Kõik külalised registreerimisele?

6 postitust / 0 uut
Viimane postitus
Pixies
Võrgust väljas
Liitus: 8 Mai 2014 - 11:16
Kõik külalised registreerimisele?
8 Mai, 2014 - 18:46

Olen otsinud foorumist, aga päris täpselt polegi leidnud head mõtet või ideed, kuidas korraldada. Sooviks registreerimisele kutsuda vaid väga valitud inimesed, kuid peo teeks laiemale seltskonnale ning ka nendele, kes registreerimisele kutsutud. Mure selles, et kuidas siis kutsed formuleerida, peab vist tegema erinevate sisudega kutsed? On keegi üldse midagi taolist korraldanud? Registreerimine ja pidu oleksid samal päeval. Mõte siiski selles, et registreerimine ju nagunii mõeldud vaid noorpaarile ning pidu sõpradele sugulastele. Kas teie tunneksite külalisena, et olete millestki ilma jäänud, kui saaksite kutse vaid peole?

Virgo Jaani
Kasutaja Virgo Jaani pilt
Võrgust väljas
Liitus: 10 Aug 2006 - 16:48
Re: Kõik külalised registreerimisele?
9 Mai, 2014 - 10:15

Tervitus-

Sellist asja on korraldatud ikka ja kohe mitmeid kordi. Sinu puhul on muidugi see väike erand, et enamasti kutsutakse kõik registreerimisele ja peole ei kutsuta kõiki, sina teed vastupidi.

Sinu parim variant on sinu enda poolt juba välja toodud - erinevad kutsed ja erinevad sisud. Kõige lihtsam ja kontrollitavam.

Oma kogemusest oskan öelda, et külalised jäävad alati hiljaks registreerimisele, kuid mitte kunagi peole :D (ok, mõned jäävad sinna ka hiljaks), nii et ma arvan, et see varint, et sa kutsud rohkmem inimesi peole kui registreerimisele on väga hea.

Tervitades,

Virgo
Pulmad.ee

Pixies
Võrgust väljas
Liitus: 8 Mai 2014 - 11:16
Re: Kõik külalised registreerimisele?
9 Mai, 2014 - 13:09

Aitäh, Virgo, vastamast. Eks vahel olegi vaja kinnitust lihtsalt sellele, et olen õigel teel.

MeOlemeKoos
Võrgust väljas
Liitus: 2 Okt 2013 - 11:49
Re: Kõik külalised registreerimisele?
12 Mai, 2014 - 09:26

Kutsele kirjutad olete oodatud tähistama meie ühisetee algust koos meiega selles peokohas selle kellal. Neile, kes mõlemale oodatud siis oli meil tekst, et olete oodatud registreerimisele selles kohas, see kell ning sellele järgnevale peole selles kohas.

Liisbet_h
Võrgust väljas
Liitus: 30 Nov 2013 - 23:44
Re: Kõik külalised registreerimisele?
26 Mai, 2014 - 17:12

Aitasin paar aastat tagasi oma sugulasel pulma korraldada. Samuti oli tingimuseks, et üks konkreetne seltskond registreerimisele ning peole ja teised siis ainult peole.

Neile, kes olid oodatud registreerimisele ja peole, oli kutsel registreerimise kellaaeg ja ka info peo kohta:

"Olete oodatud meie vabaabielu pidulikule lõpetamisele 6. juulil 2012. aastal kell 13.00 .... kirikus ja sellele järgnevale havai-stiilis pulmapeole meie kodus."

Neile, kes olid oodatud ainult peole, oli kutsel peo algus
"Olete oodatud meie vabaabielu pidulikule lõpetamisele 6. juulil 2012. aastal kell 20.00 havai-stiilis pulmapeole meie kodus."

Soovides head,
Liisa

Katrin Uffert
Kasutaja Katrin Uffert pilt
Võrgust väljas
Liitus: 22 Aug 2015 - 19:06
Re: Kõik külalised registreerimisele?
11 Oktoober, 2015 - 13:22

Elasin ühe aasta Hollandis ja seal sain veel rohkem ideeid. Kutsutakse inimesi eraldi registreerimiseks, siis eraldi receptionile (tavaliselt töökaaslased, kolleegid ja nt need, kellel on väikesed lapsed ja nad ei saa õhtupeole tulla. Seal tavaliselt võikesed suupisted ja kerged alkohoolsed joogid) ja veel eraldi kutsutakse õhtupeole, kus on söögid-joogid-mängud-tantsud jne. Igale külalisele eraldi kutse kas terveks päevaks või siis ainult päevaosaks
Vaadaka ka sellist varianti, nagu POP UP pulm http://westevents.ee/ee/mini-weddings/