Raamatud pulmade planeerimisest ja käsitööst

10 postitust / 0 uut
Viimane postitus
atalmar
Kasutaja atalmar pilt
Võrgust väljas
Liitus: 5 Mai 2009 - 22:20
Raamatud pulmade planeerimisest ja käsitööst
2 November, 2009 - 10:46

Hellou!

Kas keegi on tellinud või ostnud endale raamatuid, mis õpetavad pulmi planeerima või kutseid meisterdama vms. Või nn wedding-organizer tüüpi märkmikke?

Mina tellisin Kriso.ee raamatupoest endale pulmakutsete raamatu, mis tuli koos DVDga ja õpetab natuke erinevaid töövõtteid ja kutseid meisterdama. Siis tellisin veel Amazonist ühe organiseerija, mis peaks välja nägema nagu väike portfell, kuhu on võimalik erinevatesse lahtritesse panna väljalõikeid, to-do nimekirju, lepinguid jms. Kui see saabub, annan teada kui kasulik ta on.

Peale selle on Theknot.com kodulehel väga lahedad võimalused. Näiteks arvutab ta välja mitu päeva on veel pulmadeni jäänud, annab iga nädal nimekirja asjadest, mis teha on vaja, arvutab ka pulmaeelarve vastavalt nais- ja meessoost külaliste arvule jne. Väga mõnus koht, aga ma olen kindel, et kõik juba teavad sellest. :)

Ühesõnaga, mida olete ostnud ja kas on kasu ka?

patupyyga
Võrgust väljas
Liitus: 7 Juuli 2009 - 00:07
Re: Raamatud pulmade planeerimisest ja käsitööst
2 November, 2009 - 19:00

mina võtsin endale lihtsalt ühe kaustiku:D Sinna said kirja nii ideed, igasugused nimekirjad jne. Minu jaoks oli oluline, et kõik asjad oleks ühes kohas koos, mitte lahtiste lehtede peal. Rohkema järgi ka vajadust ei tundnud:)

tammetõru
Võrgust väljas
Liitus: 19 Aug 2009 - 10:37
Re: Raamatud pulmade planeerimisest ja käsitööst
2 November, 2009 - 22:47

Mina leidsin kõik vajaliku info siit lehelt. Uurisin ja puurisin siin hästi palju ringi ning tegin ise endale teemade järgi kokkuvõtted, kus siis minu jaoks kõik vajalik info kirjas on. Siis printiin välja ja panin kaustade vahele, et oleks parem ülevaade, mida on veel vaja teha ja mis on juba tehtud. Mingeid muid raamatuid ja asju ma endale muretsema ei hakanud.

MaarjaLiisa
Kasutaja MaarjaLiisa pilt
Võrgust väljas
Liitus: 13 Mai 2008 - 15:26
Re: Raamatud pulmade planeerimisest ja käsitööst
3 November, 2009 - 01:19

Tellisin ühe käsitööraamatu pulmade jaoks - üsna ajast ära juba, aga ideid leiab:)
ja netisaitidest pulmad.ee ja marthastewart.com -------------------
1Corinthians 13:13
And now these three remain: faith, hope and love. But the greatest of these is love.:)

-------------------
http://04-06-10.blogspot.com http://unshatteredfaith.blogspot.com -------------------

JJJ
Võrgust väljas
Liitus: 4 Aprill 2008 - 10:46
Re: Raamatud pulmade planeerimisest ja käsitööst
3 November, 2009 - 10:20

Lappaksin ka hea meelega erinevad raamatuid/ajakirju jms, kuid tegelikult ei näe väga suurt mõtet nende eest suurt hulka raha välja käia. Olen leidnud kõik vajamineva internetist, kust siis olen asju välja printinud. Ja samuti on mul olemas märkmik, kuhu kõik infot/mõtted jms kirja läheb :) Paar ajakirja on ka. Seal on ilusaid pilte, aga ausalt öeldes midagi väga suurt ja olulist nendest enda jaoks saanud pole.
Ahjaa.. neid countereid, mis päevi pulmadeni loevad, on terve internet täis :) Saab kasvõi html koodiga enda kodulehele (või desktopile) jooksma panna ;) (mul endal jookseb mõlemas kohas :D). Google'i otsingusse sisse trükkida wedding ticker ja peaks leidma vastuseid küll :)

jesaaran
Kasutaja jesaaran pilt
Võrgust väljas
Liitus: 29 Sept 2009 - 12:49
Re: Raamatud pulmade planeerimisest ja käsitööst
3 November, 2009 - 16:56

Ma olen teistega sama meelt. Olen samuti võtnud kodust ainult ühe vihiku, kuhu kõik üles märkinud jne. Ei tekkinud vajadust niisama raha raisata kui saab ka odavamalt ja hõlpsamalt, aga tore kui sa ise nii kirglikult planeerimisega tegeled :)

Fubai
Kasutaja Fubai pilt
Võrgust väljas
Liitus: 14 Nov 2008 - 19:40
Re: Raamatud pulmade planeerimisest ja käsitööst
4 November, 2009 - 12:18

Ma sain ka kogu vajaliku info netist. Eelarve panin jooksma Excelis, vajalikud materjalid, lehed, pildid printisin välja ja panin mapi vahele. Hea, lihtne ja odav:)

Meie päev 28.03.09

atalmar
Kasutaja atalmar pilt
Võrgust väljas
Liitus: 5 Mai 2009 - 22:20
Re: Raamatud pulmade planeerimisest ja käsitööst
28 Jaanuar, 2010 - 09:55

Tere taas! Mingeid imelisi teid pidi tellis mu mees mulle sellise asja: "The Ultimate Wedding Planning Kit"

www.amazon.com/Ultimate-Wedding-Planning-Kit-Elizabeth/dp/1887169733

See on väike kohver, kus sees on vahed kõikide teemade jaoks. Pluss üks väga paks töövihik kõikide asjade planeerimiseks, väike taskuraamat ja suur to-do kalender seinale panemiseks. Vägev! Ma hakkan nüüd oma roosa kohvriga igal pool käima, siis on kohe näha et bridezilla tuleb

Kõige toredam on, et seal on iga etapp detailideni lahti kirjutatud. Ja nimekirjad saab raamatust välja rebida. On isegi nimekirjad erinevatele inimestele (pulmaisa, bänd jne) andmiseks, et kõikidel oleks selge, millal ja mida tegema peab.

Ootan juba kasutama hakkamist!

kummikomm
Võrgust väljas
Liitus: 17 Veebr 2008 - 18:10
Re: Raamatud pulmade planeerimisest ja käsitööst
28 Jaanuar, 2010 - 12:23

otseselt mul planeerimisest raamatuid ei ole, ostsin lihtalt mõned ajakirjad mis pulmadest räägivad (prantsusmaal olen, siin on pulmaajakirju päris palju) ja lugesin mõningad huvitavamad artiklid läbi. näiteks räägiti alkoholikogustest, millal midagi planeerima hakata natuke, raha kokkuhoiuvõimalustest-ideedest (mõned isegi päris teostatavad :) ) ja siis muud igasugu tilulilu alates kleidisoovitustest iluvidinate ja lauakaunistusteni välja.
aga üks raamat, mida ma meeletult fännan, on eestist saadud pulmade raamat (Klaus Wagner ja Susanne Mansfeld "pulmad. stiilselt ja kaunilt" kirjastus egmont. panen igaksjuhuks isbn numbri kah, kui keegi tahab seda niimoodi üles otsida : ISBN 978-9949-16-066-2) seal on superilusad lillebuketid ja laua- ja autokaunistused jne teemade ja värvide kaupa. ja nad kõik on kuidagi kaasaegses võtmes ja mõned isegi kergelt kiiksuga aga ideid sealt saab kindlasti nii suuremasse kui väiksemasse pulma. tegemist on tõlgitud raamatuga, kuid ta on kohandatud eesti oludesse - st raamatu lõpus on näiteks ajakava ja muid praktilisi näpunäiteid organiseerimise kohta ja see osa pole sõna-sõnalt ära tõlgitud muudest oludest vaid ikka räägib sellest, mis järjekorras eestis neid teha tuleb. (nt avalduste viimise aeg jne.) igaljuhul, kui raamatupoes juhtute seda nägema, siis kindlasti sirvige läbi ja vaadake, kas soovite endale nii ilusat raamatut koju või mitte ;)

glacier66
Võrgust väljas
Liitus: 6 Aug 2009 - 13:25
Re: Raamatud pulmade planeerimisest ja käsitööst
28 Jaanuar, 2010 - 12:47

Muide, kuupäevasid arvutas meie jaoks meie pulmaveeb - tegin selle siukses kohas nagu www.ewedding.com. Regamine ja lihtsam funtsionaalsus on tasuta - normaalsed asjad a la pildigalerii saab 5 USD eest kuus.
Mul läks pulmaveebi tegemiseks umbes 2h ja kõigile meeldis. Kõige raskem osa oligi kujunduse välja valimine vist:)