olge ettevaatlikud, varuge aega!!!

13 postitust / 0 uut
Viimane postitus
Reet123
Võrgust väljas
Liitus: 20 Juuli 2008 - 20:11
olge ettevaatlikud, varuge aega!!!
20 Juuli, 2008 - 22:38

meil oli pulm 06.07.08. Tellisime pruudi lillekimbu "Tofre"OU-st, Kadrioru alguses olevast lillepoest. Arve oli ligi 2000.- K2tte saime Ulemiste keskuses olevast sama firma poest, kuna Kadrioru kauplus on puhapaeviti suletud. Soovisin heleroosadest roosidest lillekimpu ja peigmehele ja lillepeiule v2ikest kimpu rinnatasku.Kui mees mulle juuksurisse jargi tuli ja nagin oma lillekimpu ja tema rinnatasku "kimpu"pidin hundi moodi ulguma hakkama. Pruudikimp oli tehtud lilladest roosidest ja peigmehe ja lillepeiu "kimbuks" taskus oli 1 lilla roos , mis oli taitsa nartsinud kirikusse joudes ehk tunni parast.
Olime niigi ajahadas ja paraku vottis mees vastu tellitud kauba. Polnud aega oiendada. tellimuses oli ka autole kimp, roosadest liiliatest. Autokimp oli aga tehtud valgetest liiliatest. Pruudikimbu kuju oli ainuke, mis l2ks tellimusega kokku - rippuv tilga kujuline. Kimbust kukkusid rippuva osa lilled valja, sokutasin neid suvalt tagasi.
Pealekauba olid roosid , milledest kimp oli tehtud vanad, kroonlehed olid pruunide aartega. Seda koike t6estavad fotod. Abiellujatele soovitan omast kogemusest : varuge aega lillekimbule jareleminekuks, kui on pretensioonid siis jouate need veel lahendada.
Halb kogemus oli ka Nelijarve puhkebaasiga, toitlustuse ja pulmamaja osas:
kaisime kohapeal 3x villa saali vaatamas, niioelda laudu m66tmas ja paika panemas, kus keegi istub ja tantsib. Arutasime k6va haalega oma plaani, inimene , kes tutvustas saale kohapeal oli v2ga pessimistliku kaasaraakimisega, naitas nagu vastumeelselt. Kui Tallinnas hakkasime menyy eest tasuma, selgus, et nendel ainult rootsilaud ja mingit eestiparast - toidud laual ja pikk laud- serveerimist ei ole. Me ei olnud rootsilaua variandiga rahul. Siis selgus ka , et sealsed ymmargused lauad j22vad saali ja kylalised istuvad 4-5 kesi laudades, tants toimub korval saalis, mille eest pidi eraldi tasuma. Olime sellistest tingimustest yllatunud, sest keegi polnud varem neist r22kinud. Pulmakutsed olid juba v2lja saadetud. Olgu oeldud, et korval saalis toimuvat n2ha, pidi selleks saali minema, voi ukselt vaatama. Tunduski kummaline , et avavalsiks kogunevad siis kylalised ukseauku vaatama..... Tyhistasime sealse pulmamaja ja valisime moned kilomeetrid eemal Janeda moisa. Sealne teenindus oli 5+++ Lugege foorumist : head kogemused!!

Soovitus abiellujatele ongi: kysige alati, kas teie soovidega yhtivad ka nende pohimotted!!!!
NB! Kokkuvotteks oli meil pulm tore!!

luuna2x
Võrgust väljas
Liitus: 30 Dets 2006 - 21:42
Re: olge ettevaatlikud, varuge aega!!!
21 Juuli, 2008 - 09:49

Kust neid teile tehtud seadeid vaadata saab? Kas olete tagantjärgi pretensiooni ikka esitanud neile?

minny
Kasutaja minny pilt
Võrgust väljas
Liitus: 25 Aug 2007 - 10:54
Re: olge ettevaatlikud, varuge aega!!!
21 Juuli, 2008 - 12:22

Ma ei kujuta mis ma Sinu asemele oleksin teinud kui mees oleks sellise kimbuga saabunud nagu sa kirjeldasid (valed värvid, vanad õied, lilled kukuvad kimbust välja - KOHUTAV!)....see oleks minu päeva vist täiesti ära rikkunud...ma olen totaalne perfektsionist, et anna olla. Samas olen ma kindel, et asi ei ole kindlasti Tofre OÜ lilledes vaid konkreetses floristis, kes Sulle selle kimbu tegi, sest minu mees saatis mulle sõbrapäevaks Tofre lilledest kulleriga suure kimbu roose.....ja ma ütlen ausalt, et ma polnud veel elusees nii ilusaid roose näinud kuigi mees toob mulle väga tihti roose väga erinevatest kohtadest - siiamaani on mul need sõbrapäeva roosid kuivatatult alles ja mõtlesin koguaeg, et vot just Tofrest ma nii oma kimbu kui ka teised dekoratsioonideks vajalikud roosid tellin, sest tõesti mitte kuskil mujal ma nii ilusaid roose veel näinud ei olnud - tugevad, ilusad ja pidasid megakaua vastu (pea paar nädalat seisid mul kodus). Konkreetne pood, kust mu mees imekaunid roosid ostis oli Kaubamajas asuv Tofre lillepood. Muide mees tõi mulle alles sünnipäevaks suure kimbu pikki roose ja jällegi Tofrest (seekord Ülemiste omast) ja jälle megailusad olid ja pidasid pikalt vastu. Igaljuhul Kadriorust ma küll ei julgeks tellida pärast Sinu juttu aga Tofrest siiski tahan oma pulmalilled tellida kuna minu jaoks on Tofre ennast igati tõestanud isiklikust kogemusest lähtudes.
PS: mõlemal korral mil mees mulle Tofrest roosid tõi, olid need just saabunud ja täiesti värsked, võibolla see mängis ka nende pikas vastupidamises suurt rolli.

* * *

Astu naerdes läbi elu ja Sa leiad, et oled õnnelik :)  

23.08.2008

* * *

Proua ARU alates 23.08.2008

http://www.pulmad.ee/node/8475

maarja1712
Võrgust väljas
Liitus: 10 Juuli 2007 - 14:15
Re: olge ettevaatlikud, varuge aega!!!
21 Juuli, 2008 - 13:06

oeh, see on kyll nyyd kurb, et teil niimoodi laks lilledega.... Pruudikimp on ju ikkagi vaga oluline osa pulamst, mis peaks sarama nagu pruut ise. Aga olid ikka tubli ja hakkaja selle peoosa koha pealt. Mina sinu asemel oleks vist hullumajs olnud :D:D:D:D. Teotan su arvamust, et kymme korda yle kysida ja aega varuda. Ma ise ole tgl selline kontroll friik, et omi pulmi planeerides ajasin vist paljud oma 100x parimisega hulluks:)
Kuid nagu loen oli Janeda mosias koik tipp-topp ja saite korraliku pulmapeo, ilma et keegi kusagil ukse taga-pealt vaataks:)
Palju-palju onne Teile

Reet123
Võrgust väljas
Liitus: 20 Juuli 2008 - 20:11
Re: olge ettevaatlikud, varuge aega!!! to luuna2x
21 Juuli, 2008 - 18:01

sain tana paberkandjal fotod katte ja homme lahen kysima, miks varvipime lileseadeid teeb. Tegemist oli ikkagi pulmatellimusega, abiellun ju 1x elus, mitte iga kuu ja nii ykskoikselt suhtuda..... lillevarv valitakse ju kleidi ja mehe ylikonna jargi, koik on ju omavahel seotud!! Voin sulle fotod saata mailile.

mirju
Võrgust väljas
Liitus: 14 Märts 2008 - 12:35
Re: olge ettevaatlikud, varuge aega!!!
21 Juuli, 2008 - 19:56

Väga kahju,et teil selliselt viltu vedas.Mina läheksin koos piltidega sinna õiendama.See pole mingi tegu,kui tellimusele vastavalt ei teostata.
Kõike ilusat!

Reet123
Võrgust väljas
Liitus: 20 Juuli 2008 - 20:11
Re: olge ettevaatlikud, varuge aega!!! LUUNA 2X-le
1 August, 2008 - 20:56

saatsin sulle fotod maili aga sul postkast vist tais, mail tuli tagasi!!!

luuna2x
Võrgust väljas
Liitus: 30 Dets 2006 - 21:42
Re: olge ettevaatlikud, varuge aega!!! LUUNA 2X-le
2 August, 2008 - 14:21

Täis on postkast küll nüüd, kuna pildid mida saatsid olid lihtsalt liiga suured. Aga ühe sain kätte. :)

Jessuke!!! See peigmehe rinnas olev roos on tõesti vana ja juba oma aja ära elanud. (Lilleseadja kasutatud sõna "mädanenud" on täitsa asjakohane :S) Mina sinu asemel oleks kohapeal kohe kogu kupatuse neile vasta vahtimist visanud. Ning raha tagasi nõudnud ja mõnest tee peale juhtuvast lillepoest suvalise kimbu võtnud (Tänapäeval tehakse ilusaid kimpe!)

Aga kohe kindlasti nõua end juhataja jutule ja nõua kompensatsiooni või koguni kogu raha tagasimaksmist! See on ennekuulmatu!!!!! Täiesti masendav kuidas mõni lilleseadja südame rahuga sellise õie müüki paneb :S

Jõudu ja jaksu Sulle asja klaarimisel. Mina sinu asemel seda sja nii ei jätaks! Kirjuta kõik faktid paberile ülesse ja oma kindel soov ka mida nõuad ja siis vurista kõik kindla häälega juhatajale ette!

Hoian pöialt!!!!

muska23
Kasutaja muska23 pilt
Võrgust väljas
Liitus: 3 Märts 2008 - 10:51
Re: olge ettevaatlikud, varuge aega!!! LUUNA 2X-le
2 August, 2008 - 19:22

oleksin kahh huvitatud neid pilte nägema, kui võimalik.. ei kujuta ette kui hull asi olla saax..

Mõni Hetk On Elus Ilusam Kui Teine
Mõni Hetk On Kohe Väga-Väga Ilus

Mõni Hetk On Elus Ilusam Kui Teine
Mõni Hetk On Kohe Väga-Väga Ilus

Reet123
Võrgust väljas
Liitus: 20 Juuli 2008 - 20:11
Re: olge ettevaatlikud, varuge aega!!!
1 August, 2008 - 21:05

Kaisin lillepoes fotodega, juhtus sama florist olema kohal, kes tegi. Vaatas fotosid ja kehitas 6lgu, roosid pidavat mitte vanad , vaid m2danenud olema!!!! Suur "lohutus" kyll. Tema polevat madanenud roosidest kimpu teinud. Jai mulje, et ma ise tegin kahku autos teel kirikusse tapselt samasuguse kimbu aga madanenud lilledest!! Vabandas ja ei miskit muud. Ega polegi ju midagi teha. Lillasid roose p6hjendas sellega, et heleroosasid polnud ja talle lillad meeldisid, selle asemel , et mulle helistada.... tegi ta oma meele jargi!!!

Ei soovita sealt pruudikimpe tellida, kui roose ei juhtu olema ja myyjale juhtuvad voililled meeldima, siis....

Solarineiu
Võrgust väljas
Liitus: 20 Okt 2006 - 16:44
Re: olge ettevaatlikud, varuge aega!!!
2 August, 2008 - 00:51

Tead mis, nõua juhatajaga kokku saamist ja raha tagasi - kui teenust ei ole osutatud nii nagu peab, siis ei ole ka mingit maksmist. Ma ei oska öelda, kas tarbijakaitsesse saab sellise teemaga pöörduda?

Remember - dream is a serious thing....
23-08-08

Remember - dream is a serious thing...

luuna2x
Võrgust väljas
Liitus: 30 Dets 2006 - 21:42
Re: olge ettevaatlikud, varuge aega!!!
2 August, 2008 - 14:13

Soovitan sama!

Pilks76
Võrgust väljas
Liitus: 12 Sept 2007 - 21:13
Re: olge ettevaatlikud, varuge aega!!!
2 August, 2008 - 21:07

Appi kui jube lugu, oleks vist isegi minestanud, kui poleks oma soovidele vastavaid lilli saanud, uhhh, hea et mul ikka tuttav, siis kindel et lill alati värske. Minu meelest ikka uskumatu lugu ja milline reklaam asutusele, see ikka uskumatu. Mis need pruudid peavad nüüd ikka ise kimpudel järele käima hakkama, et olla kindel, et saad selle mille tellinud oled, ohh heldust küll ma ütlen.