Pruutpaar. ee Rita Kaas, fotograaf Karmen Kärg ja pulmaisa Priit Jaeger koos Gille Jaegeriga

üks postitus / 0 uut
Anneli Kuusk
Võrgust väljas
Liitus: 18 Aug 2014 - 21:21
Pruutpaar. ee Rita Kaas, fotograaf Karmen Kärg ja pulmaisa Priit Jaeger koos Gille Jaegeriga
15 Juuli, 2015 - 21:16

Meie tähtis päev leidis aset 23.05.2015 Pärnus.

Pruutpaar.ee Rita õmbles mulle unistuste kleidi, milles tundsin end terve pulmapäeva kaunitarina. Samuti nõustas Rita meid läbi terve pulma planeerimise protsessi ja oli igati abiks. Ilma tema suure kogemusepagasita oleks meil ilmselt raskeks läinud, sest ise ei oska lihtsalt igale detailile kohe mõeldagi. Rita kätte usaldasime ka kiriku ja peosaali kaunistamise, kus oli ka suureks abiks lilledega Maiki Viola lillepoest.

Pulmaisa Priit ja tema särtsakas abiline Gille olid asendamatud abilised meie jaoks nii pulma eelselt, kui ka pulma päeval. Nad mõlemad on nii südamlikud, soojad ja abivalmid. Nad olid alati avatud igale meie poolsele ideele ja pakkusid välja ka enda kogemustest lähtuvalt mõtteid/ideid. Pulmapäev oli lihtsalt nii ladus, organiseeritud, külalised rõõmsad ning tegevusi kõigile piisavalt koos puhkepausidega. Kiidusõnu jagus külaliste poolt palju!

Meie kallis fotograaf Karmen Kärg jäädvustas lihtsalt fantastiliselt meie kauni päeva. Tänu tema töö võtetele, sõbralikkusele ja lihtsusele tundisme ennast fotokaamera eest mugavalt. Kõige nauditavaim oli muidugi laulatuse eelne fotosessioon - sealt pärinevad meie lemmik fotod. Karmen oli terve päeva nii kärme ja jõudis igale poole. Pilte sai palju nii meile, kui ka külalistega jagamiseks.

Meil on suurim hea meel, et saime endale appi nii suurepärase pulma meeskonna nagu Rita, Karmen, Gille ja Priit! Tänu nende kõigi professionaalsusele ja kogemustele laabus meie pulmapäev takistusteta ja saime tunda end imeliselt. Me ei pidanud kordagi muretsema!

Nüüd naudime oma abielu ja meenutame õnnestunud pulmapäeva!