Florist Pärnus

3 postitust / 0 uut
Viimane postitus
kalliskivi
Võrgust väljas
Liitus: 27 Juuli 2011 - 11:50
Florist Pärnus
30 Aprill, 2012 - 14:07

Tere!

Olen siiamaani suutnud kõige vajalikuga toime tulla, aga nüüd olen otsimas floristi Pärnus, kes oleks valmis vastutama pruudikimbu ja autokaunistuse eest ja ei ole just palju variante leidnud. Püüdsin ka otsida varasemate postituste hulgast soovitusi, kuid mõned neist on kirjutatud aastaid tagasi, mistõttu pole ju üldse kindel, kas see inimene või pood veel üldse tegutseb ja kus. Mõne kohta olen uurinud, aga tundub nagu ajaks tühja tuult taga. Elan ise igapäevaselt Tartus, mistõttu pole ka kohalike oludega tuttav ja pole võimalust kohapeal nii palju ringi vaadata.

Loodetavasti leidub siin foorumis ka pruute või tegijaid Pärnust, kes oskaksid soovitusi jagada. Üheks pulmalilleks oleme valinud rukkilille, mistõttu on mul ka floristi leidmisega juba üsna kiire - neid peab ju ette kasvatama ja õigesti ajastama. Olen juba ette kõigi soovituste eest väga tänulik :)

Kadri1988
Võrgust väljas
Liitus: 4 Sept 2011 - 15:55
Re: Florist Pärnus
30 Aprill, 2012 - 15:52

Julgeks soovitada sellist kohta nagu Kaire Luik FIE lillepood. Ma kahjuks pead ei julge anda, kas seekoht tegutse veel, sest olen juba 4 aastat Pärnust ära, aga minu meelest on tal hea käsi. Tema lillepood asub kohe Tallinna mnt alguses. Kui kesklinna sillalt üle sõita Tallinna poole, siis see peaks jääma kohe paremat kätt.

kalliskivi
Võrgust väljas
Liitus: 27 Juuli 2011 - 11:50
Re: Florist Pärnus
7 Mai, 2012 - 15:16

Tere!

Aitäh nõu eest, Kadri! Leidsin ise veel mehe pere abiga sellise koha nagu Viola lillepood. Neil on vist 2 poodi Pärnus. Kas kellelgi on nendega kogemusi?