Noorpaaride salong Pärnusse?

3 postitust / 0 uut
Viimane postitus
annakriss
Võrgust väljas
Liitus: 24 Aug 2008 - 16:57
Noorpaaride salong Pärnusse?
24 August, 2008 - 17:18

Kas Teie arvates kuluks Pärnusse ära üks korralik noorpaaride salong? Kas oleksite huvitatud kõik pulmaks vajaliku ostma Pärnust või igaljuhul esimesena suunduksite Tallinna salongidesse? Mida Teie ühelt korralikult noorpaari salongilt ootate?

Parimate soovidega,

Annakriss

leeena
Kasutaja leeena pilt
Võrgust väljas
Liitus: 16 Jaan 2008 - 20:23
Re: Noorpaaride salong Pärnusse?
24 August, 2008 - 21:55

Pärnus küll pole ühtegi koraliku noorpaari salongi kuid sellegi poolest teguteb seal päris mittu firmat nt. pruutpaar.ee - seal on tõesti hea valik ja kiire-kvaliteetne teenindus.

Salong saaks edukalt tegutseda kui seal oleks mega suur valik kleite (igas nr. /värvis), tiaarad, loorid, sukkapaelad, ülikoonad, kingad ja kõik see piisavalt hea hinnaga - Et ei oleks põhjust edasi otsida nt. Tallinnasse minna. Seal peaks olema väike istumis koht, et kaasa tulnud rahvas saaks istuda nt. kui pruut kleiti proovib. Salongis võiks oma õmbleia olla ja koolitatud klienditeenindaja jne. NB! See on kõigest minu arvamus!

Edu!

Mida ei saa üksi, saab koos!
Meie kaunis päev 25.10.2008(:

Mida ei saa üksi, saab koos!
Meie kaunis päev okt'08

ksydameke
Võrgust väljas
Liitus: 4 Aug 2008 - 13:21
Re: Noorpaaride salong Pärnusse?
25 August, 2008 - 08:04

Pärnust, Lepa kaubamaja 3.korruselt leidsin küll omale kleidi.Olen seal ka siis piilumas käinud, kui veel pulmad plaaniski polnud. Seal pole küll suurim valik, aga vahel on selle väikese valiku seas tõelisi pärleid.Kuid siiski, meestele pole seal mitte midagi.Mehe ülikond sai ostetud Pärnust, vest, särk, lips, kingad jällegi Tallinnast.Muidugi oleks hea, kui ka Pärnakatel oleks kõik vajalik ühest kohast võtta, koos korraliku teenindusega.