Pulmalehe värvitrükk Tartus

2 postitust / 0 uut
Viimane postitus
liisu8
Võrgust väljas
Liitus: 1 Mai 2010 - 18:46
Pulmalehe värvitrükk Tartus
1 Mai, 2010 - 19:04

Värviline tindiprinter on olemas. Sellega proovisin tavalisele paberile, aga kuna tahan printida kahele lehe poolele, siis värviliste piltide trükkimine muudab lehe laineliseks ja see hakkab läbi kumama :S Proovisin ka paksema paberiga, aga sinna ei jää pildid nii kvaliteetsed. Tahaks teada, kas laserprinteriga jääks normaalsem, ei kumaks läbi ja ei lainetaks? On keegi proovinud? Siis on veel võimalus, et lasen kusagil ajakirja moodi valmis teha ja köita, aga kus seda Tartus teha saaks? Kas kusagil üldse trükitakse nt 3 eksemplari nelja lehelist ajakirja? Kuna pulm suhteliselt väikse eelarvega ning pulmalehele ei tahaks teab mis suurt rõhku panna, siis päris üüratud hinnad siinkohal ei sobi. Kuidas teie olete teinud? Tahakski midagi odavat, lihtsat ja ilusat, aga kõike vist korraga ei saa :S

arx33
Võrgust väljas
Liitus: 11 Sept 2006 - 09:17
Re: Pulmalehe värvitrükk Tartus
2 Mai, 2010 - 12:12

Kui kasutada vastavat paberit, siis saab ka tindiprinteril kahepoolselt printida. Laserprinter ei suuda jällegi fotosid väga heas kvaliteedis printida (värviülekanne). Kui aga fotosid pisut eelnevalt töödelda, siis saab ka lasrprinteril päris hea tulemuse.

Tavaliselt saab Koopiakeskustes teha kahepoolset laseril värviprintimist. Vaata mis on hind ja lase prooviks üks eksemplar teha - siis oskad otsustada. Usun, et hinna-kvaliteedi suhtes oleks see optimaalseim lahendus.

Edukat planeerimist soovides,
Kataloog>Video
Arvo

Videograaf Arvo * Infokataloog>Video
GSM 53264364