Vanemad pulmas

2 postitust / 0 uut
Viimane postitus
klanka
Võrgust väljas
Liitus: 28 Veebr 2016 - 16:25
Vanemad pulmas
28 Veebruar, 2016 - 16:32

Tere

Mul on selline mure, et kuna mul emaga eriti soojad suhted ei ole siis mõtlesin kutsuda ta vaid registreerimisele, pulmapeole mitte.
Selleks on ka see põhjus, et ema võib alkoholiga üle pingutada ja lausa ära vajuda juues. Ma ei tahaks üldse oma pulmapäeval lapsehoidjat mängida ega muretseda sellise asja pärast. Minu mees ega tema pere minu emaga kohtunud ei ole, ilmselt enne pulmi ei kohtuks ka.

Emaga koos oleks siis kutsutud ka alaealine vend(16a), kes samuti ei ole kohtunud mehe ega mehe vanematega. Venda tahaksin tegelikult peole kutsuda, kuid ilma emata ei oleks tal seal ilmselt kuigi lõbus. Ta ei tunne kedagi ning on üpris tagasihoidliku loomuga.

Mida teeksite Teie?
Kuidas organiseerida külaliste liikumist peale registreerimist, et ema aru ei saaks pulmapeo toimumisest kuhu teda kutsutud ei ole( juhul kui otsustan mitte kutsuda). Kui pulmaisa annab külalistele järgmised juhtnöörid saab ju ema aru et miski on valesti ja teda polegi kutsutud.

Mida teha?

Virgo Jaani
Kasutaja Virgo Jaani pilt
Võrgust väljas
Liitus: 10 Aug 2006 - 16:48
Re: Vanemad pulmas
29 Märts, 2016 - 06:20

Tervitus-

Tead kui hästi ma sust aru saan :D Olen neid situatsioone kõrvalt näinud ning ega head lahendust ei ole.

Aga ma soovitan sellist asja - ära teda üldse kutsu, tee süda kõvaks ning jäta ta koju. Kui võimalik, siis ka räägi, miks sa nii teed - see äkki võib mõjuda nii, et enam ei tarbita üldse ?

Mida ma aga ei soovita, on selle asja nö salaja tegemine, sest see mõjub kordades hullemini, kui see välja tuleb.

Tervitades

Virgo
Pulmad.ee