hetk On Elus Ilusam Kui Teine
Mõni Hetk On Kohe Väga-Väga Ilus

BellaKrissu
Võrgust väljas
Liitus: 20 Märts 2007 - 16:33
Re: kas tahad teada, kuidas mesinädal võib olla rikutud?
29 Juuli, 2008 - 07:43

Pole hullu, hiljem mäletad ikka, kui tore reis teil oli ja need pisiasjad hotelliga ei meenugi üldse. Muide, kes siis mesinädalate ajal ikka ainult toas istub- käiakse romantikat tegemas ikka ;)

Meist saab ametlikult meie 2. augustil 2008

anneli77
Võrgust väljas
Liitus: 11 Jaan 2008 - 15:29
Re: kas tahad teada, kuidas mesinädal võib olla rikutud?
29 Juuli, 2008 - 11:40

Lisaks juba varemöeldud soovitustele - soovitan mina valida korraldajaks firmad, kes on tuntud - ja uskuge odav hind enamasti tähendabki seda, et saate oma raha eest täpselt niipalju kui maksate.

Meie käisime ka Itaalias pulmareisil, aga nagu tavaks saanud organiseerisime kõik ise. Internetis on imehäid hotellide pakkumisi, natuke tuleb vaeva näha ja broneerimislehekülgedel arvustusi lugeda.

Meie olime 4tärni hotellis, mis tõesti oli ka 4tärni hotell ja maksime selle eest hinda mis oli meile vastuvõetav- Eestis sellise raha eest 4tärni hotelli juba ei saa.