Täname meie pulma taustajõude!!!

2 postitust / 0 uut
Viimane postitus
Triin-Liis
Võrgust väljas
Liitus: 30 Nov 2018 - 11:55
Täname meie pulma taustajõude!!!
2 Detsember, 2018 - 11:19

Meie pulmapäev oli 24.08.2018. Tegelikult olid meil lausa pulmad, mis kestsis terve nädalavahetuse....
Kuna me tegelikult elame Austraalias, siis tundus esiti kogu organiseerimine paras peavalu, et kuidas ikkagi ise nii kaugel olles saab kõik detailideni paika…

Tagantjärele vaadates võib aga öelda, et kuigi pisiviperusi oli, siis oli sellise imelise ürituse organiseerimine vaid puhas rõõm ning muidugi tänu meie suurepärastele abi-ja taustajõududele, kes meid sel teel aitasid.

Peo – ja tseremooniapaigaks sai valitud Vango Imedemaa - http://www.vango.ee/. Kuna pulma temaatika oli muinasjutumets, siis haakus see paik meie ideedega suurepäraselt. Seal oli olemas vana pärn, mille all tsremoonia läbi viia, suur peohoone kus pidu maha pidada, lisaks piisaval hulgal ööbimisvõimalusi (meil oli muidugi väike pulm vaid 29 külalisega) ning muidugi imeline ümbritsev mets ning järvekene kogu kompleksi keskel.

Meie idee ja fantaasialennu vormis reaalsuseks Aliis Vene Piigade Peoagentuurist - http://piigad.ee/ , koos oma suurepärase naiskonnaga. Niivõrd loomingulisi ja kirglikult töösse suhtuvaid naisi annab otsida, meie suht piiramatu fantaasialend dekoratsioonide osas sai läbi nende käte reaalseks ning tulemus oli midagi väga erilist. Terve Vango Imedemaa oli muutunud muinasjutumetsaks ning see mets kandus üle ka peosaali, näiteks olid meil lauad kaetud samblaga :) Meeletult palju pisidetaile, mis kõik suurepäraselt üheks tervikuks põimusid.

Heino Pall oli meie ülimalt sümpaatne pulmaisa. Rahustas meid õigetel hetkedel maha ja aitas ja oli täpselt selline õhtujuht nagu me olime omale ette kujutanud. Ei surunud mingit tobedat standartset pulmaprogrammi,ega teinud labast nalja, vaid võttis meie teema ja ideed ja pakkus sellest lähtuvalt häid ja sobivaid lahendusi. Ja mis peamine - kuulas, mis meie soovisime ning tegutses vastavalt sellele.

Paari pani meid ametlikult pastor Peep-Ain Saar - suurepärase jutuga ning ülimalt meeldiv inimene, kohtusime ennem pulmapäeva temaga kahel korral ning ta suutis nendest kohtumistest võtta just meie jaoks olulised detailid ning need kenasti jutuks kokku seada, niimoodi, et see mitte ainult meid, vaid ka meie pulmalisi hingeni puudutas.

Urmas Salmu, Päikeseraadiost keeras nuppe, sättis valguse paika ja oli üldse üks ütlemata asjalik ja professionaalne tegelane. Kui vaja heli või valgust rentida - soovitame soojalt! Kuulab ja paneb tähele ka veidi segaseid erisoove. Või kui pruut pool tundi ennem tseremooniat Targa Tamme Aidast talle smsi saadab ja palub muusika kõvemaks keerata...pole probleemi :) http://www.paikeseraadio.ee/

Meid toitis kolm päeva Vapper Uba Catering - https://www.facebook.com/vapperuba/. Niivõrd pühendud ja paindlikku tiimi annab otsida, tingimused Vango köögis ei olnud just kõige mugavamad, kuid sellest hoolimata suutsid nad meid kokku kolmel pulmapäeval toitlustada ning toit oli niivõrd maitsev, et pani sügavalt lihausksed vegan-toidu suhtes kiidusõnu laulma.

Tort ja makroonid – tipptasemel kondiiter Sandra Sentjurin, Cakery - http://cakery.ee. Väga paindlik ja heade ideedega kondiiter, pakub lahendusi ja suudab ellu viia ka pruutpaari üsna pöörase idee.

Pruudi näo maalis kauniks Sevil - https://www.facebook.com/makeupbysevil/

Peigmehe kaela puhastas ja pruudi juuksed keeras soengusse Maarja. Maarja Punupatsid, Patsistuudio - https://www.facebook.com/MaarjaPunupatsid/

Üllar Piko tõi meile päevasel ajal lõbusõiduks sellise iluduse... - http://vanaauto.laitserallypark.ee/

Ilu jäädvustas fotolindile Anete Toming - http://www.toming.ee/

Ja Markus Mäemets võttis kogu emotsiooni videolindile -
https://www.youtube.com/channel/UCLg0onzuSsz6yy7bWpzTIgw

Nii foto-kui videograaf olid mitte ainult ülimalt meeldivad ja sümpaatsed inimesed, vaid võtsid arvesse meie erisoove ning tulemuseks on midagi täiesti võrratut. Lisaks tegutsesid nad enamuse aja suht märkamatult ja pilte vaadates tekib tihti küsimus, et no kuidas ta ometi sel hetkel seal oli, ise ei märganud ju midagi :)

Ka kõige puisemad pani tantsima Ansambel Antsud - https://www.facebook.com/ansambelantsud/

Pulmaraamat ning mitmed kaunid plakatid valmisid Merit Kreitsbergi osavate näppude vahel - https://handmadebymerit.wordpress.com/

Sinise puidust liblika vorpis ideest reaalsuseks, RS Wood - http://www.rswood.eu/

Pulmalipu kujundas ja teostas Lipuvabrik - https://www.lipuvabrik.ee/

Pulmaküünal ja väiksed küünlad emadele - Tinca decor - http://www.tinka.ee/

Liivatseremoonia vahendid - https://www.sandart.ee/

Pulma ametid, meie karikatuuri ja viinapudeli sildi joonistas Gerli, kes pesitseb Rakveres ja on üks ütlemata andekas naine. Vaadake kindlasti tema tehtud tööde galeriid - https://www.facebook.com/pg/GerliArtwork

Nobenäpp Eire Kulbin, kelle näppude alt tulid emadele ja vanaemale taskurätikud, isadele sokid ning uuele pruutpaarile kaabu jaoks tikand. Eyre Studio OÜ - www.eyrestudio.com

Sõrmused Anni Kagovere - https://www.facebook.com/annikagoveremetalwork/.
Sõrmustega oli ka niimoodi, et tahtsime neid Mokume Gane tehnikas ning lihtsalt usaldsime Annit, sest tellimus sai esitatud emaili teel ning sõrme proovisime neid esimest korda 2.5 nädalat ennem pulmapäeva. Aga niivõrd unikaalseid ja kauneid sõrmuseid ei ole mujal näinud ning oleme saanud palju kiidusõnu.

Jõudsime otsaga teise päeva. Hommik algas meil meeskondlike sportlike tegevustega Kaspar Kõiva eestvedamisel. Väga asjalik, humoorikas ja meeldiv meesterahvas, kes meie pulmalised mitu tundi meeleolukas tegevuses hoidis.
https://seikluspartner.ee/

Peale mõnusat päeva saunatades, joogat tehes, süües-juures, sõidutas meid mereäärde GoBus Pärnu - http://www.gobus.ee
Nendega asjaajamine oli väga lihtne ja professionaalne ning meie bussijuht ääretult sümpaatne. Eks selleks ajaks juba kergelt ülemeeliku seltskonnaga sai ta suurepäraselt hakkama ning ei teinud probleemi ka sellest, kui pool tunnikest kauemaks jäime.

Mere ääres laulis meile Lauri Lugu - https://www.facebook.com/laurilugu/

Tuleskulptuuri ehitas Krista Palm
https://www.facebook.com/kristapalmart/

Oleme väga-väga rahul kõigi nende tegijatega ning kindlasti julgeme neid kõigile abiellujatele SOOJALT soovitada!!! Nad teevad oma asja hingega ning on seejuures täielikud profesioonaalid ning neid valides võib kindel olla, et pruutpaar ise saab olla oma päeval rahuliku südamega ja nautida kõike toimuvat ise millegi pärast muretsemata.

Triin-Liis
Võrgust väljas
Liitus: 30 Nov 2018 - 11:55
Re: Täname meie pulma taustajõude!!!
2 Detsember, 2018 - 12:23

Lisan veel pilte, sest raske on vaid sõnades edasi anda kõike seda ilu.

Pilt kommentaari juurde: