Lepingud tegijatega

3 postitust / 0 uut
Viimane postitus
mariliisv
Võrgust väljas
Liitus: 16 Aprill 2012 - 21:34
Lepingud tegijatega
16 Aprill, 2012 - 21:43

Olen oma augustis toimuvale pulma jaoks olen leidnud enamus tegijaid. Siiamaani ei ole keegi tegijatest soovinud lepingut sõlmida ja osad tegijad soovivad maksude vältmiseks saada tasu sularahas. Siit ka küsimus, kas olete sõlminud lepingud pulmaisa, pulmabändi, fotograafi ja teiste tegijatega? Kui jah, kas siis lepingud on antud nende poolt või olete ise lepingud kokku pannud.
Kas kui on olemas arve (catering ja koht on saatnud esimese arve) on see kinnituseks, et nemad peavad enda teenuse tagama?
Põhimõtteliselt tahaks teada kuidas on Eestis kombeks. Veel mainin, et tegijad on meie puhul igati tuntud ja nö tegijad.

kjpulmad
Kasutaja kjpulmad pilt
Võrgust väljas
Liitus: 4 Märts 2009 - 21:34
Re: Lepingud tegijatega
16 Aprill, 2012 - 22:57

Meil on leping sõlmitud hetkel vaid fotograafiga ning osadele tegijatele oleme teinud ettemaksu. Kindlasti küsime arvet. Peokohast oleme saanud arve ja tabeli kus kõik meie soovid kirjas on, usun et selle alusel saamegi nõuda.

pisipulm
Võrgust väljas
Liitus: 28 Nov 2011 - 09:33
Re: Lepingud tegijatega
17 Aprill, 2012 - 08:12

Aga küsi tegijatel, et kuidas kindel saate olla. Mõnele sobib see, kui meili teel kinnitatud. Nagu meil on registreerimiskoht ja mõni tahab ettemaksu. Aga kui sooitakse sularaha, siis mingi lepingu teeks kindlasti, et ei oleks hiljem sellist asja, et tegijatel tuleb parem pakkumine ja loobuvad eelmisest broneeringust, et rohkem tasu saada.