Kuidas teie mehed kaasa löövad planeerimisele??

6 postitust / 0 uut
Viimane postitus
avemariaabiellub
Võrgust väljas
Liitus: 7 Juuli 2015 - 13:31
Kuidas teie mehed kaasa löövad planeerimisele??
31 Juuli, 2015 - 14:03

Mu mees on ikka tõeline eesti mees. Vahest kohe on mul kurb, et ta ei viitsi mul kuulata ühte ja sama teemat 3568 korda, kuigi minu jaoks pole see ammendanud ja "mhmh" ei ole vastus. Vahest selline tunne, et mehel on üldse suva- a la, et mis ma tõmblen ja kirjutan ja küsin 5 korda üle... Ja kõige enam ajab teda tigedaks minu otsustusvõimetus, aga kuidas ma otsustan, kui mees ütleb vaid "mhmh"..
Kas peaksin kõik ise tegema ja lihtsalt arved talle tasumiseks e-mailile saatma :D (siis muidugi ta kohe küsiks :P )

Vahest on tunne, et mees ootab, et ahhh- küll kõik läheb ilusti... Kohe varnast eilne sõrmuste proov kunstniku juures- enne meid oli paarike, mees oli niii entusiastlik- küsis uuris, puuris, mõtles disaineriga kaasa.. Mu mees pärast ainult küsis oma sõrmuse kohta, et ega liiga paks jää (5g kulda)? Hakkab tead pärast segama! Kõik! Oehhh.. Tõeliselt tuim mees! Oma pulmapäeva riided tal siiani soetamata, kuigi mul juba pea kuu tagasi juba kleit tellitud!

Kas see ongi normaalne, et naise mõtted vaid ümber pulmapäeva keerlevad ja mehel peaaegu ei keerle miski pulmadega seoses peas? Või ta lihtsalt loodabki minu peale ja teab, et ma saan hakkama? Või olen hoopis mina liiga isekas, et ei kuulagi teda!!??

maretm2lk
Võrgust väljas
Liitus: 7 Juuli 2015 - 11:45
Re: Kuidas teie mehed kaasa löövad planeerimisele??
3 August, 2015 - 12:40

Jahh.. Eks iga inimene on erinev.

Aga nii ju kuidagi ongi, et naine tegeleb pulmadega rohkem! Pigem naudi seda võimalust ise organiseerida ja tegutseda, aga hoia teda siiski kõigega kursis.

Mehed üldiselt ei kipu ju ise initsiatiivi üles näitama, aga see ei tähenda, et nad ei hooliks. Kui ta sulle juba sõrmuse sõrme pani, küll see siis tema jaoks oluline on :)

Minu mees ei osale ka väga planeerimises, aga seda lihtsalt sellepärast, et mina olen lausa liiga initsiatiivikas ja olen juba kõik ära teinud :D Ja ma tean, et teda huvitab, väga huvitab. Ta tahab väga kursis olla kõigega. Aga mina ise lausa naudin seda võimalust võtta organiseerimine enda peale. See on põnev!

Aga meil on vähemalt vedanud, et meil on täpselt samasugune maitse pulmade osas. Meil ei ole olnud ühtegi lahkarvamust siiamaani!

PiiaPiia
Võrgust väljas
Liitus: 22 Juuli 2015 - 16:16
Re: Kuidas teie mehed kaasa löövad planeerimisele??
4 August, 2015 - 15:58

Kolm sõna: rahune, rahune, rahune :) Maretil on õigus, kõik inimesed on erinevad. Võta planeerimist ikka vabamalt. Meestega peab olema konkreetsem, naistele meeldib vahutada, rääkida, arutleda, kahelda ja ümber mõelda ning veelkord arutleda aga meestele ei sobi, et variante on mitusada ja tuhat. Vali endale välja kaks varianti ja otsustage siis koos, kumb meeldib. Ehk aitab :)

Naudi elu!

Sille22
Võrgust väljas
Liitus: 2 Aprill 2015 - 16:11
Re: Kuidas teie mehed kaasa löövad planeerimisele??
17 September, 2015 - 15:26

Mul on täpselt sama teema! Tean, et ta tahab abielluda aga tema jaoks on kogu see pulmatrall tühine. Tema jaoks on mõeldamatu kulutada a la 7000€ ühe päeva peale. Samas jällegi tahab ta, et see oleks ilus päev. Olen seepärast nii palju omi mõtteid ümber mõelnud ja proovind teha nii, et teeks siis tagasihoidlikuma ja ilusa ikkagi aga siis jäävad minu unistused soiku ja nii ma kahe kuhja vahel istungi. Õnneks on veel aega mõelda ja usun, et küll kõik paika loksub aga vahel tahaks küll, et meespoolelt tuleks ka seda initsiatiivi.

SILLE
Võrgust väljas
Liitus: 20 Sept 2015 - 22:42
Re: Kuidas teie mehed kaasa löövad planeerimisele??
17 Aprill, 2016 - 21:23

Õnneks pole mul vaja meest väga tagant utsitada.Kuigi mainisin ennem ära ka,et teeme ja käime koos.Siiamaani on väga aktiivselt kaasa löönud.Minu jaoks ka üllatus et nii tubli mees mul.Ainult kiidusõnad.Kuigi jah inimesed on erinevad.Leidub mehi kes teevad rõõmuga kaasa ja on neid kes jätavad naise kanda kõik.Koos on ikka kergem ja lihtsam otsustada.Soovitan väga mehed kuidagigi kaasa lööma,see on lõbus.Eriti need pisi vaidlused.

Sille22
Võrgust väljas
Liitus: 2 Aprill 2015 - 16:11
Re: Kuidas teie mehed kaasa löövad planeerimisele??
18 Aprill, 2016 - 09:24

Eile käisime peigmehele riideid otsimas. No tema hinnangul sobib ju kohe see esimene, mis laias laastus ideega kokku läheb. Mina seevastu tahan veenduda, et see on ka parim valik, mis saadaval on. Lisaks vaatasime sõrmuseid. Tema tahaks midagi moodsamat ja erilisemat, mulle meeldivad klassikalised :) Sõrmuste osas saime kokkuleppele aga riietuse puhul veel mitte. Mina siinkohal ei saa küll öelda, et need pisi vaidlused lõbusad oleksid. Mõtlen lihtsalt, et oleks see päev juba käes ja kõik korraldatud :).