Harri Kingo registreerijaks...

24 postitust / 0 uut
Viimane postitus
Aleksashka
Võrgust väljas
Liitus: 19 Jaan 2008 - 16:17
Harri Kingo registreerijaks...
25 Jaanuar, 2008 - 16:42

Kellel oleks infi selle registreerija kohta? kas valdab vene keelt? Kas käib väljaspool registreerimas, kudas temaga kontakti saada?
Ette tänades!

murka
Kasutaja murka pilt
Võrgust väljas
Liitus: 19 Jaan 2007 - 16:08
Re: Harri Kingo registreerijaks...
25 Jaanuar, 2008 - 20:09

No mu õel tegi ta õnnepalees ja väga ilusti oskab tseremooniat teha:) aga muu kohta ei oska öelda, ju ta ikka väljaspoole ka tuleb ja usun, et vene keelega saab ka hakkama:) Ja kontakti saad ehk nii, et helistad õnnepaleesse.

http://www.kardaan.pri.ee/maris/kutsed/

Virgo Jaani
Kasutaja Virgo Jaani pilt
Võrgust väljas
Liitus: 10 Aug 2006 - 16:48
Re: Harri Kingo registreerijaks...
26 Jaanuar, 2008 - 00:40

Tervitus-

Saab vene keelega hästi hakkama. Saan ainult nõustuda, kui keegi ütleb et teeb ilusti - mul endal on küll Õnnepalee "konveieri" kohta oma arvamus. Samas on vist vale öelda, et nad ei pinguta - pigem on nad oma võimaluste piires super hästi hakkama saanud. Linn ei toeta abiellumist pooltki nii palju kui võiks (kuigi kas seda ei tea ma täpselt - saatsin küll juba ammu kõikidele perekonnaseisuametnikele meili, kuid Tallinna omad pole vastanud :)

Väljaspoole tulevad küll, kuid hinnad on siin - http://www.pulmad.ee/node/10

Tervitades,

Virgo
__________________________________
Ma teen seda tõepoolest heast meelest...
www.pulmad.ee
www.pulmaisa.ee
www.svadba.ee
www.weddings.ee

murka
Kasutaja murka pilt
Võrgust väljas
Liitus: 19 Jaan 2007 - 16:08
Re: Harri Kingo registreerijaks...
26 Jaanuar, 2008 - 11:59

Eks jah seal Õnnepalees on tõesti konveieri tunne, sest rahvas muudkui siblib, üks tuleb, teine läheb aga, kui olla tseremoonial siis Harri Kingo teeb selle väga eriliseks, mulle isiklikult väga meeldis kuidas ta rääkis, suhtles nii pruutpaari kui ka kogu rahvaga, et igastahes väga ilus oli ja usun et teda tasub kindlasti tellida ka väljaspoole Õnnepaleed:D

http://www.kardaan.pri.ee/maris/kutsed/

Karusmari
Võrgust väljas
Liitus: 23 Okt 2007 - 22:50
Re: Harri Kingo registreerijaks...
26 Jaanuar, 2008 - 23:40

Kingo tuleb väljaspoole küll. Kui ise hinnapakkumisi võtsin mõisatest ja lisasin, et tahaksime koha peal registreerida, ning uurisin, keda nad soovitavad, siis öeldi kohe, et Kingot kindlasti ei soovita, sest neil Kingo poolt registreeritud paarid olid pahaks pannud veidi ülejala tegemist. Aga soovitasid ühte naisterahvast, äkki oli Karin Kask?

Atukas
Võrgust väljas
Liitus: 3 Jaan 2008 - 09:35
Re: Harri Kingo registreerijaks...
28 Jaanuar, 2008 - 10:17

Ma kahjuks ei ole ühelgi registreerimisel käinud, kus tema on registreerija olnud. Aga nii kurb kui see ka pole, on minu tutvusringkonnas 2 paari kes tema teenetega rahul ei olnud. Ühed ütlesid et alkoholi haisud tulid suust ja teistel unustas pruudi nime ära. Lihtsad ämbrisse astumised aga tähtsa päeva võivad ka sellised lihtsad ämbrisse astumised ära rikkuda.

pibikas
Võrgust väljas
Liitus: 18 Veebr 2008 - 21:55
Re: Harri Kingo registreerijaks...
18 Veebruar, 2008 - 22:17

Käisin oma lähedaste sõprade pulmas, kus Harri Kingo oli registreerijaks. Minu arvates jättis ta väga kehva mulje ja olgugi et ma talle ligi ei läinud nuusutama, tundus tema olek purjus. Ka tema üldine suhtumine oli kamandav ja käskiv, luges külalistele enne pruutpaari saabumist sellist moraali, et millal võib naerda ja ärgu parem keegi üritagu omaalgatuslikult lõbus olla, vaid ikka käsu peale ja kõigil tuleb nüüd head näod pähe teha (nagu külalised mingid imbetsillid on, et ise aru ei saa, et pulm ongi rõõmus sündmus), selleks et pruutpaarile jääks mulje, et kõigil on lõbus. Samuti jauras ta registreerimisjuttu liiga pikalt ja tuias samu ideid-lauseid mitu korda üle ja kamandas liialt ka pruutpaari. Kindlasti ei soovita Kingot!

Harri Kingo
Võrgust väljas
Liitus: 25 Aprill 2008 - 00:00
Re: Harri Kingo registreerijaks...
11 Mai, 2008 - 09:44

Mina aga arvan, et te valetate minu peale. On võimatu olla purjus sadade inimeste vahetus läheduses ja nii, et vaid teie kusagilt kaugelt "märkate", aga need sajad inimesed, kellega olen paratamatult lausa silm silma vastu, ei märka midagi.

Teadmiseks fakt: ma pole joonud alkoholi juba 10 aastat, loobusin sellest ammu enne PSA-sse tööle tulemist.

Miks te teadlikku valet kirjutate, see jäägu teie teada ja südamele.

bubu
Võrgust väljas
Liitus: 8 Jaan 2013 - 15:04
Re: Harri Kingo registreerijaks...
8 Jaanuar, 2013 - 15:14

Oh jah, saime abikaasaga 2012 juulis suht sama asja osaliseks. Ei olnud üldse meeldiv. Ajas nii imelikku juttu enne paari panemist, et lausa hirmutas ära (ära liiguta, seisa nii ja naa). Seisimegi siis terve selle aja seal krampis ja no see jutt ei olnud ka midagi tarka :( Väga masendav, võin öelda et rikkus selle erilise päeva ära!

awekas
Kasutaja awekas pilt
Võrgust väljas
Liitus: 26 Juuli 2007 - 15:01
Re: Harri Kingo registreerijaks...
18 Veebruar, 2008 - 23:08

Käisin ka Kingo pulmas. Ma ei saa öelda, et mis konkreetselt ei meeldinud. Lihtsalt kogu see suhtumine seal vist. Pruut pidi oma kasuka viima numbri vastu ühisgarderoobi, kuri silt klaveril, "Jalad vaiba taha" käsutus, Samas kõik muu oli peaaegu paigas. Kingo küll ajas segamini noorpaari lapse soo. Rääkis neile armsast tütrekesest, kuigi neil oli poeg. Kuulatav, aga pisaraid just silma härdusest ei toonud.

19.07.08

19.07.08

Zanna
Kasutaja Zanna pilt
Võrgust väljas
Liitus: 14 Jaan 2008 - 20:24
Re: Harri Kingo registreerijaks...
2 Märts, 2008 - 23:07

appiii....
no nii loodame et meil läheb Harri Kingoga kõik hästi:)
lootus sureb ju viimasena...

pp6
Võrgust väljas
Liitus: 2 Dets 2006 - 14:51
Re: Harri Kingo registreerijaks...
2 Märts, 2008 - 22:50

Olin tema registreerimisel ja pettumus oli suur! Esiteks ajas imelikku juttu ja kui pruudi laps häälitses saatis ta karmilt lapse ukse taha - see oli šokeeriv, sest laps kilkas rõõmust!!! See on ka põhjus miks otsustasime mehega laulatuse kasuks, sest Õnnepalees kogu suhtumine jääb ikka vajaka.

minnimiki
Võrgust väljas
Liitus: 6 Aprill 2007 - 11:38
Re: Harri Kingo registreerijaks...
3 Märts, 2008 - 09:54

mina julgen soovitada õnnepaleest Airi Roots'i. Hästi armsa suhtumisega, teeb nii vene kui ka inglise keeles. Eks algul ikka natuke ehmatab, et noor naisterahvas on paaripanija, aga kindlasti teeb ta paremini kui hr Kingo, kes on sellest tööst vist lihtsalt juba väsinud.

---
07.06.08

rosiliis
Võrgust väljas
Liitus: 1 Nov 2006 - 10:41
Re: Harri Kingo registreerijaks...
7 Märts, 2008 - 14:02

Minul ka Kingoga veidi halb kogemus. Ei meeldinud kohe algusest peale tema suhtumine. Üritas pruutpaarile nalja visata aga kukkus välja pigem nagu ähvardus ja see jutt mis ta régistreerimise ajal rääkis ei olnud ka midagi eriti toredat. Stiilis ja vaadake, et ma teid siin rohkem ei näeks jne jne. Tema hääl on juba veidike kuri. Kuigi on ka kindalsti neid kellele on ta väga hea ja sümpaatse mulje jätnud. Ma arvan, et pruutpaar sooviks pigem midagi armsat kuulda!

21.06.08

Aare
Võrgust väljas
Liitus: 5 Okt 2007 - 20:21
Re: Harri Kingo registreerijaks...
11 Mai, 2008 - 10:12

See ju küll väga hästi öeldud, no kes võiks noorpaarile soovida, et küllap kohtume siin varsi jälle. See ju tähendabi seda, et jäägu abielu püsima. Seda ta ju kindlasti mõtleski..

Harri Kingo
Võrgust väljas
Liitus: 25 Aprill 2008 - 00:00
Re: Harri Kingo registreerijaks...
25 Aprill, 2008 - 00:27

Kuigi mitu kuud hiljem, aga sattusin siia vaatama ja pean oma kohuseks vastata.

Ma ei luba endale kunagi vabadust abiellujate üle nalja heita. Veel absurdsem on jutt abiellujate ävardamisest.

Laste kohta on selge reegel - kui laps nutab, siis esiteks vanemate - abiellujate sülle. 99% juhtudest jääb siis nutt üle. Kui aga laps on tõesti juba pidurdamatus nutuhoos, siis tavaliselt läheb ja rahustab teda ootesaalis keegi vanaemadest. Kõik see on alati enne läbi räägitud ja kokku lepitud nii abiellujate kui vanaemaga, et mida teha, kui laps nutab. Näib, kõrvalised lihtsalt ei tea seda, et omast tarkusest ja initsiatiivist ei tee ma seal midagi.

Süüdistus nagu oleksin tööl joobes on absurd - esiteks ei tarvita ma alkoholi juba 10 aastat. Teiseks - kui oleksin, seda märkaksid kohe väga paljud. Ma arvan, see süüdistamine on kellegi teadlik vale ja pahatahtlus. Ja väga absurdne pahatahtlus, sest sellise rahvahulga ees pole see lihtsalt võimalik - olla purjus. Inimesi käib ju päevas seal majas ja saalis sadu ja sadu ja ma olen väga vahetus kontaktis nendega.

Pruudi nime pole lihtsalt võimalik ära unustada, seda teadmiseks ühele valetajale, sest dokumendid pruudi nimega on alati mu ees laual tseremoonia ajal - ja ma ei ürita kellegi nime kunagi pähe õppida, sest just siis võib juhtuda eksitus. Alati ma LOEN pruudi nime, ja kunagi ei mõtle seda välja. Poleks vaja totrust valetada.

Näib, enamuse kommentaare on siia kirjutanud keegi üks pahatahtlik. Eks ta ise teab, miks. Mina ei tea.

Infoks:

Loomulikult saab abiellumist tellida ka väljaspoole maja ja tseremooniat viin läbi viia ka vene ja inglise keeles. Kui ei venelastelt, ei inglastelt pole mu keele osas pretensioone olnud, siis ei peaks ka eestlased kahtlema, kas neis keeltes hakkama saan. Kuigi - milleks eestlastele võõrkeelne tseremoonia!? Keegi eesti paaridest pole veel sellist naljakat soovi avaldanud.

Kui kellelegi minu töö ei meeldi, alati saab valida kellegi teise registreerijaks. Pole inimest, kes eranditult ja kõigile meeldiks, ja mina pole siin erand. Kui saalis on näiteks 50 inimest, siis on ka saalis 50 erinevat ootust, milline peab üks õige tseremoonia olema - ja kõigile meeldida pole võimalik.

rosiliis
Võrgust väljas
Liitus: 1 Nov 2006 - 10:41
Re: Harri Kingo registreerijaks...
25 Aprill, 2008 - 08:31

Ei saagi olla ühtset arvamust ja seega vabandan mina isiklikult, kuna ei tahtnud teid solvata. Tean tuttavat kellele jätsite te usnustamatu mulje ja ta oli siiralt õnnelik, et just teie nad paari panite. Nii palju kui on inimesi on erinevaid arvamusi!

murka
Kasutaja murka pilt
Võrgust väljas
Liitus: 19 Jaan 2007 - 16:08
Re: Harri Kingo registreerijaks...
25 Aprill, 2008 - 08:33

Ja minu õe pulmas jätsite väga positiivse mulje, väga ilus tseremoonia oli. Ja üldse inimesena olete minumeelest väga sümpaatne:)

http://www.kardaan.pri.ee/maris/kutsed/

Harri Kingo
Võrgust väljas
Liitus: 25 Aprill 2008 - 00:00
Re: Harri Kingo registreerijaks...
11 Mai, 2008 - 09:50

Inimestel on väga erinevad arusaamad sellest, kuidas oleks "õige". Pole võimalik neist kõigist ja korraga juhinduda, sest siis peaksin ma kõigi tahtmisi kokku võttes... lihtsalt vaikides seisma nagu sammas... Ja 1000% kindel - ka see pole õige.

Seega, ma teen oma tööd edasi nagu olen seda teinud ja minu töö ainsaks reaalseks mõõduks on see, mida ma näen abiellujate silmades tseremoonia ajal.

Ja mitte see, mida keegi kusagil taga saalinurgas arvab või pahatahtlikult tagant järele kirjutab. Või lausa valetab. Kahjuks siin on ka selliseid, kes on valetanud.

Mis ikka teha - vaba maa, vabad inimesed, ise teavad, mida ja miks. Või siis ei tea.

Uhti
Võrgust väljas
Liitus: 20 Juuni 2008 - 18:47
Re: Harri Kingo registreerijaks...
10 November, 2008 - 15:23

Ei saa vait olla.
Minu kogemus Teiega kohtumisel oli 2. augustil käesoleval aastal. See kuidas Te käitusite jäi kõigile meelde, kahjuks mitte positiivses mõttes.

Te kaotasite registrerisie dokumendid, mille pruutpaari tütar lõpuks oli kaasa haaranud, sest muidu need olekski registreerimise paika jäänud.
Teiseks kõik see rahvamass nägi kuidas te alkoholi tarvitasite, juba ennem registreerimist.
Ja see kõne oli seosetu, mis te registreerimisel pidasite. Pikka ja tundus et läbi mõtlemata.

Olen näinud Teid üks ja ainus kord ja kahjuks enda pulma registreerijaks ma Teid ei sooviks.

Eks arvamusi on erinevaid, kuid igaüks vaatab ikkagi endale sobivaima inimene registreerimisele.

Aare
Võrgust väljas
Liitus: 5 Okt 2007 - 20:21
Re: Harri Kingo registreerijaks...
11 Mai, 2008 - 10:07

Uks parimaid tegijaid , neist keda näinud olen, arvan mina. Ta on väga loomulik ega tee mingit mõttetut ilukõnet, vaid räägibki just noorpaarile kõige olulisemat, lisades ka killukese huumorit. Tema jutt on sellise optimistliku tooniga, ei pane kedagi nutma, mida ju pulmas küll vaja ei ole. Ma ei tahaks kedagi riivata oma arvamusega, aga ka Unelmate pulmapaari oleks just tema pidanud registreerima.
Aare Mäeorg

Harri Kingo
Võrgust väljas
Liitus: 25 Aprill 2008 - 00:00
Re: Harri Kingo registreerijaks...
12 Mai, 2008 - 23:36

Minu telefon on 5524124. Kuid helistada pole mõtet, sest vastus tuleb sama, mis siin on lugeda.

Tehke järgmist:

Kõigepealt minge Perekonnaseisuametisse ja andke kahekesi koos sisse avaldused. Seal öelge, millal ja kus soovite abielu registreerida ja keda soovite registreerijaks. Võimaluse korral siis selle isiku saategi.

Arvestage, et avaldusi saate esitada mitte varem kui 3 kuud enne oma planeeritud pulmapäeva, seega oleks hea, kui oleksite PSA-s kohal just oma abiellumise kuupäeval, aga 3 kuud varem. See garanteerib, et saate just selle isiku ja selleks ajaks, keda ja kuhu soovisite.

Harri Kingo
Võrgust väljas
Liitus: 25 Aprill 2008 - 00:00
Re: Harri Kingo registreerijaks...
12 Mai, 2008 - 23:37

See info oli teema algatajale.

Cessa
Kasutaja Cessa pilt
Võrgust väljas
Liitus: 3 Nov 2008 - 08:20
Re: Harri Kingo registreerijaks...
9 November, 2008 - 12:39

Meid pani ka (eelmisel reedel) Õnnepalees paari Harri Kingo. Jäime väga rahule. Tseremoonia oli nii eesti kui inglise keeles, sest peigmees eesti keelt ei valda. Ja pisaratest ei suutnud mind hoida isegi tema naljad, mis kusjuures olid väga õigel kohal. Ise me teda küsida ei osanud, lihtsalt soovisime, et registreerimine oleks kahekeelne.

Ja pidin ka oma kasuka garderoobi panema, aga sellega ei olnud registreerijal midagi pistmist. Pigem selle tädiga, kes meile isegi naeratda ei osanud..

Harri Kingoga kohtusime pruutpaari toas, kus ta meile seletas, mis juhtuma hakkab, kuidas seista ja astuda ja tegi lühikokkuvõtte selles, mis ta räägib. Tegi nalja ja oli üldse hästi positiivne - võttis pooled pinged maha :)Ja tseremoonia ise oli imearmas, südamlik ja siiras.

Nii et mina julgen Harri Kingot küll soovitada!