registeerimine haapsalus

3 postitust / 0 uut
Viimane postitus
Maarja Mägi
Võrgust väljas
Liitus: 27 Veebr 2015 - 13:14
registeerimine haapsalus
16 Aprill, 2015 - 11:53

Kas haapsalus on vòimalik ka registeerida vàljas pool perekonnaseisu ametit. Ja mis see maksaks. Ehk keegi teab. Internetistma ei leia selle kohta midagi.

entr0py
Võrgust väljas
Liitus: 30 Nov 2014 - 08:33
Re: registeerimine haapsalus
21 Aprill, 2015 - 21:21

Ma täpselt ei mäleta, aga sel teemal ma igatahes vist võtsin ühendust perekonnaseisuametis töötavate naistega, kuna minu päev ei klappinud nende lahtiolekuaegadega. Vastust ma vist ei saanud, kuna nad palusid uurida notarilt, et ehk nemad saavad, kuna nemad pühapäeviti välja ei tule. Helista, kirjuta või mine kohale!

Ise jäin ma rahule notariga, notareid on Haapsalus muideks kaks - Eha Naudi ja Marika Kiiver. Meie notar, Eha Naudi, oli nõus välja tulema pühapäeval just meie jaoks. Väga tore ja soe inimene. :) Riigilõiv oli küll suurem, kuid seda väärt. Ja üleüldse, kui notaritega ühendust võtad ja räägid, siis ehk nad on ka nõus, aga väljatulek maksab kohe kindlasti lisaks riigilõivule. Transport ja kulutatud aeg väljaspool kontorit.

sirlek
Võrgust väljas
Liitus: 21 Aprill 2015 - 12:13
Re: registeerimine haapsalus
8 Mai, 2015 - 15:20

Minul sama küsimus. Võtsin ühendust perekonnaseisuameti inimesega. Nemad ütlesid, et teatud kuupäevadel laupäeviti käivad ka väljas, lisatasu sellest ei tule. Ainult, et neil endil ei ole ruumi, kus seda läbi viia. Kui on olemas koht, ju siis ka võimalik kokkuleppel registreerimine teha. Käivad muidugi ainult Haapsalu piires, mitte maakonnast välja ei liigu. Uuemõisa mõis pidi neil olema nö piiriks kust kaugemale ei liigu. Suvisel ajal pidid mitmed kasutama ka linnuse ruume, kuid endal plaanis pigem sügisene värk.