Peavalu istuma paigutamisega

5 postitust / 0 uut
Viimane postitus
Naeratus
Võrgust väljas
Liitus: 16 Jaan 2010 - 11:49
Peavalu istuma paigutamisega
8 Mai, 2010 - 18:04

Hakkasime mõtlema, kuidas oma külalisi pulmalauda istuma panna ja sellest on kujunenud tõsine murepunkt.
Plaanis on ümmargused lauad. Sõbrad saab ilusti sõpruskondadena paigutatud, kuid raske on loogilist ja mugavat lahendust leida just lähisugulaste osas.

Kuidas paigutada selline seltskond ümmargustesse laudadesse:
Peigmehe poolt: ema-isa, vend, kahed vanavanemad.
Pruudi poolt: ema, isa ja isa uus naine, tädid-onud.

Kui teha kahe pere peale ühine lähisugulaste laud, oleks see mõneti ebamugav. Peigmehe poolt ema-isa-vend, pruudi poolt aga ema-isa-isa naine. Isa naise ja ema kooslus nii väheste lähedaste hulgas oleks veidi ebamugav - kuid teda ei saada ju ka üksi teise lauda. Samuti jääks peigmehe poolt mõlemad vanavanemad eraldi lauda ja peaks istuma võõrastega - nende poolt rohkem sugulasi ei ole, keda nad tunneks.

Paremini toimiks selline lahendus, kus oleks eraldi peigmehe sugulaste laud - saaks vanavanemad ka perega ühise laua taha. Ja pruudi sugulaste laud - kui on tädid-onud ka, on olukord ema ja isa naise suhtes neutraalsem.
Kuhu aga sel juhul pruut ja peigmees ise istuks? Imelik on minna ju sõpradega istuma, jättes pered omaette.. Aga päris kahekesi istuda - kas ka selline variant oleks mõeldav? Kas seda on tehtud?
Oeh...

kati101
Kasutaja kati101 pilt
Võrgust väljas
Liitus: 4 Nov 2009 - 14:23
Re: Peavalu istuma paigutamisega
8 Mai, 2010 - 18:27

Mul sama peavalu, lauad on 6-kohalised, aga eriti raske on üksikute inimestega, kes teisi ei tunne, need läheks nagu kohatäiteks sinna lauda kus jääb üksik koht üle- see variant mulle eriti ei meeldi( teised omavahel tuttavad ja siis üksik võõras). Praeguse seisuga jääb vist enamvähem nii, et omavahel tuttavad ühte lauda, pruudi sugulased ühte, peigmehe sugulased teise ja need kes üle jäävad, tulevad pruudi-peigmehe lauda( üksikud siis). Või ma jõuan jälle ümber mõelda enne pulmi. Igatahes paras peavalu

leeena
Kasutaja leeena pilt
Võrgust väljas
Liitus: 16 Jaan 2008 - 20:23
Re: Peavalu istuma paigutamisega
8 Mai, 2010 - 18:46

minu arust v6iksite teha puurpaari jaoks eraldi laua :) Isutute kaheksi koos. Lisaks siis pruudi ja peigmehe sugulaste kaks lauda - nagu sa ise pakusid.
Edu!

Mida ei saa üksi, saab koos!
Meie kaunis päev 25.10.2008(:

Mida ei saa üksi, saab koos!
Meie kaunis päev okt'08

Mannuu
Võrgust väljas
Liitus: 12 Okt 2009 - 19:34
Re: Peavalu istuma paigutamisega
8 Mai, 2010 - 20:32

Meil tuleb eraldi kaks pikka lauda (kultuurimaja saalis). Enamvähem on paigutus olemas, täpsemalt saab paika juuni alguses, kui külalised on oma tulekust või mittetulekust teatanud. Meie istume ühe pika laua keskel ja vanemad teises lauas. Põhimõtteliselt vastas, kuid suur tantsuruum vahel. (Loodan, et seletasin arusaadavalt). On küll traditsioonid, et vanemad istuvad pruutpaari juures, kuid sellise paigutusega on meie vanematel lõbusam - istuvad omaealiste sugulaste juures, ja ka meil - sõprade juures. Eks mõte tundub kindlasti alguses võõras, kuid nii on parem kõigil;) Ja kusjuures vanemad olid korraga sellise paigutusega nõus.

MaarjaLiisa
Kasutaja MaarjaLiisa pilt
Võrgust väljas
Liitus: 13 Mai 2008 - 15:26
Re: Peavalu istuma paigutamisega
8 Mai, 2010 - 20:41

Pruut ja peigmees saarele, kui muud üle ei jää...

Meie välistasime oma pulmas selle esimese asjana. Nii tobe on olla kusagil postamendil. Meiega koos on lauas vanemad. Oma venna tõstsin teise lauda.
Meie lauad on ca 10kohalised. Kuna Saku mõisa saal on väike, tuleb teha mitmeid ümberpaigutusi ning loodetud tantsuruum jääb peaaegu olematuks. Aga pole hullu:D
Me anname arvatavasti loa kokkuleppeliselt ka ümber istuda, kui väga suur probleem tekib.

*Arvatavasti lükkame pärast söömist lauad seina äärde*

Paigutamiseks kasutan theknot.com paigutusprogrammi, kus on väga hästi näha nii mees- kui naiskülalised. Marthastewart.com-s ma seda ei mäleta.
Ei kujutaks planeerimist ilma vastavate programmideta ette. Oleks vist suur sõjaplaan üle laua, nagu USA filmides:D
-------------------
http://04-06-10.blogspot.com http://unshatteredfaith.blogspot.com -------------------

-------------------
http://04-06-10.blogspot.com http://unshatteredfaith.blogspot.com -------------------