Millest võiks Pulmad.ee kirjutada ?

4 postitust / 0 uut
Viimane postitus
Virgo Jaani
Kasutaja Virgo Jaani pilt
Võrgust väljas
Liitus: 10 Aug 2006 - 16:48
Millest võiks Pulmad.ee kirjutada ?
19 Aprill, 2007 - 20:23

Tervitus-

Andke meile aga siin teada, mida te veel pulmade koha pealt teada tahate - me siis kohe ka aitame ja kirjutame (kui oskame). Kõik mõtted ja ideed on teretulnud.

Tervitades,

Virgo

BellaKrissu
Võrgust väljas
Liitus: 20 Märts 2007 - 16:33
Re:
23 Aprill, 2007 - 09:42

Kas mõni pulmadega seotud firma ei ole tahtnud omale reklaami siin teha? Mõtlen, et pulmad.ee kodukal võiks olla kusagil selline rubriik, kuhu kogutaksegi gruppidena erinevad firmad ja eraisikud, kes kuidagi pulmade korraldamisel kasuks saavad olla. Tore oleks võtta enne pulmade korraldamist ette üks nimekiri ja sealt siis näpuga järge ajades leida omale pulmavana, peopaik, registreerija, toitlustaja, ansambel ja mida kõike veel. Samas saaks selline nimekiri ju ka väikese sponsorlusena pulmad.ee jaoks olla ükskõik siis kas firmade või kasutajate poolt... Või pole ka hea mõte...
Parandan oma postitust- See on ju olemas tegelikult juba... Vabandust!
Ja veel- välismaiseid pulmalehekülgi lapates on silma jäänud see, et seal igal nädalal pakutakse välja mingi idee või stiil, kuidas omad pulmad millegi erilisega meeldejäävaks teha (alates lillekimpudest, kleitidest ja lõpetades lauakaartide meisterdamise õpetusega).
Siin lehel on küll kõikjal foorumites olemas juba selliseid asjju, mida eelpool mainisin aga kõik on laiali ja võtab aega, et enda jaoks kogu vajalik info üles leida. :)
Edu.ee ja palju päikest!

annkuusk
Võrgust väljas
Liitus: 18 Veebr 2007 - 04:12
Re: Millest võiks Pulmad.ee kirjutada ?
23 Aprill, 2007 - 11:23

Abivahendites seadusandluse all on valgustatud ilmalikku abiellumist. Juttu võiks teha ka kiriklikust abiellumisest - mis reeglid ja seadused kehtivad sel juhul, kes üldse saab paari panna, millised on nõuded noorpaarile kirikliku abiellumise puhul jne.
Teiseks enamuse infost saab kätte inimeste blogisid ja arvamusi lugedes. Pulmad.ee võiks rohkem organiseeritud olla, sooviks rohkem erapooletut informatsiooni.
Nõustun täielikult Bellakrissuga et pulmad.ee-s on kõik laialipaisatud ja hulk aega kulub vajaliku info ülesleidmisele.
Edu korraloomisel ja lehekülje kasutajasõbralikumaks muutmisel!

traktoriaku
Võrgust väljas
Liitus: 3 Aprill 2007 - 20:57
Re: Millest võiks Pulmad.ee kirjutada ?
26 Aprill, 2007 - 22:05

Lisaks pulmadele võiks kirjutada kadalipust, mis ootab ees, kui tahad uue nimega dokumente saada. Lisaks, kas on mingid tähtajad, mille jooksul nt uus pass soetada jms.

Päikest!