Soovitan tegijaid

üks postitus / 0 uut
amhutt
Võrgust väljas
Liitus: 27 Juuni 2017 - 15:11
Soovitan tegijaid
27 August, 2017 - 17:33

Pulmapäev oli nii meie ehk siis pruutpaari kui ka pulmakülaliste jaoks ideaalne, sujuv ja mis kõige tähtsam ilma ebameeldivate üllatuste või viperusteta. Seejuures tegemist polnud ei hea õnne ega ka vedamisega, vaid professionaalsete inimestega, kellega koostööd tegime ning seetõttu ei pidanud pruutpaar oma pulmapäeval närveerima, paanitsema ega viimasel minutil hakkama probleeme lahendama. Selle asemel saime hoopis oma tähtsat päeva koos oma pere ja sõpradega nautida, sest kõik oli planeeritud, igaüks meie pulmatiimist teadis, mida tegema peab ning kui isegi kuskil midagi juhtus ei saanud ei meie ega pulmakülalised sellest aru, sest kõik läks niivõrd ladusalt.

Meie pulmatiimi kuulusid:
Pulmakoht ja toitlustus - Taagepera loss – ideaalne koht kuni 70 inimesega pulmade pidamiseks koos ööbimise ja toitlustusega. Loss näeb ilus ja suursugune välja. Kõige parem on alati ise kohale minna ja tutvuda, sest pildid ei loo täismuljet. Toitlustusega jäime ka väga rahule. Söökide valik oli rikkalik ning väga maitsev.
Pulmaisa - Margo Hussar – oli väga pädev ja sõbralik. Tänu temale oli pulm meeldivalt sujuv ning sisukas, samas ka mitte üle koormatud igasuguste mängude jms. Ta leidis täpselt meie seltskonnale sobiva tasakaalu omavahel suhtlemise, söömise, tantsimise ja mängude suhtes nii, et kõigil külalistel oli tore, ei hakanud igav, kuid sai ka omavahel rääkida. Kõik mängud olid viisakad, kuid lõbusad ja kaasahaarvad. Pulmade korraldamise ajal panime koos pulmaisaga paika ajakava ning leppisime kokku pulmatraditsioonides jms. mida sellel päeval järgida soovime ning seetõttu ei olnud meil ka mingeid halbu üllatusi, vaid kõik oli ülimalt tore ning meie nõudmistele vastav.
Pulmabänd – Sleepwalkers – tõesõna on tegemist Eesti parima pulmabändiga. Nad tulevad kohale oma tehnika ja valgustusega, on ülimalt professionaalsed ja suudavad näiliselt ilma suurema vaevata oma positiivse energiaga peo käima tõmmata. Meie pulmas mängisid kaks liiget kitarri ja laulsid tseremoonia ajal, ilmselgelt terve bänd pulmapeo ajal ning üks neist jäi peale bändi lahkumist meile ka DJks, mis oli üliäge.
Fotograaf - Karmen Kärg – tegi sellel päeval oma fotokaamera taga midagi uskumatut. Ilmselgelt me olime teinud eeltööd ning teadsime, et tegemist on super fotograafiga ning me saame ilusad pildid, aga reaalselt hiljem pilte vaadates jäi hing kinni, kui imeilus meie pulmapäev kõrvalt vaadates jäi ja kui kaunid kõik välja nägid. Ja muidugi omaette saavutus on tänu aprillikuu heitlikule ilmale saavutada 4 aastaaega ühes päevas, kus saime pilte alates lumesajust kui ka särava päikese all roheluses. Ja Karmen ise on suurepärane inimene, kellel on väga äge iseloom. Temaga on lihtne koos töötada, sest ta on niivõrd sõbralik ning vaba suhtleja, kuid samas pulmapeo ajal täiesti märkamatu ning seetõttu tunnevad inimesed end vabalt, mis viib omakorda ägedate fotodeni.
Jumestaja - Kristiina Aigro – tuli Tartust pulmapaika kohale juba hommikul kella 10ks. Meil läks umbes 2 tundi, et teha pruudimeik ja soeng, sest ta pole ainult jumestaja, vaid oskab ka ilusaid soenguid teha ning peiule kerge meik. Mõned nädalad varem käis pruut tema stuudios Tartus, kus tehti proovimeik ja soeng, mis on alati oluline, sest kõik inimesed on erinevad ja selliseid asju peab enne katsetama, sest pulmapäeval on juba hilja ja kui jumestaja on lahkunud ning sa avastad, et midagi ei meeldi või ei sobi, on ise tunduvalt raskem probleemi parandama hakata. Meie jäime oma pulmapäeval kõigega väga rahule. Lisaks sellele tegi ta meigi veel 4-le sõbrannale arvestades igaühe välimust ja stiili ning nad kõik nägid imeilusad välja.
Pulmatort - Merle Tamm - Merle Magusapõrgu OÜ – väga pädev tordimeister, keda meile soovitati ning kuna me olime algselt valinud ühe teise inimese, kes aga lõpuks ei saanud meile torti valmistada pöördusime Merle poole, kes meid hädast välja aitas. Ja ta mitte ainult ei aidanud meid hädast välja, vaid valmistas tordi mis nägi imeilus välja ja maitses suurepäraselt. Ma pole veel üheski pulmas, kus käinud olen, kuulnud niipalju kiidusõnu tordi kohta. Ja kuna meie koostöö algas suhteliselt vahetult enne pulmi, ei saanud me käia ka torti maitsmas vaid panime kõik kokku omavahel suheldes ning oma soove ja tema soovitusi arvesse võttes ja tulemus super. Tordi kujunduse suhtes otsisin ma välja pildid tortidest ja detailidest, mida oma tordil näha tahan ning mille järgi ta ka tordi meisterdas.
Florist - Kristel Veri - Tõrva Lilleait – tellisime klassikalise roosidest pruudikimbu, tseremooniakoha lilleseade ning laudadele kaunistused. Kõik nägid imeilusad välja.

Muud soovitused:
Sõrmused - Mati kullaäri (nii kihlasõrmus kui ka abielusõrmused)
Pulmakleit - Pärl Pulmakleitide Salong
Ülikond jms. - Baltman