Registreerimiskoha kujundamine

3 postitust / 0 uut
Viimane postitus
mko
Võrgust väljas
Liitus: 17 Aprill 2012 - 18:46
Registreerimiskoha kujundamine
17 Aprill, 2012 - 18:54

Soov on abielu registreerida Kadrioru Pargi Lilleaias. Kuid puudu jääb ideedest, kuidas kohta kaunistada ning mis kindlasti kohapeal olemas peab olema. Kas pulmakaar, toolid on vajalikud ? Millist lauda vajab paaripanija ? Ehk leidub siin keegi, kes on sama tee läbi käinud ning soovib oma kogemusi jagada. Või lihtsalt keegi, kes oskab paremini ette kujutada, milline peab üks registreerimispaik välja nägema. :)

pisipulm
Võrgust väljas
Liitus: 28 Nov 2011 - 09:33
Re: Registreerimiskoha kujundamine
18 Aprill, 2012 - 11:34

Aga kas teate, et kellega sellest teemast rääkida? Kui on muuseumis keegi, kes seda hooldab, siis peaks temal küsima. Nt meil aitas Haapsalu Piiskopilinnuse haldusjuht kõik paika panna.

tiram
Kasutaja tiram pilt
Võrgust väljas
Liitus: 9 Jaan 2011 - 11:47
Re: Registreerimiskoha kujundamine
18 Aprill, 2012 - 18:34

kui sa tead millises ruumis tseremoonia toimub siis motle ise millist ymbrust sa soovid. kui endal selge nagemus siis raagi pulmakoha kontaktisikuga kas seda on voimalik teha.

meil tuleb ilmselt tseremoonia ringikujuliselt st pruutpaar keskel ja kylalised seisavad ymber. (voi pruutpaar akna alla kylalised ja poolringis) korval suured meetrikorgused kuunlajalad, lilledega kaunistatud. ehk tuleb veel lilled postamendile pole veel otsustanud. lauda ei tule, allkirjade andmine toimub parast tseremooniat.

seega laud ees ja rivis toole ei tule, laheb liiga ametlikuks :)