Milliseid mänge tehakse/on tehtud pruudi ja pruudi ämma vahel?

5 postitust / 0 uut
Viimane postitus
p2ikesekiir2009
Võrgust väljas
Liitus: 6 Jaan 2009 - 20:14
Milliseid mänge tehakse/on tehtud pruudi ja pruudi ämma vahel?
16 Mai, 2010 - 15:20

Milliseid mänge on tehtud või plaanite pulmas teha pruudi ja ämma vahel?

Virgo Jaani
Kasutaja Virgo Jaani pilt
Võrgust väljas
Liitus: 10 Aug 2006 - 16:48
Re: Milliseid mänge tehakse/on tehtud pruudi ja pruudi ämma vahe
18 Mai, 2010 - 13:41

Tervitus-

Olen teinud ise kogu oma karjääri jooksul ainult ühe - kui ei eksi, siis oli kinnastega kudumine.

tervitades,

Virgo
__________________________________
Ma teen seda tõepoolest heast meelest...
www.pulmad.ee
www.pulmaisa.ee
www.svadba.ee
www.weddings.ee
www.twitter.com/pulmad

Arne Nõmmik
Kasutaja Arne Nõmmik pilt
Võrgust väljas
Liitus: 8 Aprill 2009 - 10:16
Re: Milliseid mänge on tehtud pruudi ja pruudi ämma vahel?
21 Mai, 2010 - 01:28

Tere!
Päris huvitav idee/mõte.
Ma pole ka oma tegevusaastate jooksul kordagi korraldanud mänge kahe: pruudi ja pruudi ämma (peigmehe ema)vahel. Üldiselt on see hea idee,sest teatavasti väga palju humoorikaid ütlemisi öeldakse ju nende omavahelistesse läbisaamistesse. Siit järeldusena võiks olla näiteks kolme võileiva (tüki)söömine kumbalgi.
Esimene tükk võiks olla magus, mida siis kommenteeritakse kui esimesi kooselamisi ämmaga. Järgmine tükk võileivast võiks olla kibedam.. See siis võiks nimetada kooselu ämmaga ühe katuse all ..no näiteks 5 aasta pärast.Kolmas tükk võileivakest võiks olla lausa väga kibe.. See siis näiteks kooselu ämmaga ühe katuse all näiteks 15 aasta pärast,
Loomulikult see mäng (söömine) toimub kogu peorahva silme all ja siis kõike seda on ju näha nende nägudest, mis ilme ja tunne on vastavat võileiba süües...
See oleks siis üks võimalus.. Ja arvan, et ei solvu kumbki pool.
Lugupidamisega
pulmavanem Arne Nõmmik

Kadrita
Võrgust väljas
Liitus: 23 Juuni 2009 - 21:32
Sobib energilistele ammadele vast...
21 Mai, 2010 - 12:42

Ma arvan, et sellega peaks ysna ettevaatlik olema, emad on ju niigi ahmis ja elevil. Vaja neid siis veel kiusata. Kui on energilised emad, kes ei pelga tahelepanu keskmes olla, siis on ilmselt okei. Meie emad poeks selliste asjade peale vist vaga ruttu peitu.

Sass Nixon
Võrgust väljas
Liitus: 8 Veebr 2008 - 11:42
Re: Kompositsioonimäng
21 Mai, 2010 - 13:49

Aastaid tagasi leidsin netis surfates ühe huvitva inglaste pulmamängu noorpaari vanematele. Seda võivad mängida nii ämmad omavahel, kui ka mõlemad - äiad, ämmad. Samas võib moodustada, kas ämmade võistkonna või äiade võistkonna jne. Eks iga pulmavanem teeb ju nii nagu seda noorpaar soovib.
Aga mäng iseenesest väga lihtne ja ei solva kedagi. Minu läbiviidud pulmades on olnud sellel mängul alati edu. Vanematele antakse suur pakk vanu ajakirju, käärid, liim, markerid jne. Vanemad peavad valmistama kompositsiooni, millisena näevad nad noorpaari tulevikku... Tavaliselt annan vanematele aega ca pool tundi -või ühe bandi seti jagu. Ja siia tegevusse saab kaasata ka lapsi, kes vanemaid heameelega aitavad. Kui mõlemad vanemapaarid seda koos teevad - pole küll võistlusmomenti - aga on hea jälgida, kui loominguliselt ja tõsiselt vanemad asjasse suhtuvad! Ühes pulmas valmistasid vanemad tõelise meistriteose 3D kompositsiooni! Peale seda, kui kompositsioon on valmis, seletavad vanemad ka oma meistriteose tähendust. Aplaus on garanteeritud ja ka palju naeru! Uus perekond on sündinud... ;)