Sleepwalkers - väga hea pulmabänd!

2 postitust / 0 uut
Viimane postitus
Anne-Mai Sallaste
Võrgust väljas
Liitus: 22 Mai 2013 - 14:49
Sleepwalkers - väga hea pulmabänd!
22 Mai, 2013 - 15:00

Tahame tänada südamest pulmabändi Sleepwalkersit. Tegemist suurepärase bändiga ning meie tagasiside ainult ülivõrdes. Kes ei taha oma pulma süldibändi, siis Sleepwalkers on just õige valik. Meie tegime oma otsuse nende kasuks ja siiani kuulen kiidusõnu bändi valiku kohta. Muusikavalik mitmekülgne ja tantsupõrandal jalga keerutasid nii nooremad kui vanemad inimesed. Ma usun, et pulmas ei olnud ühtegi külalist, keda tantsimas ei kohanud. See näitab seda, et muusikavalik oli hea. Muusika tegijad ise soliidsed ning oma ala asjatundjad! Lisaks veel rõõmsameelsed!!!

Edu bändile!

Anne-Mai&Taavi, 27.04.2013 Taagepera loss

merit_f
Võrgust väljas
Liitus: 28 Juuli 2013 - 20:02
Re: Sleepwalkers - väga hea pulmabänd!
28 Juuli, 2013 - 20:18

Väärib igati tiitlit Eesti parim pulmabänd! Muusikavalik on lai ja sobivat leidub igale maitsele. Pole just igapäevane asi näha, kuidas pea 85-aastane vanaisa tantsupõrandal nii hoogu läheb, et teeb silmad ette ka noorematele tantsusõpradele.

Bänd, kes kisub kaasa nii noored kui ka vanad. Bänd, kes on igati abivalmis ja sõbralik ka muude pulmadega seotud nõuannete osas ja kelle nõu igati asja ette läheb.
Bänd, kel kogemust palju ja kes oma naerul suiga kogu rahva kaasa elama panevad.
Bänd, kelle kohta kiidusõnadest väheks jääb ja kes igast olukorrast välja tuleb - ka sellisest kui meie avatantsulugu makil käima ei läinud ja bänd lavale astus ja selle ise maha mängis... Ja suured tänud ka selle eest, et olite nõus ära õppima isegi hispaaniakeelse loo ja tuju üleval hoidma ka eesi-hispaania pulmas!

Suurimad tänud ja jätkake samas vaimus!!! Edu!

Merit ja Oscar