Meie tänu- ja kiidusõnad

2 postitust / 0 uut
Viimane postitus
KadriO
Kasutaja KadriO pilt
Võrgust väljas
Liitus: 7 Dets 2011 - 17:10
Meie tänu- ja kiidusõnad
20 Detsember, 2012 - 23:03

Meie pulm leidis aset 10.11.12. Nüüd kui sellest on juba rohkem kui kuu möödas (ning pulmapildidki juba nädala jagu käes) leidsin olevat õige aja, et kõik kokku võtta.

See päev oli fantastiline!

Kõik sujus rahulikku rada pidi. Olime ilmselt jõtnud piisavalt augukesi, et keegi, meid kuskile tagant kiirustada ei saaks. Samas polnud ka päris tühja passimist.
Esimesed tänusõnad lähevad minu juuksurile Ragnele, kes töötab Big Apple salongis. Soeng sai paremgi kui proovis!

Suured tänud meigikunstnik Darja Tammele, kes tegi meigi nii mulle, mu kaasale kui ka sõbrannale (tänukink minu poolt, et ta mu kleiti enda juures hoidis enne pulmi ning meid kõiges muus aitas). Mu kaasa meik oli võibolla natuke tugev, esimesed pildid polnud päris head... Aga kui aega natuke edasi läks, siis muutus see järjest loomulikumaks.

Järgmisena kohtusime floristiga, kelleks oli Mariliis Vergi (www.kaardid.ee). Muidugi olime temaga juba korduvalt varemgi kohtunud. Aga tol päeval tõi ta mulle mu kimbu salongi ning kiirustas ise peopaika lilli, küünlaid, kohakaarte seadma. Valisin Mariliisi kuna temaga kohtudes meeldis mulle kohe tema stiil, mis sobis minu maitsega. Ta ei surunud midagi peale ja polnud kammitsetud traditsioonilisusest. Ning kui aus olla oli hind ka vägagi vastuvõetav võrreldes paari teise tegijaga selles vallas, kellega kontakteerusin! Aitäh, Mariliis!

Fotograafiks meie pulmas oli Rene Riisalu. Ilupiltide koha valikuga oli meil natuke keeruline... Aga kui Rene aru sai, et see on viimane asi, mille peale ma üldse mõelda tahaksin päev enne pulmi (oli isegi mõte käega lüüa neile ilupiltidele), siis lahendas ta selle mure käigu pealt. Ja õhtu jooksul ma teda palju ei silmanudki ja nii mõnigi külaline on maininud, et fotograafi polnud nähagi. Pildid selle eest on fantastilised! Ta oli koguaeg olemas, lihtsalt suutis jööda tahaplaanile. Selline peabki üks fotograaf olema ma leian ;)

Nii abielu tseremoonia kui pidu toimusid Viimsi Peokeskuses. Esimene all Tähe saalis, teine üleval peosaalis. Oi-oi, me olime kimpus selle tseremoonia ruumiga, et kas kõik ikka mahuvad ära. Külalisi pidid olema natuke üle 50. Muidugi toimus ka loomulik kadu ning kõik kutsutud ei saanud tulla, kuid kui nad ka oleksid tulnud, oleksime ikka kenasti ära mahtunud. See ruum oli meie tseremooniaks ideaalne koht. Armusin sellesse kohe kui seda esimest korda nägin. Kuid siis polnud see muidugi poolt sellest, mis ta meie tseremoonia ajaks oli- lillede, küünalde ja kõige muuga. Ning ideaalne oli ka Marika Martin, meie tseremooniameister! (Aitäh!) Siin kohad tänud ka Viimsi peokeskuse kollektiivile, eesotsas Triinuga, kes 10 kuu jookul meid mitmeid kordi lahkesti vastu võttis ning alati kõigile tekkinud probleemiele lahenduse leidis.

Pulmaisaks oli meil Virgo Jaani. Ma usun, et see oli parim valik, mis me teha saime. Oli üks pisi-pisikene möödarääkimine külalisteraamatuga aga see polnud midagi sellist, mille pärast ma endast välja oleks võinud minna. Suur osa külalistest oli Virgost vaimustuses. Polnud liiga pealetükkiv aga samas koguaeg oli olemas. Meie pisike tütar, kes oli sel ajal pooleteist aastane, räägib kodus siiamaani kui pulmadest jutt või Virgo pilti kuskil näeb: " Onu rääkis kõva häälega". Suurtänu, Virgo!

Tordi tellisime Frenz Cateringist. Esmalt tellisime kolm proovi torti, millest valisime välja lemmiku. Kook maitses oivaliselt! Kuid kahjuks jäi välimuse osas natuke nõrgaks.

Bändiks oli meil Sleepwalkers. Tänud teile mõnusa muusika eest! Kõige enam meeldib mulle, et nad mängisid üht mu lemmik lugu, ilma, et neid palutud oleks. Justkui mõtteid lugedes :) Selleks oli siis sarja "Sõbrad" tunnusmuusika.

Kutsete ning kohakaartide eest täname Kristina Disain´i.

Imelise kleidi leidsin kümnete teiste imeliste seast Anna- Bellast.

Pulmaküünlad tegi Tiina Pullerits. Aitäh, need olid ilusamad kui loota oskasime!

Ning suured suured tänud Kristinale, kes tegeles meie külaliste registreerimisega ning informeerimisega. Sa olid väga tubli!!!

Kristiina Disain
Võrgust väljas
Liitus: 22 Jaan 2007 - 13:36
Re: Meie tänu- ja kiidusõnad
22 Detsember, 2012 - 18:22

palju palju õnne :)))