Täname tegijaid!

üks postitus / 0 uut
_Lili_
Võrgust väljas
Liitus: 2 Veebr 2016 - 11:05
Täname tegijaid!
28 Oktoober, 2016 - 13:58

Tere! Meie pulmad olid 8.oktoobril, 2016. Soovime tänada ja soovitada asjaosalisi, kelle hoolde selle päeva usaldasime.

1. Pulmaisa Veiko Veiert - Juba esimesel kokkusaamisel saime aru, et tema on see õige. Klapp oli hea, inimene oli meeldiv, asjalik, professionaalne ja vastutulelik. Vastas minu lõpututele meilidele ja andis nõu kui seda vajasin. Tegime kohe selgeks, et allapoole vööd-nalju meie oma pulma ei soovi, seega ei sobinud meile nö "pullivend" , vaid keegi, kes jääb lõbusa päeva juures siiski viisakaks. Pulmapäeva usaldasime täielikult tema hoolde ja oleme oma otsusega 100% rahul. Saime ka külalistelt kiita - milline tore ja sõbralik, end väljapeetud ja viisakas mees. Sobis suurepäraselt meie mõisapulma :) Aitäh. Soovitan julgelt!

2.Forograaf Martin Lätt - Me pole küll kõiki pilte veel kätte saanud, kuid need, mida meil on õnnestunud juba näha, on väga ilusad, head kvaliteediga ja professionaalsed. Tegu on väga asjaliku fotograafiga, kes teeb oma tööd pühendumusega.

3. Videograaf Ringo Voosalu, Soundland - Jällegi kiidame! Tunneb oma tööd hästi. Temaga oli meeldiv koostööd teha. Sõbralik ja vastutulelik inimene. Asjalik tehnika.

4. Ameli - pulmaalbumid (sh ka albumid vanematele - kingituseks) , külalisteraamat. Kõik olid ilusad ja sobisid omavahel ja kogu pulma teemaga hästi kokku.

5. Tort - Katalee Cake Art - meie tort oli täpselt selline nagu unistasime ja oli imeilus. Tõeliselt suursugune korrustort, mis kõiki ahhetama pani.

Täname kõiki veelkord!
Pruut