Täname 30.01.2016 rahvusvahelise pulma tegijaid!

üks postitus / 0 uut
Mammu55
Võrgust väljas
Liitus: 1 Veebr 2016 - 20:24
Täname 30.01.2016 rahvusvahelise pulma tegijaid!
1 Veebruar, 2016 - 21:03

Meil toimusid just paar päeva tagasi pulmad ning emotsioon on veel värske :) Tahame esile tõsta ja kiita erinevaid tegijaid tänu kellele pulmapidu nii meile kui ka külalistele kindlasti veel paljudeks aastateks meelde jääb.

Pulmaisa Anti Einpaul: super tegija, koostöö sujus algusest peale väga hästi. Külalistel ei hakanud hetkekski igav, ent said siiski aega ka söögi-joogi nautimiseks ja omavahel jutustamiseks. Pulm oli kakskeelne ning meeleolukas. Mõned mängud ja võistlused toimusid, ent läbimõeldult ja kedagi ebamugavasse olukorda panemata. Meie soome sõbrad tahavad Antit isegi oma tütarde pulma kutsuda :D Soovitame väga soojalt, eriti kui tulemas on rahvusvaheline pulm (meil oli inimesi Eestist, Soomest, Indiast, Inglismaalt, Türgist ja Kolumbiast).

Peokoht Tööandjate Keskliidu majas Tallinnas Toompeal: ideaalne koht talviseks pulmaks. Võrreldes teiste Tallinna vanalinna kohtadega oli ruumide rendihind soodsam, öörahu ei nõutud ning suhtlemine väga meeldiv. Boonuseks on väga ilusad, hea valgustusega ja elegantsed ruumid, kus piisab tegelikult üsna vähestest dekoratsioonidest.

DJ Janek Tennosaar: koostöö sujus hästi, Janek oli varakult kohal ja mängis muusikat vastavalt meie soovidele. Ta tabas ära, mis lood inimestele peale lähevad ja millised hetked on head inimeste tantsima meelitamiseks. Lisas omal valikul väga hästi sobivaid lugusid, mis sobisid hästi nii eestlaste kui ka väliskülaliste maitsele. Väga soovitame!

Kuna pulm oli alles 2 päeva tagasi, ei oska veel fotograafi ja video kohta kindlat soovitust anda:
Fotograaf Rene Riisalu oli äärmiselt meeldiv ja sõbralik inimene, kellega fotosessiooni teha oli lihtne. Tal on väga head soovitused ning näitab vahepeal ka pilte, et saaks aru, kuidas parem on (nagu mõnes modellisaates :D). Kõigidest oma telefoniga tehtud piltidest oli Rene tehtud klõps meie telefoniga poolhämaras ruumis kahtlemata kõige õnnestunum! Jääme pilte ootama!

Videomehed Seesee stuudiost olid samuti viisakad ja asjalikud. Samamoodi jääme videot ootama!

Cateringiks oli meil valitud Carmen catering, kelle kohta meie külalistel jätkus küll ainult kiiduõnu. Ettekandjad olid väga professionaalsed ja viisakad ning toidud ülimaitsvad. Catering tuli alati meie soovidele vastu. See on siis plusspool ning soovitan kõigile, kes tahavad professionaalset ja kvaliteetset teenust. Miinuspooleks oleks ehk hind (kuigi alkohol ja tort nende poolt olid tegelikult väga mõisliku hinnaga) aga seda pigem selles mõttes, et iga liigutus tõi kaasa lisa eurosid arvele. Viimastel nädalatel enne pulmi kui keegi ütleb, et paneme nüüd 20-30-40 eurot otsa, siis lihtsalt nagunii annad alla ja nõustud. Näiteks pulmatort oli pakkumises sees aga siis selgus, et lilled pulmatordil tulevad lisaks. Teine asi, mis metsa läks, oli see, et kuna meil oli pulmas 6 taimetoitlast, tellisime neile soojaks roaks kikerherneraguu. Seda oli koguseliselt vähem kui lihatoite ning me ei osanud rohkem ka nõuda kuna sarnases situatsioonis pole me varem olnud. Õhtusöögil (bufee) võtsid aga kõik külalised seda raguud ning toit sai otsa ja osad taimetoitlased jäid seetõttu toidust ilma. Üldiselt see planeerimine ongi raske ning nüüd teame, et tuleks ikkagi ka eritoite suuremas koguses tellida (meil oli vist 15 portsjonit ja kokku 45 sööjat). Aga kokkuvõtlikult ma siiski soovitaksin Carmen cateringi juhul kui rahakott lubab, sest toidud olid väga peened, ülimaitsvad ning teenindus hea! Tort oli ka super :)

Pulmade ajal peatusime hotelli Kolm Õde juuniorsviidis, mille saime booking.com kaudu varakult broneerides odavamalt kui teistes sama klassi hotellides tavatoa oleks saanud. Tuba oli imeilus, suur, mugav ja romantiline ning hotelli teenindus 5+.

Dekoratsioonid tulid ka Carmen cateringist ning need olid ka väga kenad. Pruudikimp oli eriti ilu ning valmistati täpselt vastavalt minu soovidele. Isegi vanad tuttavad facebookis tegid kimbule komplimente.

Veel võin soovitada meigikunstnikku Reelika Raag (leitav facebookist) ning õmblejat Mariann Tapfer (leitav facebookist). Tellisin Mariannilt pulmakleidi ja see tuli kui muinasjutt ning istus seljas kui valatult. Soovitan kui on mingi erisoov ja ei soovi korsetiga puhvis salongikleiti! Hind oli ka mõistlik.

Iseenesest väike asi aga lehte pulmamaailm.ee tõstaks ka esile. Kes ise ametimärke meisterdada ei taha, siis sealt saime ilusad märgid väikse hinna eest ning ülikiirelt tulid kohale Smartpostiga (tellimisest vähem kui 24h).

Suur-suur tänu kõigile tegijatele!

Marianne ja Apramey