Tartu MV Perekonnaseisuamet - häbi Tartule

10 postitust / 0 uut
Viimane postitus
annaliiza
Võrgust väljas
Liitus: 15 Aprill 2010 - 09:24
Tartu MV Perekonnaseisuamet - häbi Tartule
15 Aprill, 2010 - 09:30

Tere kaunist hommikut!

Te elate imelises linnas! Ainult Tartu enda pärast valisime abiellumiseks Tartu linna. Kuid Teie teete Tartule häbi mu meelest. Me ei soovi enam abielu sõlmida Tartu linnas, valisime Haapsalu ja seda Teie kui klienditeenindaja pärast .. ei ole vist hea lugeda, ega?

Kõik algas umb paar kuud tagasi kui Tartu Maavalitsuse uksest jooksid sisse üks naine ja üks mees (kes pole enam ka esimeses nooruses, lähenevad juba 40-le). Jooksid nad sisse kuna kell sai kohe-kohe 16 ja teil sulgetakse uksed. All tuli vastu üks naine, et kuhu te lähete? Saades vastuse, vaatas ta kella ja ütles, et ruttu-ruttu, veel jõuate! Jõudes üleval uksele koputada ja siseneda oli klienditeenindaja esimene pilk kellale (mis, muide, ei olnud ka veel 16) ja siis: "Meil on ju suletud!" Naine hakkas rääkima, et kui raske on neil see avalduste toomine, kuna töötavad Soomes ja tööpäevadel on Eestis käimine väga keeruline .. Lõpuks klienditeenindaja leebus millegipärast natuke ja andis kaasa avalduse blanketi .. Teine kontakt oli maili teel paar kuud hiljem (sest lihtsalt ei õnnestunudki tööpäevadel Soomest ära saada!).. naine küsis, et kas on võimalik saata avaldused kuidagi postiga? Tuli väga lühike, kuiv ja konkreetne vastus .. üldse mitte personaalselt lähenedes. Kolmas kontakt oli täna hommikul. Mees helistas, et saame homme (reedel) tulla! So 16.aprill .. ja kas on võimalik registreerimiseks 15.mai laupäev? Vastuseks oli, et üks päev jääb kuust puudu ja pole teadagi, kas sel laup-l üldse saab reg-da... Naine, kuuldes sellisest lähenemisest, tundis, et ei taha enam .. ei tahagi enam sinna Tartu, kuna päris ebameeldiv oleks kui nii külm inimene seal abielu sõlmimistega tegeleb.

Soovin Teile päikest! Loodan, et kord leiate ka Teie seal armastuse! Kuid nii kaua pole ilmselt õige töötada sellises kohas .. näiteks Pärnus on selle koha peal eriliselt soe ja päikseline inimene :)

MJK
Kasutaja MJK pilt
Võrgust väljas
Liitus: 8 Veebr 2010 - 21:06
Re: Tartu MV Perekonnaseisuamet - häbi Tartule
15 Aprill, 2010 - 13:44

Minu arust on perekonnaseisuametid ühed väga jubedad kohad. Täielik konveier. Eelmine aasta sai käidud ühe tuttava pulmas Tallinna perekonnaseisametis ja kuidagi väga ebaviisakad ja närvihaiged tundusid olema need sealsed töötajad. Et võiksid vähe viisakamad olla ja asja rahulikult võtta ja mitte kiirustada igat pruutpaari tagant!!! Ma saan aru et aeg on raha aga selline tähtis päev võiks ikka ilusti mööduda mitte ebameeldivate kogemustega.

kuldking
Võrgust väljas
Liitus: 15 Aprill 2010 - 20:44
Re: Tartu MV Perekonnaseisuamet - häbi Tartule
15 Aprill, 2010 - 20:50

Meil on registreerimine 15.mail Tartu Perekonnaseisuametis. Nii et sel päeval on kindlasti registreerimisi.

kati101
Kasutaja kati101 pilt
Võrgust väljas
Liitus: 4 Nov 2009 - 14:23
Re: Tartu MV Perekonnaseisuamet - häbi Tartule
15 Aprill, 2010 - 21:16

Meie sellepärast valisimegi perekonnaseisuameti asemel registreerija, et elame Eestist eemal ja ei hakkand riskima, kas saame õigel ajal paberid viidud ja päeva, mida tahame, sest planeerima sai ikka mitu kuud tagasi hakatud, isegi avaldused saime anda juba jaanuaris kui korra Eestis käisime, kuigi pulmad on mais. Muidu oleksime ka pidanud Tartu perekonnaseisuametisse minema :-S

Annie
Re: Tartu MV Perekonnaseisuamet - häbi Tartule
17 Aprill, 2010 - 13:36

Kui saladus pole, siis kes teie abielu registreerib? Otsime ise ka registreerijat.

Viktoria82
Võrgust väljas
Liitus: 7 Aprill 2010 - 13:17
Re: Tartu MV Perekonnaseisuamet - häbi Tartule
16 Aprill, 2010 - 07:56

Meie viime oma avaldused pärnusse ja ise elame Tallinnas ning töötame nädala sees. Samamoodi pole meil mingit võimalust minna Pärnu avaldusi viima.
Otsustasin helistada sinna ja uurida mis ja kuidas võimalik. Meilgi on kuupäev enda jaoks välja valitud ning teadsime et sel laupäeval (24.07) peaks toimuma pärnus registeerimised. Tädi kes mulle seal vastas oli väga vastutulelik. Mõistis meie olukorda ja pakkus välja et tuleksime 24.04 mis on laupäev ja tavaliselt avaldusi vastu ei võeta sinna. Kuna sel päeval on registeerimine kahel paaril ja inimene nagunii kohal.
Nii, et pärnu on igaljuhul väga vastutulelik.

Viktoria

printsessike
Kasutaja printsessike pilt
Võrgust väljas
Liitus: 28 Juuni 2008 - 13:45
Re: Tartu MV Perekonnaseisuamet - häbi Tartule
16 Aprill, 2010 - 09:00

Meil oli Rakveres sama jama, et ise oleme Tallinnast aga tahtsime abielluda Rakveres. Ja kuna siis kui nendega ühendust võtsin siis öeldi, et tuleb ise kohale tulla ja ei tea et kuidas teised paarid sellega hakkama on saanud. Mees võttis sisi selleks nädalaks puhkuse ja kuna mina jäin töötuks siis ei tekkinudki probleemi sinna minemisega. 8. veebruari hommikul läksime igaks juhuks varakult kohale, kuna ainult 4 paari saavad 7. mail oma kooselu ametlikuks teha, siis ei tahtnud sellest võimalusest ilma jääda.
Aga Teil läheb siis hästi, kui Teile vastu tuldi :)

lii12
Võrgust väljas
Liitus: 2 Jaan 2007 - 14:54
Re: Tartu MV Perekonnaseisuamet - häbi Tartule
16 Aprill, 2010 - 21:06

Mina vaidlen kül vastu. Meil sattus ka lõuna aeg ja meil oli väga hea teenindus tartus.

luckyme
Kasutaja luckyme pilt
Võrgust väljas
Liitus: 15 Aug 2009 - 11:34
Re: Tartu MV Perekonnaseisuamet - häbi Tartule
17 Aprill, 2010 - 21:31

Meil oli ka väike vahejuhtum Tartu omadega. Meie ilus päev on nimelt planeeritud 10.07.10 ja siis pidime aprillis avadused viima, kuid kunas 10. aprill oli laupäev siis ma helistasin sinna ja küsisin,et kas pean tulema reedel(9.aprillil) või hoopis esmasp (12.aprillil). telefonist öeldi,et tulge reedel. Kui me aga reedel sinna kohale läksime siis tuli välja et oleksime pidanud esmaspäeval hoopis minema. Nad võiksid veidi vaadata, kelle nad panevad sinna telefonile vastama.Nii me siis käisime kaks korda seal, aga oma kuupäeva õnneks saime,niiet lõpp hea, kõik hea:)

anaj
Võrgust väljas
Liitus: 8 Okt 2009 - 13:50
Re: Tartu MV Perekonnaseisuamet - häbi Tartule
25 Mai, 2010 - 15:02

Liitun selle seltskonnaga, kes Tartu per büroost miskit ei arva! Külm&ükskõikne on nende suhtumine. Põlva on see koht, mida kogu südamest soovitan! Proua M. Jüriöö on tohutult sümpaatne, sõbralik, vastutulelik ja samas ka konkreetne:)