Pulmade ringsõit!

4 postitust / 0 uut
Viimane postitus
mehike30
Võrgust väljas
Liitus: 13 Mai 2012 - 12:12
Pulmade ringsõit!
13 Mai, 2012 - 12:19

Kas kellegil on häid ideid kuhu võiks pelae registreerimist sõita tartu lähi ümbruses? Kus oleks hea ilusaid pilte teha, kure pesa jms. Tänud ideede eest!

Pitser-T
Kasutaja Pitser-T pilt
Võrgust väljas
Liitus: 25 Juuni 2009 - 17:12
Re: Pulmade ringsõit!
14 Mai, 2012 - 12:24

Tere.

Kas te suundute edasi peokohta või tahate lihtsalt sõidu teha?
Kui peokohta, siis kuhu suunda see jääb?
Ja kui kaugele plaan sõita?

Luke mõisa park on näiteks kena ja ka Emajõe kallastelt leiab ilusaid kohti.

Tervitades,
Merle Trestip
ansambel Pitser-T

mehike30
Võrgust väljas
Liitus: 13 Mai 2012 - 12:12
Re: Pulmade ringsõit!
14 Mai, 2012 - 19:44

Peokoht on tartus sees! Ja väga kaugele nagu ei tahaks sõita u. 20 km .

isadora
Võrgust väljas
Liitus: 14 Märts 2012 - 10:48
Re: Pulmade ringsõit!
16 Mai, 2012 - 12:13

Hei!

Mul on teemaalgatajaga sama mure. Registreerimine tuleb Tartus ja pulmapidu ka Tartu linnas, aga nende vahepeal tahaks paar ringi teha Tartu lähiümbruses. Sealhulgas oleks vaja leida kohta, kus grupipildid ja ühispilt teha, sest registreerimiskohas ei ole selleks väga võimalust. Ka meil on ideedega kitsas.

Luke mõisaparki võib pilte tegema sõita (sinna ongi umbes 20 km), aga Lukes on see teema, et kui neil endal samal päeval pulmad sees on (pakuvad registreerimise teenust), siis nad panevad selle noorpaari jaoks kogu mõisapargi territooriumi kinni ja teid küll sel juhul sinna poseerima ei lasta. Kui teil on vähe inimesi, võib minna pilte tegema botaanikaaeda, aga meie puhul langeb see variant ära, sest 85 inimesega on raske sinna ennast pressida, mõeldes sellele, et kuhu kõik need autod seal pargitakse. Veel käiakse vist Raadi mõisapargis, aga ma pole hiljuti seal väravatest seespool käinud ega tea, mismoodi asi seal hetkel välja näeb. No Toomemägi on klassikaline variant, aga natuke igavavõitu...

Kurepesasid tean olevat Luke mõisapaaris (vana mõisahoone varemete otsas), kust ma hiljuti just läbi sõitsin. Tartust Ülenurmesse sõites on kurepesa ühes aias paremat kätt, aga ma ei tea, kuidas pererahvas nõustuks seal tralli tegemisega, kas sinna ka kõik autod ära parkida saaks ja ilmselt pildistamiseks pole see parim koht, sest see asub kohe tee ääres. Siis on veel palju selliseid muid teeäärseid kohti, nr Tallinna maanteel Käreveres paremal pool teed jne, aga ma ei ütleks, et need on sellised kohad, kuhu tahaks oma külalised vedada ja kust ilusaid pilte saaks. Pigem tasuks minna mõnda mitte ehk nii ahhetama panevasse, aga tähenduslikku kohta - nt kui te ise elate kuskil linnast väljas, on mõni maakoht, suvila vms. Siis on sellel kohalesõidul vähemalt mingi mõte, inimesi niisama liigutada ei ole mõtet - selle tegi pulmaisa meile kohe selgeks :)

Kahju, et ma väga siinkohal aidata ei oska, aga ootan ka huviga, kas kellelgi tuleb häid ideid :)