Talupulm ja tegijad

üks postitus / 0 uut
O.Elise
Võrgust väljas
Liitus: 9 Märts 2016 - 15:17
Talupulm ja tegijad
10 Märts, 2016 - 22:50

Olen olnud pulmad.ee foorumites "luuraja" juba väga kaua ning esiteks tahakski tänada kõiki, kes siin oma kogemusi ja ideid on jaganud - sellest oli meie pulma ettevalmistamisel meeletult abi! Aitäh!

Alles nüüd, peale pulmi, tegin ise ka kasutaja, et oma kogemust jagada ja aidata omakorda järgmisi abiellujaid. Kuigi meil oli väga kodune pidu ja palju tegime omajõududega, siis oli mõningaid kiiduväärt osalisi, keda sooviks välja tuua ja tänada. Ning kui kellelgi on soov sarnase peostiili järele ja tahaks midagi küsida, siis aitaksin meeleldi!

Meie pulm:
- Asukoht oli oma talu õuel
- Külalisi 93
- Ametlik registreerimine oli lihtsalt hommikul notaris
- Piduliku paaripaneku viis pärast peorahva ees läbi hea sõber
- Pulmaisa: ka oma sõber
- Kleit: aliexpress – sellega kõigil kindlasti individuaalne kogemus, kuid me jäime väga rahule. Lasime vaid Eestis natukene kohendada, et istuks ideaalselt.
- Ülikond: Baltika moetänav – head hinnad, parim valik ja professionaalseim teenindus. 5+

- Peokujundus ja catering: Pits&Pirn - super, super, super. Pole neid internetis väga kohanud, aga ühe tuttava pulma tegid ka nemad ja seetõttu teadsime neid. Väga rahule jäime. Nad tegid pulmakujunduse, valgustuse, hulga pisidetaile ja imemaitsvad söögid (sh õige BBQ), mida pulmakülalised kiidavad siiani.
- Telk (9x10m), lauad-toolid, nõud: Festal - võtsime õuele kõik ühest kohast, väga mugav ja jäi väga pidulik. Võtsime neilt ka plastpõranda, et lisada pidulikkust ja säästa muru. Teenindus / suhtlus ei olnud ideaalne, aga teenusega jäime rahule.
- Sõrmused: Mati Kullaäri – Soovitan soojalt kõigile laia valiku pärast (käisime paljudes kaubanduskeskuste poodides, kuid neis oli valik väga niru).
- Foto: Pulmafotograaf Märten – meie parim valik kogu pulmakorralduse juures! Kõik need imelised mälestused, nii palju emotsioone ja reaktsioone, mida muidu ei mäletaks või poleks üldse näinud. Märten suutis luua fotosessioonil täiesti vaba õhkkonna, ajasime juttu, tegime nalja ja tundsime ennast täiesti vabalt. Sõbralik meeleolu kohtudes, kuid kogu suhtlus enne pulmi ja teostus üldiselt oli äärmiselt professionaalne, mis tekitas täieliku usalduse. Kokkuvõttes soovitame teda väga, tegu on tõeliselt meeldiva inimese ja professionaalse fotograafiga!

Oeh, rääkida on nii palju. Võib-olla kui keegi tahab hoopis midagi küsida või öelda, mis teema rohkem huvitaks, siis vastaksin meeleldi. (kas teemadest huvitab nt: eelarve, mitte elukutseline pulmaisa valik, päevakava, alkohoolikadu vmt :) )

Parimat
Elise