väga halb kogemus Jaagumäega!

3 postitust / 0 uut
Viimane postitus
exl
Võrgust väljas
Liitus: 3 Märts 2007 - 14:09
väga halb kogemus Jaagumäega!
29 Juuni, 2007 - 11:45

Tellisime Jaagumäest pulmatordi ja proovitordi. Nädala alguses saime proovitordi kätte ja suure ehmatusega avastasime sealt risti asetseva hambatiku. Helistasin järgmisel päeval kondiitrile, kes väitis, et unustas meid sellest teavitada, et see mingiks toeks kuhugi pandud (imelik, et risti). Aga külalistel, kes seda torti sõid ja kes ei teadnud midagi sellest, neil oli süda paha ja jätsid tordi söömata. Nelie jäi ju mulje, et keegi on hambaid vahepeal puhastanud ja siis kogemata selle sisse pillanud. Kirjutasin siis tagaside kirja, et kas see peabki nii olema ja kas ned tikud ikka eemaldatakse. Selle peale helistas vihane juhataja ja sõimas mul näo täis. Natukese aja päeast helistas ka kondiiter ise ja teatas, et otsiga uus kondiiter, tema keeldub meile torti tegemast, otsiga keegi teine. Kui küsisin, et kas teil on seal veel kondiitreid, siis teatas, et keegi ei tee nii head torti ja teised ka mulle ei tee. Tal pidi olema väga paha tuju ja pulmatorti ei saa paha tujuga teha. Ega ta siis täna torti tegema ei hakka, nädalaga rahuneb maha küll. Kas tõesti olen mina sellest süüdi, et tema jätab meid olulisest asjast teavitamata? Nüüd siis tean, kuidas reageeritakse kliendi murele. Ehmatus oli ikka päris korralik. Pulmadeni nii vähe aega, kas leiangi üldse enam uue tegija.. :( Äkki satun jälle samasuguse kondiitri otsa.

kata
Võrgust väljas
Liitus: 2 Sept 2006 - 15:38
Re: väga halb kogemus Jaagumäega!
29 Juuni, 2007 - 12:17

Kas tegu Võru Jaagmuäe toidutarega??Mail ka plaanis sealt tort tellida ja kui käisime temaga seal rääkimas siis ta seletas meile küll et tordi sisse pannakse puidust tikukesed et tort laiali ei vajuks!!Ja tundus väga tore tädi olema.

exl
Võrgust väljas
Liitus: 3 Märts 2007 - 14:09
Re: väga halb kogemus Jaagumäega!
29 Juuni, 2007 - 12:38

Tegu Võrus oleva toidutarega jah! Meid ei teavitatud sellest ja kodus torti süües ajas isu ära küll. Juhataja tunnistas nende süüd, et nad meid ei teavitanud sellest, kuid nende arust oli neile saadetud kiri RÄIGE ja ÜLBE! Mina aga seda küll ei arva. Kõik seal oli kirjas nii nagu ta tegelikult oli. Aususe ja avameelsuse eest tänapäeval saab sõimata. Kahju et ma seda kirja ei salvestanud, oleks saanud seda teistele ka näidata ja tõestada, et seal polnud midagi sellist kirjas, milles mind süüdistati. Oma muredega peab seega klient üksi jääma. Seda kõike, mida nad mulle ütlesid, oleks saanud ka rahulikult ja viisakalt öelda. Ülbelt pandi poole sõna pealt telefon kinni. :(