Minu imeline päev!

üks postitus / 0 uut
kairi555
Võrgust väljas
Liitus: 5 Nov 2016 - 09:13
Minu imeline päev!
5 November, 2016 - 21:37

Kallid lugejad!

Nüüd, kus olen saanud kätte kaua oodatud pulmapildid, otsustasin siia kirjutada oma tähtsa päeva kogemustest. Kuna ise elan Raplamaal, siis alguses tundus, et siin ei ole erilisi valikuid ning kõik tuleb tellida Tallinnast.

Ent see ei olnud nii!

Ainukesed asjad, mille me Tallinast tellisime olid pulmariided ning limusiin. Pulmakleidi tellisin pulmasalongist "Amour". Kleit oli väga ilus ning neil leidus ka suuremaid suuruseid! Abikaasale saime ülikonna alla vesti ning minule kingad ja sõrmuse "Salocenterist". Pulmapeo korraldasime "Männiaru puhkemajas", mis oli väga ilus ja maagiline koht! Kuna meil oli 65 külalist ning enamus ööseks ei jäänud, siis rentisime ainult maja.

Ning kuna pidasime pulmad septembris oli maja üür tunduvalt soodsam, kui oleks olnud suvel! Väga suureks abiks olid mulle meikar, juuksur ja fotograaf, kes kõik olid Raplamaalt!
Meikar-Heidy Soovik oli väga tubli tütarlaps, kes tegi mulle ilusa ja loomuliku meigi. (Ta tegi palju ilusama meigi, kui eelnevalt proovitud profimeikar)!
Juuksur-Triinu Nipernado kuulas, millist soengut ma täpselt soovin ning koostöös saime soovitud tulemuse!
Fotograaf- Tiia Saart oli SUPER! Ma ei ole väga fotogeeniline inimene ning mulle ei meeldi pildistamine, niisiis kartsin natukene tulemuse pärast, ent kui me pildid kätte saime, oli tulemus SUPER! Ta oskas juhendada ning kui nägi, et olen liiga erutatud või krampis, siis ta rahustas mind ja näitas mõningaid pilte, mida ta oli must teinud ja need olid ilusad!

Ma tundsin, et saan teda usaldada ja muutusin ka ise rahulikumaks. Inimesena oli ta rahulik ja väga sõbralik, mida ongi pulmapäeval vaja.