Registreerimiskoha ja peokoha kaugus

3 postitust / 0 uut
Viimane postitus
KarMag
Võrgust väljas
Liitus: 27 Mai 2013 - 10:25
Registreerimiskoha ja peokoha kaugus
20 September, 2013 - 12:32

Kui kaugel on üksteisest olnud teie registreerimiskoht ja peokoht? Kui on olnud väga pika vahemaaga, kas olete veel teinud lisaks pulmarongil peatusi (aega ju kulub niigi kaua sõigu peale)?

Praegu on lihtsalt nii, et meie pulmakoht asub kahest linnast 100 km kaugusel ja ei suuda otsustada, kuidas lahendada olukord. On võimalus teha registreerimine kohapeal, ent samas ise tahaks parema meelega ikka seda 100 km kaugust linnas registreerimise võimalust. Kas nii pikk pulmarongis sõitmine on tavaline või tuleks seda pigem vältida? Kas venitada seda aega veel pikemaks (ent samas ka ehk huvitavamaks?) ja teha traditsioonilisi peatusi?

Juuli-August
Kasutaja Juuli-August pilt
Võrgust väljas
Liitus: 1 Aug 2013 - 17:49
Re: Registreerimiskoha ja peokoha kaugus
20 September, 2013 - 15:29

Meil on registreerimise ja peokoha vahe pea 400km, seda on vist raske üle trumbata :) Aga meil pulmarongi ei tule, registreerimine (st laulatus) on meil vaid kahekesi, külalised tulevad otse peole.

Lihtsusega võidab hulga rohkem kui suure uhkusega

Starius
Kasutaja Starius pilt
Võrgust väljas
Liitus: 6 Aprill 2010 - 11:12
Re: Registreerimiskoha ja peokoha kaugus
20 September, 2013 - 17:42

Eks neid pikemaid pulmasõite ikka tuleb ette ja ka lahendusi on mitmeid.
Võib näiteks pildistamise peale registreerimist teha mitte otse registreerimiskohas vaid kuskil pulmasõidu teekonnal, et samal ajal, kui pruutpaari pildistatakse, saavad külalised jalgu sirutada ja ehk ka on ettevalmistatud väike suupistelaud... Mitte alati ei tule kõik külalised pulma täis kõhuga ja nadi, kui osa pulmarongi kuskil maal teekonnast kaotsi läheb, et mõnest poekesest süüa osta.
Võib teha ka mängusid vahepeal - ikka selleks, et jalgu sirutada saaks, aga jah, teekond võtab selle võrra kauem aega
Võib anda külalistele valida, et kes registreerimisele ei tule, saab tulla otse pulmapeole
Võib ametliku registreerimise teha ära varem ja peokohas läbi viia lihtsalt piduliku tseremoonia, millest saavad osa kõik külalise

Pika vahemaa puhul on ka see oht/võimalus, et mõni külalistest on peokohta jõudmise ajaks juba nii "lõbus", et põhilisest peost paljuski osa enam ei saagi.
Milline nendest või mõnest muust valikust on just pruutpaarile sobilik, jääb nende otsustada. Alati võib konkreetse teekonna kohta ideid küsida nii näiteks Starius salongist, pulmavanadelt, õhtujuhtidelt, pulmakorraldajatelt jne.