Pulmade pidamine imiku kõrvalt

3 postitust / 0 uut
Viimane postitus
ANMV
Võrgust väljas
Liitus: 4 Märts 2014 - 23:19
Pulmade pidamine imiku kõrvalt
24 September, 2014 - 14:13

Tere,

Sooviksin lugeda nende inimeste kogemusest, kes on pidanud oma pulmapidu imiku kõrvalt (kuni 6 kuud).

Planeerisime pulmi 2015 aasta suvel ning sooviksime pelgalt registreerimise asemel tähistada sündmust koos sõprade ja sugulastega st pidu umb 60 inimesega. Tänaseks olen aga lapseootel ja seega oleks laps praegu planeeritud pulmakuupäeval alles 4 kuune. Kas lükkaksite pulmad veel aastakese võrra edasi või saab edukalt nii pisikese kõrvalt ise ka oma pulmapäeva nautida? Palun kirjutage oma kogemusest ja tooge välja millele tuleks erilist tähelepanu pöörata.

Ette tänades!

gerda
Võrgust väljas
Liitus: 19 Nov 2014 - 11:59
Re: Pulmade pidamine imiku kõrvalt
19 November, 2014 - 12:03

Olen sinuga sarnases olukorras. Beebi on hetkel 1.5 kuune ja meie pulmad on 2015 augustis. Planeerima hakkasin alles nüüd ja pean pulma organiseerima Eestis ise Inglismaal elades. Edasi ei lükka ja usun,et saan hakkama, ei arva,et pulmi peab aasta ette organiseerima. Lapse kõrvalt ei ole organiseerimine ju raskem kui siis ainult lisaks mõelda,et kes lapse pulmaööks hoida võtab.

entr0py
Võrgust väljas
Liitus: 30 Nov 2014 - 08:33
Re: Pulmade pidamine imiku kõrvalt
11 Märts, 2015 - 08:27

Kui oleks noor laps, siis planeeriks edasi, ära ei jätaks midagi.
Õnneks saab palju asju broneerida/vaadata interneti teel ja abivahendiks on telefon. Kui on vaja kuskile minna, nt fotograafiga kohtuma või peopaika vaatama, siis soovitaksin lapse kellegi lähedase hoida jätta.
Kui on käes pulmapäev, võid vabalt valida jälle kellegi lähedase, kes hoiab Su last tseremoonia ajal ja võib-olla ka olulistel hetkedel, kas või ema. Ärge kartke küsida!

Ise olen osalenud kahes pulmas ja mõlemas olin n-ö lapsehoidja aastastele lastele, nii ei kadunud liigne tähelepanu pruutpaarilt ära ja nad said nautida seda sündmust. :)