Tabalukk, kingitused ja nende graveerimine

2 postitust / 0 uut
Viimane postitus
tinsu119
Võrgust väljas
Liitus: 29 Okt 2009 - 10:28
Tabalukk, kingitused ja nende graveerimine
30 Aprill, 2010 - 12:55

Jagan lihtsalt infot. Me otsisime tükk aega tabalukku, millele ei oleks Phyton vm tekst peale pressitud, vaid oleks sile pind, millele nimed ja kuupäev graveerida. Lõpuks ainuke koht, kust sellise leidsime, on Koduextra.

Teine mure oli graveerimisega. Salocentris maksab luku graveerimine 250 EEK. Maru kallis meie meelest. Meil oli samuti vaja graveeringut vanemate kingitustele - terasest grillkahvlitele ja klaasist kommikausile, kuid klaasile enamik kohti ei oskagi graveerida. Lõpuks aga sattusime Gravex-isse (vt gravex.ee), Stockmannist diagonaalis üle ristmiku - seal vist osatakse graveerida kõigele. Ka puidule, millele mees lõpuks markeriga peale joonistas, oleks saanud hoopis sisse põletada soovitud teksti. Kirjastiili saab ise valida ja hinnad ka odavamad kui mujal.

Loodan, et kellegil on sellest infost abi.

Tiivi
Kasutaja Tiivi pilt
Võrgust väljas
Liitus: 7 Jaan 2008 - 16:56
Re: Tabalukk, kingitused ja nende graveerimine
15 Juuni, 2010 - 11:07

Meie kavatsema oma sõrmused ja kõik muu, mis vajab graveeringuid, teha Tartus Võru tn-s (Sõjakooli ja sealse tankla lähedal) asuva kullasepa juures. Hinnad on seal vägagi soodsad, sest näiteks kuldsõrmuse suuremaks tegemine 2mm võra maksis vaid 50kr ja oli valmis kohe järgmisel päeval. Graveerimise hinnakirjaga pole veel tutvunud, aga kui saan sellest ülevaate, annan teistelegi teada:)

Abielu on ulgumeri, mille jaoks senini pole veel leiutatud kompassi. H. Heine

-----------------------------------------------------
Abielu on ulgumeri, mille jaoks senini pole veel leiutatud kompassi. H. Heine