Kahekeelse Pulma Registreerimine Peokohas

3 postitust / 0 uut
Viimane postitus
noor pruut
Võrgust väljas
Liitus: 30 Jaan 2012 - 21:16
Kahekeelse Pulma Registreerimine Peokohas
11 Jaanuar, 2013 - 18:55

Ma tean, et Onnepalees registreerides peab taotluse sisse viima 1-3 kuud enne soovitud registreerimise paeva. Meie soovime, et registreerjia tuleks peokohta kohale - kas sellisel juhul tuleks avaldused sama moodi esitada, Onnepaleesse ja 3 kuud enne voi on ka voimalik varem naiteks otse registreerijale, kes on nous kohale tulema, saata? Ei tahaks riskida olukorraga, kus ei olegi kedagi saadaval soovitud paevaks, sest peokoht ja koik ulejaanu ju tunduvalt varem kinni pandud... Ja kuna me Eestis ei ela ja saame loodetavasti uhe kaiguga koik asjad planeeritud, oleks hea kui ei peaks ainult avalduste parast eraldi veel kohale lendama.

Meil tuleb Eesti-Iiri pulm, Puhapaevasel paeval, Tallinna ligidal. Selleks oleks vaja, et ka registreerjia oskab Inglise keelt niivord palju, et tseremoonia labi viia.. Kas keegi oskab/teab soovitada toredat, inglise keelt valdavat paaripanjiat, kes Puhapaeval oleks nous kohale tulema?

Ootan huviga teie vastust ja palun, kui keegi teab lisada muud olulist infot, mis ulalolevat puudutab - palun pange kirja, olen igasuguse abi eest vaga tanulik!

Ette Tanades,

Jane

Inimene
Võrgust väljas
Liitus: 15 Jaan 2013 - 12:05
Re: Kahekeelse Pulma Registreerimine Peokohas
15 Jaanuar, 2013 - 12:22

Jane

Pühapäeval ei tohiks registreerija kohaletulekuga probleemi olla, ikka tahetakse abielluda reedel või laupäeval. Mina käisin möödunud suvel Vihterpalu mõisas sõbranna pulmas, abiellus tema šotlasega. Tseremoonia viis läbi Argo Reiljan Tallinna Perekonnaseisuametist. Ta rääkis väga ilusat inglise keelt ning oli ka muidu täiesti normaalne. Lugesin kusagilt, et ta elas pikalt inglismaal. Tema maili aadress on tallinna linna koduleheküljel: argo.reiljan [at] tallinnlv.ee

Edu organiseerimisel
Erika

noor pruut
Võrgust väljas
Liitus: 30 Jaan 2012 - 21:16
Re: Kahekeelse Pulma Registreerimine Peokohas
15 Jaanuar, 2013 - 13:46

Suur tanu vastuse ja soovituse eest, Erika! Votan Argoga uhendust!

Paikest,
Jane