Salongid - pettumus

84 postitust / 0 uut
Viimane postitus
Muska
Võrgust väljas
Liitus: 10 Veebr 2007 - 18:36
Salongid - pettumus
11 Mai, 2007 - 11:58

Olen käinud Tallinnas 4 pruutpaari salongis ja olen pettunud. Kui tegemist on ikka nii piduliku ja tähtsa sündmusega, siis võiksid salongis ka teenindajad olla vastavalt riietatud, mitte teksapükstega, nagu eranditult kõigis neis neljas salongis. Teenindusel polnud väga viga, aga võiks samuti parem olla, rohkem abivalmis ja sõbralikum. Pärli salong, kus olid väga ilusad kleidid, lahke teksapükstes ja potastes teenindaja ja kui ma nõu küsisin, et nemad ju salongis peaksid oskama soovitada ja tegelevad sellega päevast päeva, siis vastas teenindaja, et tema ka veel ei tea, kuna on alles teist nädalat tööl, sel juhul ma palusin kedagi, kes teab ja oskab mind aidata, edasi suheldi minuga trepi alt, mille peale ma ise palusin, et äkki Te saaksite ikkagi üles tulla ja mind aidata. Lõpuks sain oma asjad ostetud, aga see ei olnud ilus osa minu tähtsast sündmusest. Pärnu mnt. salongi jõudsin veidi enne kella 10, aga teksades müüja hilines 15 minutit tööle ja see vastuvõtt jäi samuti kesiseks. Enda kleidi leidsin siit müügi foorumist, käisin seda müüja kodus selga proovimas ja see on see, mis mulle meelde jääb, see oli väike remondikäigus korter, minu jaoks oli üks tuba, kus oli peegel pandud, aga see suhtumine ja abivalmidus - ma tundsin, et minuga tegeletakse palju enam kui salongis ja mulle jääb see alatiseks meelde. Mul on kahju, et salongis nii tähtsa sündmuse jaoks ei tehta olemist mõnusaks, seal ei käi nii palju kliente, et nendega ei jõutaks personaalselt tegeleda, pakkuda tass kohvi ja elada kaasa kliendi tähtsale sündmusele. Lihtsalt on kahju, et nii on.

Jansa
Võrgust väljas
Liitus: 22 Aug 2006 - 16:03
Re: SALONGid - pettumus
11 Mai, 2007 - 12:37

Mina olen nõus. Käisin ka mitu salongi läbi, kõige viisakam teenindus oli Salocentris, mujal ei räägitud ega pakutud ega küsitud midagi...Pärlis lasin kella mitu korda, uks oli kinni ja kui lõpuks teenindaja ilmus, ütles ta, et tema küll kella ei kuulnud:S Ma pole Tlna inimene, ega ka salongides enne käinud...kas neil ongi uksed lukus või ma ei tea...Tigasmos lehitses teenindaja mingeid pabereid või ajakirja...ei mäletagi täpselt, aga minuga ta igatahes juttu ei alustanud. Kuna mulle seal ühtegi meeldivat kleiti silma ei jäänud, ütlesime head aega ja lahkusime. Abivalmis õhkkond oli Salocentris ja Õnnepalee kõrval ühes väikeses salongis(lillepoega koos), aga ka Salocentris tundsin, et teenindaja oli natuke järsk või nii...et teil peab ikka vähemalt 1,5 tundi aega olema, muidu pole mõtet vaatama hakatagi jne, samas jäin sinna ikka üksi neid kleite lappama, sest tema lahkus allkorrusele müügitööd tegema...
Nagu teemaalgatajagi, ostsin lõpuks kleidi ikkagi foorumi kaudu ja olen väga väga rahul:) Olukord oli täpselt sama, remondijärgus korter, üks tuba korras ja toodi suur peegel, aidati kleit selga jne jne. Ei tahtnud küll nüüd salonge päris maha teha, aga teenindus võiks tõesti parem olla.

diana100
Võrgust väljas
Liitus: 14 Märts 2007 - 15:10
Re: SALONGid - pettumus
11 Mai, 2007 - 12:48

mina jäin küll Pärlis rahule ja just seal mulle mu kleit õmmeldaksegi :))
väga abivalmis ja meeldiv suhtumine, vähemalt poe juhataja-disaineri poolt, kellega mina suhtlesin!

Lainekene
Võrgust väljas
Liitus: 11 Jaan 2007 - 11:43
Re: SALONGid - pettumus
11 Mai, 2007 - 15:40

Ka minul ei olnud Tallinna salongidega kõige meeldivamad kogemused. Olen ka väikelinnast ja netist eelnevalt salongide lahtiolekuajad järgi vaadanud. Esimene koht oli jah see, kus kella pidi laskma (Pärl äkki). No ei olnud läbi 5 seal kedagi. Hiljem tagasi minnes oli teksastes tibi, ajas oma asju. Õnneks ei leidnud ka sealt sobivat. Salocenteris oli juba enamvähem, aga polnud ka kõige meeldivam., liiga äkiline tädi. Ja üks koht oli veel, kus käisin mõned kuud tagasi, lillepoega ühes kohas, per.büroo kõrval vist. Oli laupäev ja avamine vist kl 11, kl 11.10 oli mannekeen ukse eest ja sisse ei lastud. Tigasmost sain see eest komplekti, mis mulle oleks meeldinud, kuid polnud õiget suurust. Müüja kirjutas mudeli numbri mulle üles. Hiljem Tartu Tigasmos proovisin kleite, sain vähemalt sobiva suuruse teada, ning lahkesti lasti Tln-s õmmelda see mudel, mis mulle meeldis Tln-s.
Ülejäänud salongide kohta neutraalsed arvamused

craty
Võrgust väljas
Liitus: 27 Märts 2007 - 16:43
Re: SALONGid - pettumus
11 Mai, 2007 - 16:31

Mina käisin Anna-bella Salongis Jõe tn-l. Super teenindus oli. Kohe kui sisse astusin hakkas müüja minuga tegelema. Sõbrannad pandi ilusti diivanile istuma, pakuti küpsiseid ja kohvi. Müüja oli oma ala asjatundja ja samas küsis väga sõbrannade ja mu enda arvamust. Igatahes lahkusin sealt oma unelmate kleidiga ja jäin saadud kogemusega väga rahule! Kuna ei olnud sel päeval autoga linnas, siis pandi kleit riidepuu peal ilusasse transpordikotti ja võisin sellele isegi paar päeva hiljem alles järgi minna.

j.
Võrgust väljas
Liitus: 6 Märts 2007 - 12:19
Re: SALONGid - pettumus
11 Mai, 2007 - 17:24

Käisin samuti mitu-mitu Tallinna salongi läbi. Nutt tuli vahepeal peale kuna mitte midagi ilusat ei leidnud. Siis leidsin Anna-bella salongi. Tõesti super. Kogu teenindus, atmosfäär, kohvi-küpsised jne. Kleidi on muidugi väga kallid aga see eest nii ilusad. Kohapeal tehakse ka vajalikud õmblustööd. Mina lasin natuke kleidi lühemaks teha. Soovitan igati.

tiigra
Võrgust väljas
Liitus: 15 Aug 2006 - 22:02
Re: SALONGid - pettumus
13 Mai, 2007 - 18:43

Mina käisin Tal. salongidest otsimas Anna Belli salongis(Tele2 Peamajaga ühel tänaval) oli vist Jõe tn. seal oli küll super teenindus, väga kannatlik ja abivalmis tüdruk.Aga sama firma pood on ka Tal. sadamas no andke andeks-see oli igal juhul üks ebameeldivamaid kogemusi mu elus.Ok ma käisin oma väikese lapsega, aga tema järgi vaatas tädi nii et ei oleks olnud probleemi minul rahulikult kleite vaadata.Selle asemel et mu soovi küsida teatas müüja et nad ei rendi kliete,ok selle peale oli mu süda juba täis ja good bye.Ma tahtsingi osta mitte rentida,kuigi ma teiset salongist leidsin omale isegi sobiva kleidi,mille hindki ei olnud väga hull, otsustasin lõpuks ikkagi lasta omale teha ainult MINU kleidi.Ja olen rahul:-)(isegi kui mõelda, et ostes AnnaBellist oleks soodsam tulnud;))
Tartu Tigasmos on ka minu meelest väga sõbralik teenindus, see eest Laurasse ei soovita kellelgi minna

nelen
Võrgust väljas
Liitus: 21 Aug 2006 - 10:44
Re: SALONGid - pettumus
15 Mai, 2007 - 20:19

Mina käisin ainult ühes salongis, Pärl-is Liivalaia tänaval (kus selles poes trepp oli?????) Ja sealt ma oma korseti ja seeliku ka leidsin. Ei hakanud enam teistesse minemagi. teenindaja oli vist jah teksades - ja siis????? Absoluutselt ei huvita mis neil seal seljas on. Ja ta oli isegi tubli, mina ja veel u 5 rootslast, kellega ta tegelema pidi. Ja minuga tegeles väga ilusti ja hästi, aitas kleiti selga ja soovitas.

Ja see, kui kohe juurde karatakse ja endal natuke ringi ei lastagi vaadata, mind hoopis häirib. Mulle just meeldib, kui müüja ei tee minust välja ja ma ise lähen tema juurde abi paluma.

/Meie elu ilusaim päev 30.06.2007 :)

/Meie elu ilusaim päev 30.06.2007 :)

Meie elu ilusaim päev 30.06.2007 :)

mina83
Võrgust väljas
Liitus: 15 Dets 2006 - 17:22
Re: SALONGid - pettumus
18 Mai, 2007 - 09:28

trepp on seal täiesti olemas....seal proovikabiinide kõrvalt läheb alla... ;)

kadi83
Kasutaja kadi83 pilt
Võrgust väljas
Liitus: 25 Aug 2006 - 11:48
Re: SALONGid - pettumus
16 Mai, 2007 - 11:47

Mina käisin ka Salocentris ja seal jäi küll ülihea teenindus meelde, nii toredad naised....ise ostsin Pärlist kleidi, seal abistas mind küll üks väga tore neiu :) Aga riietuse suhtes, minu arust ei ole vahet. Iga inimene peaks tundma ennast mugavalt. Kui teenindus hea, siis riietust ma küll ei vaata teenindajal.

jatsi
Võrgust väljas
Liitus: 10 Aprill 2007 - 22:50
Re: SALONGid - pettumus
16 Mai, 2007 - 22:22

Uskuge või mitte, aga minu pulmakleidi otsingud kestsid u.10 minutit.Ostsin oma kleidi ja muu vajaliku Pärnust Lepa kaubamajast.Seal üks väike salongike ongi.Läksin sugulase ja väikse tütrega.Suurt valikut eriti polnud, aga sortisin välja 3 kleiti ning esimene, mida proovisin, oligi mu jaoks see õige.Müüja oli väga lahke ja abivalmis, sobitas kleidi juurde ka kõik muu vajaliku, andis ise hinnast veits alla ka (ma pole tinginud) aitas sättida ja oli siiras vaimustuses mu väljanägemisest.Selliselt teenindajalt ostaks ju rõõmuga.Poest lahkudes ütles veel parimad soovid seltsi:)Süda läks selle poole tunniga kohe soojaks:)

Ikka 123
Võrgust väljas
Liitus: 7 Mai 2007 - 15:57
Re: SALONGid - pettumus
13 Juuni, 2007 - 23:16

No sul ika vedas kyll siis. Mina julgesin ka sinna kleite vaatama minna, kuna Pärnu pole teadupärast just selliste poodidega õnnistatud. Laua taga istus krunniga paks tädi. Kleidid olid nööri taga, kui ma viisakalt kysisin, et kas lähemalt saaks ka näha, siis nähvati vastu, et kas vaatate niisama või ostate ka :D Selle peale ei kostnud ma midagi. Seejärel otsustasin kysida, et kas nad kleite laenutavad ka.... siis viibati yhe kleidi poole mis oli istuva mannekeeni seljas. Seejärel otsustas tädike lausuda, et odavaid kleite pole, et need on kõik ära myydud ja ta ei tea millal tulevad. Mille peale mina julgesin natuke vastu mõmiseda...vaatasin yhe nööri taga oleva kleidi hinnalipikut mille peal oli 2300 krooni...ise vaikselt imestasin, et millised need odavad kleidid siis veel olid... Kleite paistis seal ka igat masti nii helesiniseid, kui punaseid... slaavi stiilis enamus...
Kokkuvõtvalt, ega ma Pärnust lootnudki midagi leida, Tallinnast yhest pisikesest salongis laenutasin kena komplekti natuke kallimalt kui need Pärnu kallid kleidid ;)
Pärnakatel on ikka päris kurb seis, kui aus olla, õnneks on Tallinn 2 h kaugusel

krõll
Kasutaja krõll pilt
Võrgust väljas
Liitus: 7 Veebr 2007 - 13:20
Re: Salongid - pettumus
13 Juuni, 2007 - 23:45

nojah, tuleb tunnistada, et pettumus olid need salongid mullegi. alustasin salongidega Kibe ja Salocenter. kui Kibe´s venelannast müüja vähemalt üritas minuga suhelda, siis Salocentrist meid põhimõtteliselt "visati" kell 19.00 uksest välja. aga no eks oma viga, et ainult 45 min enne sulgemist jõudsime. üldiselt oleks aga võinud vähemalt selle 45 minuti jooksul natukenegi müügitööd teha. paraku paistis, et ei ole neil (ilmselt küll konkreetsel naisterahval) ei minu ostusoovist ning mehele ja pojale laenutussoovist sooja ega külma. ju siis äril läheb hästi ;)
igatahes otsustasin ülejäänud salonge säästa ja lasta kleidi õmmelda. ja olen oma otsusega rahul!

Liblikas
Võrgust väljas
Liitus: 17 Aprill 2007 - 10:04
Re: Salongid - pettumus
14 Juuni, 2007 - 11:31

Külastasin salonge ainult Tallinnas. Aeg oli limiteeritud. Kiidusõnad kuuluvad salongile Diplomaat, kust leidsin enda kleidi. See oli ka esimene salong, mida külastasin. Teenindus oli mõõdukalt tagasihoidlik, s.t personal näitas pruutkleitide ruumi kätte ning nii me (õega) sinna kleitidesse sukeldusime. Ei, valik ei olnud ülisuur, ent võrreldes teiste salongidega (Pärl, Tigasmo, SaloCenter) jätsid sealsed kleidid minu jaoks parema mulje: nendes oli kergust, õhulisust (teatavasti on see kleit pika päeva seljas ja kui see on füüsiliselt raske kanda, siis on niru). See on aga juba maitseküsimus...
Ebameeldiv teenindus oli minu jaoks SaloCentris, kus mõõdulindiga ringi sebiv tädi teatas uhkusega: nojah, te peate need read kleit-kleidilt läbi vaatama ja siis hakkame KOOS proovima. Leidsin sealt vist 2-3 proovimiseks. Siis saatis toosama teenindaja meid proovikabiini, mis tegelikult oli alles hõivatud (proovija oli sel hetkel kabiinist väljas kleiti kaasasolijale näitamas), mille peale teenindaja teatas: noh, ikka veel proovite või...
i-le täpiks sai väljavalitud 2-3 kleidi proovimine, kui mõõdulindi-tädi teatas mu kolmandat kuud lapseootel õele, et oi, te ju näete, et mahume siia kabiini ainult kahekesi (s.t mina ja too tädi). Arvestades, et kehamõõtudega polnud antud juhul midagi pistmist, mõjus see siiski negatiivselt. Isu oligi kadunud.
Seega üleni meeldiva teeninduse muljet ei jäänud ühestki külastatud salongist. Meeldiva mulje saamiseks loen ikka ja jälle Monika lugu pulmad.ee artiklite alt, kuidas ta Inglismaal pruutkleiti valis. Siis enam mitte kohvi-küpsiste, vaid ^sampuse saatel. See aga polegi kõige tähtsam nagu kohvigi, mis mind külmaks jätab. Olulisim on ju enda kleit leida, see päris oma, ent paraku on teenindusel sel puhul tähelepanuväärne roll. Kui palju noist teenindajaist ise selle kadalipu läbi on teinud...ei tea. Ja kadalipp ei tohiks see mingil juhul olla, pigem ühe ilusa unistuse täitumine.
Edu kõigile kleidiotsijaist pruutidele!

punnp6sk
Võrgust väljas
Liitus: 25 Jaan 2007 - 00:34
Re: Salongid - pettumus
14 Juuni, 2007 - 16:32

Mina käisin päris ammu kleite proovimas aga tuli tahtmine oma kogemusest rääkida.
Minule isiklikult ei riivanud silma salo centri, pärli, tigasmo teenindus. Oleks võibolla oodanud midagi enamat, aga väga hull ei olnud. Hull oli see, et kleidid olid nadid. Kõik olid ühest ja samast materjalist. Kurb oli mõelda, et sellist kleiti ei olegi, et ei tahaks seljast ära võtta ja selline "minu kleidi" tunnet ei tekkinud.
Eraldi lugu on juba anna boutiques, kus tibi ei tahtnud minuga tegelda kuna teine klient oli juba seal. Mina muidugi ütlesin, et ootan, kuna ei ela tlnas. Siis lõpuks sain endale kahte imeilusat kleiti selga proovida. Kahjuks oli tibi natue halva eestikeele oskusega aga järgmine kord kui läksin valima kumba kleiti tahan siis oli ta rohkem abivalmis kui esimene kord. Ja muidugi salong iseenesest on väga luksuslik ja kena (hinnad muidugi ka)
Anna-bellas käisin ka aga siis olin juba nii väsinud, et ei jaksanud midagi proovida (ega väga midagi polnud ka) Mannekeeni seljas olevad kleidid olid armsad aga müüja ei jätnud mainimata, et need kõige kallimad. Muidu oli armas teenindaja (kõige normaalsem üldse)
Ükskord põikasin Diplomaadist läbi kus valik oli väikene ja samuti müüja pidi mainima ära, et neil on väga kallid kleidid. Ma muidugi mainisin siis ära, et mu väljavalitud kleit on 3x kallim. Vastik suhtumine selline, et äkki ikka te ei jõua osta nii kallist.

Parasoll
Võrgust väljas
Liitus: 1 Veebr 2007 - 11:10
Re:
15 Juuni, 2007 - 21:13

Pean tunnistama, et ka mina kuulun nende inimeste hulka, kes on SaloCentris äärmiselt ebameeldiva teeninduse osaks saanud. Esimest korda sain kogeda "käed üles"-stiilis tädiga koos kabiinis riietumist. OK, ebameeldiv oli, aga elasin üle. See selleks.
Järgmisel korral läksime sinna mehele riideid otsima, leidsimegi, üsna ideaalse variandi. Aga kuna kell kukkus 19.00 siis meid sisuliselt visati sealt välja (juba 5 minutit ennem hakati välja ajama ja laenulepingut ei tehtud). Palusime siis, et pange palun kõrvale, me tuleme kindlasti järgmisel hommikul ja võtame selle ära. Polnud probleemi, tõsteti mingi puu peale. Saime aru, et kõik on OK. Suur oli aga meie üllatus järgmisel hommikul kui teenindaja teatas, et "oi, see vest on vist vahepeal ära müüdud". Ja kui me selle peale suured silmad tegime, sest eile õhtul "oli see ju meie jaoks kõrvale pandud", teatati,et "aga me ju ei panegi asju kunagi kinni". No tore, et keegi meile siis seda eelmisel õhtul maininud oli.. Siis ma oleks võibolla tõesti enne avamist ukse taha passima tulnud. Ja hommikul selline ülbe käitumine. Isegi mitte ühtegi vabandust!
Jube nõuka-värk. Riietuse otsimisel oma elu kõige olulisemaks päevaks, see on ju see kõige olulisem!, peaks ikka inimesi kohtlema ka vastavalt, et mul oleks pärast mida meenutada, hea sõnaga. Üldiselt ma olen suhteliselt tolerantne ja positiivne, valiv tõsi küll (aga millal siis veel valiv olla kui mitte oma pulmade korral), aga seekord läks ikka veri väga keema... väga ebameeldiv tunne jäi... paraku.

-especial-
Kasutaja -especial- pilt
Võrgust väljas
Liitus: 13 Sept 2007 - 08:48
Re: Salongid - pettumus
18 September, 2007 - 16:01

Mina lasin oma kleidi õmmelda Tartus Salongis Muinasjutupidu. Seal on võimalik pulmariideid osta, rentida, lasta õmmelda endale meelepärane ja rentida.Kõik mis suur,pikk ei istu tehakse istuvaks :) Minul ei jätku kiidusõnu.
Suurepärane teenindus...abistati ka muude pulmamurede lahendamisega.
Lihtsalt SUPERLUX. :))))

Merxx
Kasutaja Merxx pilt
Võrgust väljas
Liitus: 28 Mai 2007 - 20:31
Re: Salongid - pettumus
18 September, 2007 - 18:26

-especial-...

Kas seal Muinasjutupeo salongis on müüa ka kingi?
Sest ma pole leidnud Tartust kusagilt ilusat valget peokinga.

Päikeseliste tervitustega,

Merxx

Päikeseliste tervitustega,

Merxx

Vana tegija
Võrgust väljas
Liitus: 12 Sept 2007 - 10:05
Re: Salongid - pettumus
9 Oktoober, 2007 - 15:32

Mina olen siiani vaid kahes salongis käinud ning teeninduse üle küll kurta ei saa (vihjeks siis niipalju, et Tartus Oliver ja Laura poes). Väga lahked ja abivalmis naisterahvad olid seal. Oliveri poest isegi soovitati, et oodake natuke, meil uus kaup tulemas :)

luuna2x
Võrgust väljas
Liitus: 30 Dets 2006 - 21:42
Re: Salongid - pettumus
9 Oktoober, 2007 - 16:26

Mina olen Pärli Salongi teenindusega VÄÄÄÄÄÄÄGA rahul. Kõige meeldivam üldse. SaloCenter tädi oli kuidagi suts närviline, kuna pool tundi oli sulgemiseni, aga muidu seal läks ka valutult. Alguses mõtlesin, et ainult külastan kõik poed läbi, et vaadata hinnakalssi ja üldse tutvuda kleitide mudelitega ja värvidega. Pärli salong oli kolmas ja seal olin sunnitud kleiti kohe proovima, kuna need olid seal nii ahvatlevad ;) Teenindaja oli vääääga tore, aitas ja tutvustas ja soovitas ikka proovida ja kleiti alguses ikka suuruse ja mudeli järgi proovida, et värv jäägu teiseklassiliseks. Soovitus oli õige! :)

Peale Pärlit käisin veel kahes salongis ja kusjuures Pärlist sain ma endal oma muinasjutulise kleidi, mis oli mulle kui valatud :D Mitte ühtegi teist sellist ei ole-proovisin vist üle paarikümne kleidi erinevates salongides.

Tänud toreda teeninduse eest!!! :)

(olgugi et teenindaja on vabaajarõivastuses, ega ta peagi seal puhvis ja üles mukitud olema-mugavus ennekõikke, sest jagatud soovitused jne ei nõua peokleiti)

avekas
Kasutaja avekas pilt
Võrgust väljas
Liitus: 22 Jaan 2007 - 20:43
Re:
14 Oktoober, 2007 - 15:58

Pärlis oli väga tore teenindus,sain sealt kõik vajaliku!

22,06,2007

Kalbim
Võrgust väljas
Liitus: 1 Juuli 2007 - 20:12
Re: Salongid - pettumus
22 November, 2007 - 10:21

Olen käinud neljas salongis, ja neist kolmes olid kõik teenindajad vene rahvusest, kes eesti keelest aru ei saanud.
Tartu mnt, teisel korrusel kuskil üks salong.. Tädike ei osanud mitte midagi rääkida, ja seal olid ainult väga saledatele kleidid mõeldud.. Mul oleks veidi suuremat vaja.
Siis Fiore, sealsamas tartu mnt-l, teenindaja väga sõbralik ja püüab aidata jne, aga eesti keelt räägib üksikud sõnad. Suhelda on absoluutselt võimatu, kuna mina vene keelt ei oska. Küsisin siis, et kas inglise keelt oskate, et räägiks nii, aga ka see variant kukkus välja. Kuid sellegi poolest leidsin sealt väga ilusa kleidi, mis sobis ideaalselt. Tegime kätega selgeks, mida ja kuidas soovin. Käisin lihtsalt uurimas ja proovimas, ära veel ei ostnud.
Järgmiseks käisin kolmandas poes, samuti tartu mnt-l... tulles bussijaama poolt stockmani poole.. Nime kahjuks ei mäleta. Aga teenindaja venelane.. ja kleitide valik ka kehv.
Viimaks SaloCenter. Oh seda üllatust, teenindaja rääkis eesti keeles. :D AGA!!! Oli väga ebameeldib ja ülbe. Mina, kes ma varem pole selliste asjadega tegelenud.. (kleitide jm otsimisega) ning pole sellest kõigest teadlik.. justkui nähvas või vastas nipsakalt kui ma midagi küsisin. Ühesõnaga sinna ma enam tagasi ei lähe!

luuna2x
Võrgust väljas
Liitus: 30 Dets 2006 - 21:42
Re: Salongid - pettumus
22 November, 2007 - 12:55

Kusjuures olen ammu tahtnud mainida nende Tallinnas Tartu mnt-l asuva kahe noorpaaride salongi kohta. Üks on see siin Pulmad.ee lehel suurelt reklaamitav Fiora. Läksin minagi sinna suures lootuses, et hull reklaam jne... aga sisse astudes oli pettumus suur. Väikse valikuga pood ja UMBKEELNE teenindaja, kes küll naeratas lahkelt ja üritas minust arusaada, aga teps mitte ei saanud :( Põhimõtteliselt üritasin end käte-jalgadega selgeks teha, kuid palju jäi talle ka arusaamatuks .

Ja teine noorpaaride salong on seal lähedal selle BBQ söögikoha lähedal. Valikut oli, aga nää jälle umbkeelne. Küsiti kas vene keelt räägin, ütlesin et ei. Mul paluti siis inglise keeles rääkida!!!??? :S Mõtlesin ok, kui see tal kergem, saame vähemalt üksteisest aru - aga kui küsisin siis inglise keeles - ei osanud ta sedagi :( Põhimõtteliselt väga kurb küll ja väga ebamugav. Tahad küsida, kuid sinust ei saada aru ja jäädki vastuseta.

Väga kahetsusväärne!

Manjaana
Võrgust väljas
Liitus: 22 Juuli 2007 - 14:19
Re: Salongid - pettumus
22 November, 2007 - 14:34

Kirjutan võrdluseks oma kogemustest Taanis. Kuna meie plaanisime pulmad teha aasta peale kihlumist, siis ei olnud mul kiiret pulmakleidi ostmisega. Aga ei pidanud ma vastu ja piilusin ikka Tallinna tänavatel vaateaknatel olevaid kleite. Ühel päeval otsustasin siis ka poodidesse sisse minna ja nende valikute ja hindadega tutvuda. Kuna oli suvi ja abiellujaid palju, siis Pärlis ei olnud küll kellelgi aega minuga tegeleda. Mõlemad kabiinid olid juba teiste pruutide poolt hõivatud ja kaks teenindajat tegelesid nendega. Ega ma pannud pahakski, sest tulin ju vaid uudistama. Ei leidnud seal sel hetkel ühtki kleiti, milles oleks ära tundnud, et vot SEDA ma tahan. Järgnevaks võtsin ette Liivalaia tänaval teise poe - Tigasmo. Seal oli teisi uudistajaid vähem ja müüal oli aega minuga tegeleda. Aitas mõnda kleiti mulle selga ja seljast ära - ühesõnaga teenindus oli rahuldav.
Suvi oli ilus ja võtsin ette reisi Taani vennale külla. Reisi meenete shoppamise käigus jõudsin ka ühe pidulike rõivaste poodi, kus oli vaid ühe seina ääres pruutkleite (pood oli ise ka pisike. Aga milline teenendus!!! Müüa teretas kenasti poodi sisenedes, lasi mõne minuti mul (ja mu emal) kleite vaadata ja siis lähenes. Uurides, mis numbrit riideid kannan, võttis välja need kleidi, mis meile huvi pakkusid ja siis soovitas veel ühte, mis tema silmis peaks mulle hästi sobima. Siis juhatas ta mu ema riietumiskabiini lähedal asuva lauakese juurde istuma ja tõi külma veini. Vaat see on erakordne teenendus. Siis aitas ta mulle küll ühte kleiti selga ja teist ära, siis tõi ühed kingad jalga, et oleks parem efekt, kuidas kleit ka kontskingaga näib. Ja lõpuks osutuski valituks hoopiski see kleit, mille müüa ise oli soovitanud mul selga proovida.
Ma ei ütle, et ka Eestis peaksid müüad veini pakkuma, kuid klienti ja tema kaaslastesse suhtumist peaksid küll õppima. Igatahes minul tegi selline teenendus kogu järgneva päeva heatujuliseks. Ja mis peamine, ma tundsin, et seal poes olen MINA OLULINE.

Vana tegija
Võrgust väljas
Liitus: 12 Sept 2007 - 10:05
Re: Salongid - pettumus
22 November, 2007 - 15:19

Peab tunnistama, et Eesti klienditeenindajatel on veel arenemisruumi. Mujal Euroopas võetakse sind naeratusega vastu, kui Eestis vaadatakse sind sellise pilguga nagu oleksid rahvavaenlane...(see ei kehti muidugi kõigi kohta, aga siiski enamus), millest on tegelikult kahju. Naerata ja sulle naeratatakse vastu :) - soovitus Eesti klienditeenindajatele

mystic13
Kasutaja mystic13 pilt
Võrgust väljas
Liitus: 8 Aprill 2007 - 14:39
Re: Salongid - pettumus
22 November, 2007 - 17:11

Kusjuures Eesti salongidest sain ma suurepärase teeninduse osaliseks Anna Boutiques (http://www.anna-boutique.ee/). Helistasin sinna (kuna ise Tartu inimene, siis mõtlesin, et helistan ikka ette, kui ilmun eksprompt kohale ja ei pruugi kellegagi jutule saada), leppisin mulle sobiva aja ühel laupäevasel (!) päeval kokku ja läksin kohale. Spetsiaalselt oli poodi siis palutud eesti keelt suurepäraselt kõnelev müügiesindaja, kenasti pakuti, kas sooviksin kohvi/teed/vett, isegi uks keerati minu tagant lukku, et keegi ei tuleks, sest teiste klientide jaoks polnud teenindavat personali.
Lisaks salong on mõnusalt avar, stiilne ning ma julgen küll väita, et kleitide valik on üle keskmise (see muidugi väljendub ka hinnaklassis). Kuna ma olin ülipirtsakas pruut, kellel olid kleidile meeletud nõudmised, siis loomulikult koha peal päriselt sellist kleiti ei leidunud, mis mind oleks võlunud, samas saab sealt salongist ka kleite tellida teatud tootjatelt, kellede seas oli ka üks mu lemmikbrändidest – San Patrick (http://www.sanpatrick.com/).
Nii ma siis proovisin salongis mingit nelja-viite kleiti ja siis vaatasin kaks tundi erinevates kollektsioonides olevaid kleiti, mida oli võimalus tellida, sealjuures pidades kohapealse müügiesindajaga elavat diskussiooni nagu vanad sõbrannad:).

Lõpuks valisin kaks kleidimudelit välja, mille kohta palusin teha hinnapäringu ja kindlaks määrata võimaliku tarneaja. See info edastati mulle juba hiljem telefoni teel. Kahjuks tarneaeg oli 3 kuud, mis tähendas, et pildi järgi tellitud kleit oleks jõudnud kohale napilt kuu enne, siis ma siiski tellimise riski ei võtnud (kuigi nad kinnitasid, et kleidi parajaks tegemine e kui kleit on liiga lai-kitsas, pikk jne, oleks olnud salongi kulul), vaid suundusin otsejoones Tiina Talumehe Moestuudiosse...

Sellegipoolest jäi minu suhtlus selle salongiga täitsa lõpuni äärmiselt meeldivaks ja nad olid väga arusaavad ka peale mu äraütlemist.

Nii et äsjakirjeldatuga võin tuua näite, et Eestis on eeskujuliku teenindusega salonge:)...

kaska
Kasutaja kaska pilt
Võrgust väljas
Liitus: 17 Nov 2007 - 12:15
Re: Salongid - pettumus
22 November, 2007 - 15:36

Minu kleidivalimine hakkas ka pettumusega.
Esimene kauplus kuhu sisse astusin oli pisike väikese valikuga kuid mõned kleidid olid, mis meeldisid(nime ei mäleta aga asus narva mnt lt liivalaia poole natuke). Tahtsime siis ka sõbrannaga proovida, teenindaja vähese eestikeele oskusega küsis millal siis tähtis päev on mina muidugi õhevil ja aus. Tema teatas selle peale et meil saab kleite proovida mitte varem kui kolm kud enne pulmi ???? sõbrant üritas natuke vaielda aga tädi md lauset enam ei öelnd. Tulime ära mõtlesime veel et mis see sinu asi ma võin omale kleidi aasta ette ka osta kui tahan. Leppisime veel kokku et edaspid on pulma siis varem.
Järgmine koht oli Anna-bella salong jõe tänaval, teenindu väga meeldiv kõik sujus suurepäraselt. Soovitan soojalt.
Ja siis Salocenter. Tädi jättis mulje et tulime sinna teda segama. Näidati kätte kus kleidi ja hakka otsima.`Salong´ ise jättis kaltsuka mulje. Valisin siis mõne kleidi proovisin ka, kuigi teadsin juba et siit ma ei osta midagi.
Sealt maalt sai selleks päevaks isu otsa, nüüd kogn infot kuhu tasub vaatama minna.

Tigetikker
Võrgust väljas
Liitus: 23 Aug 2007 - 08:01
Re: Salongid - pettumus
22 November, 2007 - 16:37

Minu kogemused on järgmised:
Anna-Bella salongid Jõe tänaval ja Pärnu maanteel jätsid kõige parema kogemuse. Teenindus oli suurepärane.
Tigasmo Liivalaia tänavl jättis ka hea mulje, kuid salong oli veidi kitsa võitu (võrreldes Anna-Bella salongiga Jõe tänaval).
Diplomaat Salongis Pärnu maanteel oli väga väike valik ja enamusel kleitidel olid "sabad" taga.
Noorpaaride salong Kibe! jättis väga halva mulje- teenindaja oli umbkeelne, kleidid olid kõik pakendatud kiledesse, ülevaade puudus.
Pärl Liivalaia tänaval oli keskpärane.
SaloCentrisse ma ei lähe enam kunagi! Kaltsukas on täitsa õige sõna iseloomustamaks poodi. Teenindajal ei olnud sooja ega külma klientidest.
Ja siis oli veel üks salong Pärnu maanteel, vist Divona. Salongi uks oli lukus ja telefonile ka ei vastatud, kuigi oleks pidanud juba ammu avatud olema.
Peaks tunnistama, et vägagi väsitav päev oli.
Kokku sai proovitud viite kleiti.
Jõudu kõigile kleidiralliks!

Kleit
Kasutaja Kleit pilt
Võrgust väljas
Liitus: 11 Aug 2007 - 14:08
Re: Salongid - pettumus
22 November, 2007 - 21:30

Minu pulm on küll alles järgmise aasta augustis, aga kleite käisin vaatamas juba septembris-oktoobris. Esiteks ei kannatanud enam oodata :D, teiseks tahtsin jagada pulmade kulutused pikema ajaperioodi peale ja kolmandaks kartsin, et oma unelmate kleiti ma Tallinnast ei leia. Kui kleit tellida mõnest kataloogist, kulub selleks paar-kolm kuud.

Kuna olin varem kuulnud, et Eestis on müüjatel mingi kiiks, et rohkem kui 3 kuud enne pulmi pole vaja pruudil kleiti vaadata, oskasin müüjatele luisata, et pulm on mul aprillis. Isegi siis vaadati mind imelikult. Ma ei mõista, mis see nende asi on, kui vara enne pulmi ma omale kleiti otsin!!?? Nende mure oleks nagu kaupa pakkuda ja müüa. Aga see selleks. Käisin 2 tiiru mitmes Tallinna salongis ja allpool on siis minu kogemused.

Kõige parema ja soojema mulje jättis Anna Bella (Jõe tn). Käisin seal 2 korda kleite proovimas ja teisel korral tunnistasin isegi müüjale, et mul on tegelikult pulm alles augustis. See teade ei vähendanud üsna ladusalt eesti keelt rääkiva noore venelanna entusiasmi aga sugugi. Ta oli valmis mulle 5 kleiti selga aitama, teades, et proovin neid vaid selleks, et näha, kuidas mingi tegumood mulle istub. Aitas ise ka valida võimalikult erinevaid kleite. Ja kui ta mulle viimast kleiti selga sikutas, siis lausus veel, et kui mul pulm on alles järgmine suvi, siis võin tulla peale uut aastat või kevadel uusi kleite proovima. Lisaks sobitas ta mulle iga kleidi juurde vähemalt 2 loori, nii et lõpuks proovisin ma ära kõik neil poes olnud erinevad loorid ning ka tiaarad. Peale kõige muu on pood ka ilus ja avar ning samal ajal tegeles teine müüja abivalmilt minu pruutneitsiga, kes ka omale kleiti otsis.

Teine tore kogemus oli mul Anna Boutiques (Ahtri tn). Esiteks on pood ise avar ja luksuslik ning ka kleidid pole röögatu hinnaga (12 000.- olid need, mis mina proovisin). Müüja kuulas ära minu soovid ja asus siis mulle kleite näitama/soovitama ning oli valmis mulle 3 kleiti selga aitama.

Teeninduse poolest oli veel meeldiv Pärli salong Õnnepalee kõrval. Aga seal oli pood ise väike ja kleite vähe.

Vahepealse mulje jätsid Fiore ja Tigasmo. Fiore oli ka jahmatavalt pisike pood ning müüjad seal küll indu täis, aga suhteliselt umbkeelsed. Probleemiks saigi keelebarjäär, sest nemad mõistsid üksnes paar sõna eesti keelt ja mina eriti vene keelt ei tönka. Kleite oli neil seal siiski erinevaid ja ühe toppisid nad pealetükkivalt mulle selga. Pealetükkivalt selles mõttes, et mina pakutavast kleidist just ei vaimustunud, aga seljas nägi see täitsa ok välja. Seal pakuti mulle ka loore ja tiaarasid proovida. Tigasmos oli pood avaram, aga siiski suht väike ja teenindus kehvem. Läksin sinna konkreetse eesmärgiga vaadata Maggie Sottero kleite, sest tema stiil mulle väga meeldib (www.maggiesottero.com). Müüja aitas mulle mitte eriti suure entusiasmiga ühe kleidi selga, aga enne jõudis maha teha selle disaineri kleite, et need üldse Eesti tüdrukutele ei istu hästi (milleks siis neid seal müüakse?!). Ja kleidi aitas ta selga ilma alusseelikuta, nii et kahjuks jäi see konkreetne kleit oma täies võlus nägemata, paistis vaid potentsiaal selle kortsus ja loppis riidekuhila all.

Kõige hullema mulje jättis SaloCenter. Käsin seal ka vapralt 2 korda, ei lasknud esimesel halval kogemusel end heidutada. Esiteks on seal totter see, et pruutkleidid on ülejäänud poest pool koorust kõrgemal ja trepil on ees sametköis. Seega tuleb alustuseks alandlikult küsida, kas üldse kleite näha saab. Siis on seal üsna tõre müüja, keda eriti ei huvita, et sa potentsiaalne ostja oled. Ja lõpuks on seal küll võrreldes teiste poodidega palju kleite, aga need on kõik kiledesse pakituna üksteise otsa litsutud, nii et suurt midagi ei näe. Kleidid ise on parajad rääbised, näevad välja kulunud ja vanamoodsad (90.-dad ruulivad! :D). Nii et see on viimane salong, mida üldse kellelegi soovitan.

Pika jutu lõpetuseks: proovisin Eestis 10 kleiti selga ja lõpuks leidsin oma unistuste kleidi ikkagi neti vahendusel USA-st. Kleit peaks New Yorki pruudipoest minuni jõudma jaanuaris ja siis kirjutan sellest loo kogemuste rubriiki.

Meie muinasjutt algas 09.08.08

pisimumm
Kasutaja pisimumm pilt
Võrgust väljas
Liitus: 5 Juuni 2007 - 11:38
Re: Salongid - pettumus
26 November, 2007 - 16:27

See salocenter on jah imelik paik, käisime sõbrannaga seal ja kui olime just kleite lappamas, kustutati äkki tuli ära. Lõpuks me ei saanudki aru, et kas see oli vihje, et me peaks ära minma vms. Olime vaevalt 5 minutit kleite vaadata jõudnud. Majandasime end sealt köie tagant välja ja läksime minema. Väga veider kogemus oli.

Bride2008
Võrgust väljas
Liitus: 8 Aug 2007 - 15:09
Re: Salongid - pettumus
27 November, 2007 - 16:42

Mina tellin enda unistustekleidi E-bayst esiteks peale piltide vaatamist ja unistuste kleidi leidmist ja kindlasti ka pärast kogemustest lugemise mõtlesin, et ei hakka katsetamagi:) loori peab küll siit ostma ja eks võtan siis ema kaasa, ta oskab vene keelt ja oskab ka hästi viisakalt aga samas hästi nähvata, kui müüja peaks ülbe olema või halvasti ütlema:)

Samas on see, et eks igal pool ole häid kogemusi ja samas teistel halbu. Kõik oleneb müüjatest ja nende päevast. Olles ise ka klienditeenindaja olnud, tean öelda, et ajab ikka harja punaseks, kui klient kohe hommikul tuleb ja viriseb või ülbitseb ja siis ei suuda küll enam naeratada ja head nägu teha. Aga samas peaks müüja huvi tundma, et potentsiaalne klient tuleb poodi kleiti ostma. Sellest peaks ju neil ka n.ö. boonusraha tulema läbimüügi pealt. Aga eks nad ise teavad, kas tahavad teenida või mitte. Edu kõigile oma unistuste kleidi leidmisel:)

snegurotska
Kasutaja snegurotska pilt
Võrgust väljas
Liitus: 21 Aug 2007 - 09:14
Re: Salongid - pettumus
7 Jaanuar, 2008 - 22:43

käisin siis lõpuks Tallinnas kleite vaatamas, esimese kohana läksin Salocenter´isse, kummaline oli, et seal see nöör ees oli, edasi ei pääsenud muidu kui pidin mõne teenindaja kutsuma. müüa mul kleite valida ega soovitada ei aidanud, õnneks oli sõbranna kaasas kellega ka potentsiaalse kleidi leidsime. kahjuks ei lubatud meil seal pilti teha!! miks, see jäigi selgusetuks.
edasi suundusin Kupidon´isse, küsisime kohe sisenedes, et tahame kleite näha, selle peale turtsus müüja, et kas rentimiseks või ostuks. ütlesime rentimiseks ja seepeale suunas ta meid sinna suurde ruumis kus sisenedes mannekeenidel kleidid seljas.... no seal olid ikka nii meeletud hinnad, et vaevalt need rentimiseks olid...
huvitav aga kui mu õde sealt omale kleidi võttis juhatati ta tagumisse ruumi kus rohkem kleite oli kui 10...:( ühesõnaga jäi mulje, et teenindaja ei viitsinud meiega tegeleda ja ei hakanud kleite näitamagi....
järgmisena võtsime ette Fiore kuid minu veel suuremaks pettumuseks oli salongi uks lukus. ei ühtki silti, et vabandame, täna suletud, tulen kell ... jne... läksin siis vahepeal lähedale sööma, et hiljem tagasi tulla, et äkki müüja korraks kuskile läinud....aga ei, uks oli ika lukus. ei tea kas seal peab omale eelnevalt aja broneerima, et kleiti valida??
nii, et ei jäänudki muud üle kui läbi akna kleite vahtida...
rohkem ei olnud mingit tahtmist Tallinna pruutpaaride salongides kolada. Laupäeval plaan Tartu salongid läbi kammida.

suvakas111
Võrgust väljas
Liitus: 8 Dets 2007 - 15:46
Re: Salongid - pettumus
7 Jaanuar, 2008 - 23:15

Kupidonist taheti mind ja sõbrannat esimesel hetkel välja visata, kui kuuldi, et pulmas aprillis (käisime detsembri alguses). Müüja oli venelanna ja õnneks ka mu sõbranna, seega tema abiga saime ikka uurima sinna tahatuppa ka. Aga kõik need kleidid olid kuidagi väga uhked (vähemalt minu jaoks), seega vaatamiseks see vaid jäigi. Ja eks me pidime niisama kõndima ja ise vaatma, keegi meid aidata küll ei soovinud.
Teine koht oli Fiore, seal oli väga sõbralikud venelannad tööl (jälle maailma õnnistus-minu sõbranna), kes kohe 2008 aasta kataloogid meile näppu andsid. Valisin sealt ühe välja ja nad lubasid selle ka tellida.. Ja kui kaup kohal on, siis pidid nad helistama. Siiamaani kõnet olnud pole ja ma ülehomme uuele tuurile erinevatesse salongidesse.

Ei jõua kevadet ära oodata.. 26.04.2008

26.04.2008
Maailma ilusaim päev

Nublu
Võrgust väljas
Liitus: 2 Dets 2007 - 17:21
Re: Salongid - pettumus
7 Jaanuar, 2008 - 23:28

Mina käisin ka täna "kleidirallil". Esimene koht oli Tigasmo. Nüüd võin öelda, et seninähtust parim salong. Oli tunda, et olin oodatud ja minuga viitsitakse tegeleda. Alguses küsiti ka, kas ostu-või rendisoov, aga kui ütlesin, et esialgu vaatan, siis näidati kohe ära, millised on rendika, millised müügiks ja et osad kleidid mis on mõeldud müügiks, saab ka soovi korral rentida. Olgugi, et mul oli kaasas "saatemeeskond" kes aitaks valida ja soovitada, siis kleite aitas proovida teenindaja. Väga abivalmis ja meeldiv inimene. Nad pakuvad seal ka sellist varianti, et vastavalt sinu soovile ja mõõdule tehakse kleit valmis ja samas ei too kaasa kohustust kleit välja osta, selle saab siis rentida.
Pärli salongist ei jäänud ka kõige paremat muljet, kleidivalik oli suht väike (loe:kõik väga sarnase tegumoega), ja teenindaja ei olnud ka just väga osavõtlik, vb oli Tigasmo kogemus mõõdupuuks...
Veel käisin Diplomaadis ja Anna-Bella Pärnu mnt salongis, ka polnud midagi erilist, kuigi Diplomaadis oli väga armas ja osavõtlik teenindaja, hakkas kohe soovitama teisi salonge, kust võiks ka vaadata.
Homme plaanin käia veel paaris salongis ja arvatavasti jään ikkagi Tigasmo juurde.

Jõudu ja kannatust kleidivalikul!

snegurotska
Kasutaja snegurotska pilt
Võrgust väljas
Liitus: 21 Aug 2007 - 09:14
Re: Salongid - pettumus
8 Jaanuar, 2008 - 17:56

teie, kes te rohkem olete kleite uurimas käinud, tekkis selline küsimus, et kas lisaks rendlile ja tagatisele lisandub kleidi puhastus ka hinnale. Salocenter´is küsisin meeste ülikondade rendihindu mille peale mind hinnakirja juurde juhatati, seal olid kleitide puhastuse hinnad u 600-700 kr. loogika ütleb, et see lisandub hinnale, miks need hinnad seal muidu väljas olid.

aga äkki keegi teab täpsemalt, müüjalt ei õnnestunud küsida kuna too tuhises järgmise kliendiga minema.

avekas
Kasutaja avekas pilt
Võrgust väljas
Liitus: 22 Jaan 2007 - 20:43
Re: Salongid - pettumus
8 Jaanuar, 2008 - 19:31

Pärlis eraldi küll ei küsitud.oli arvatavasti hinna sisse juba arvutatud.

22,06,2007

kiusu
Kasutaja kiusu pilt
Võrgust väljas
Liitus: 14 Okt 2007 - 21:53
Re: Salongid - pettumus
21 Veebruar, 2008 - 10:44

Need kohad, kust mina olen küsinud on keemilise hind juba rendihinna sees.

Atukas
Võrgust väljas
Liitus: 3 Jaan 2008 - 09:35
Re: Salongid - pettumus
9 Jaanuar, 2008 - 13:37

Mul seisab see alles ees. Koostasin tabeli koos kõigi salongide, aadresside ja muu taolisega ning lisasin ka hinna lahtri ning lahtri sõbrannade/mitteametlike pruutneitside jaoks, kes minuga ühte või teisse kohta kaasa tulevad ja valida aitavad. Ise hüppasin korra ka läbi sealt Kupidoni salongist. Täiesti allapoole arvestust oli teenindus. Astusin sisse ja mulle kargas vastu teksastes, kuidagi kasimatta ja sassis soenguga venelanna. Mulle tundus, et olin ta vist magamast äratanud, tal oli padjanägu ja minuga üldse tegeleda ei viitsinud. Seda salongi ma oma listi ei pannud.

snegurotska
Kasutaja snegurotska pilt
Võrgust väljas
Liitus: 21 Aug 2007 - 09:14
Re: Salongid - pettumus
11 Jaanuar, 2008 - 22:22

kirjeldus vastab täpselt samale teenindajale kes mind teenindada ei viitsinud, lõpuks ütlesin uksest välja astudes, et sellise teeninduse juures ei võta ma põhimõtteliselt kleiti... aga ta vaevalt seda kuulis, kadus oma nurka ära...

suvakas111
Võrgust väljas
Liitus: 8 Dets 2007 - 15:46
Re: Salongid - pettumus
12 Jaanuar, 2008 - 12:24

Ka mina olen samade tundemärkidega kirjeldatud müüjannaga kohtunud. Enam ei soovi.
Tekib küsimus, kuidas nad üldse oma poekesel hinge sees hoiavad kui kõik kliendid tagurpidi poest välja tulevad.. :s

Ei jõua kevadet ära oodata.. 26.04.2008

26.04.2008
Maailma ilusaim päev

Pilks76
Võrgust väljas
Liitus: 12 Sept 2007 - 21:13
Re: Salongid - pettumus
12 Jaanuar, 2008 - 11:59

Peaks vist nii olema, et kui sellisesse salongi astud, kus tegeletakse pulmariiete müügi ja rendiga, siis eeldad et teenindaja peaks olema ikka vastavalt riides, et tekiks usaldus. Kui teenindus halb, siis jääb lõpuks ost ju ka tegemata. Aga nagu ikka paljude kohtade puhul on nii, et üks tujukas teenindaja rikkub terve poe maine.

anny
Kasutaja anny pilt
Võrgust väljas
Liitus: 21 Jaan 2008 - 18:26
Re: Salongid - pettumus
17 Veebruar, 2008 - 20:00

ma käisin nv.-l ka tartus Laura pruutpaaride salongis ja ka sealne teenindaja ei olnud just kõige viisakam ei välimuselt ega ka suhtlemise poolelt. Koguaeg oli umbes selline nägu peas et " t~mmake uttu " siit juba.

merit1
Võrgust väljas
Liitus: 22 Okt 2007 - 15:31
Re: Salongid - pettumus
20 Veebruar, 2008 - 23:36

siis sul vist ei vedanud,sest kui mina seal käisin,siis võeti mind küll väga hästi vastu,seda enam ma kartsin koguaeg et saan varsti riielda,kuna pisipõnn jooksis mööda poodi ringi ja ega see ju müüatele eriti ei meeldi!

see julge samm on ainult üks eluetapp!

see julge samm on ainult üks eluetapp!

Katsa
Võrgust väljas
Liitus: 26 Juuli 2007 - 14:34
Re: Salongid - pettumus
28 Veebruar, 2008 - 21:30

Külastan suure tõenäolisusega Järgmisel nädalal Laura poodi, eks siis saan ka näha, kuidas käitutakse :)

-----------------------
See päev on teel...

Katsa
Võrgust väljas
Liitus: 26 Juuli 2007 - 14:34
Re: Salongid - pettumus
10 Märts, 2008 - 16:13

Sai käidud siis Laura poes. Esiteks ootasin suuremat poodi, aga ega mul selles poes eriti palju ringi ei õnnestunud vaadata, kuna müüja hakkas mind kohe jälitama sellise näoga, et ma midagi ei katsuks. Alusseelikud olid neil just otsa saanud, seega mul rohkem küsimusi ka pold ja tulin tulema...
Kuidagi pime oli ka seal poes.

-----------------------
See päev on teel...

kiusu
Kasutaja kiusu pilt
Võrgust väljas
Liitus: 14 Okt 2007 - 21:53
Re: Salongid - pettumus
21 Veebruar, 2008 - 10:55

Just täpselt! Kui mina käisin Pärlis, siis seal oli ka mingi noor tüdruk, kellest tundus, et ta ei tea pulmadest üleüldse midagi ja riietus ei olnud ka sellisele poele kohane, aga tundub, et kõikides pruutpaaride poodides on klienditeenindajad teksa-tsärk stiilis. Mulle sellest kohast head muljet ei jäänud ja ei soovinud sealt midagi ka osta.

minnimiki
Võrgust väljas
Liitus: 6 Aprill 2007 - 11:38
Re: Salongid - pettumus
3 Mai, 2008 - 09:34

Pärli salongis on koguaeg sama teenindaja ja minu arvates on ta väga kena! mind on alati (olen sealt pidulikke kleite rentinud ja nüüd tehakse ka minu pruutkleit seal) väga hästi teenindatud ning meeldivalt suhtutud.

---
07.06.08

mutak
Kasutaja mutak pilt
Võrgust väljas
Liitus: 30 Jaan 2008 - 09:00
Re: Salongid - pettumus
28 Veebruar, 2008 - 21:00

Minu kõige suuremaks pettumuseks oli Tigasmo, Liivalai tänaval mind koheldi seal nagu kõntsa, mõni nõrganärvilisem oleks ikka shoki saanud. Kõigepealt põrnitseti mind mokaotsast tuli tere. Ning ainuke liigutus seal oli see, et viis kleidi kabiin. Ise pidin kleid selga pusima ja kui pilti küsisn teha öeldi vihasena, et ei tohi. Et nagu mida ma veel ei taha!!!! Pusisin selle kleidi siis seljast ära ja viisakalt ütlesin Head aega, mille peale sain jälle "toreda" pilgu omaks. No mis teenindus see on hallooo mina teen neile kassat, mix inimesed lähevad selle kohapeale tööle kui ei soovi suhelda ega naeratada!!!!
Aga oma kleidi leidsin lõpuks Tartu mnt. ühest väikesest poest kus oli supper teenindus ja seal ma oma kleidi ka ostsin :D

musu
Võrgust väljas
Liitus: 7 Okt 2006 - 17:45
Re: Salongid - pettumus
10 Märts, 2008 - 18:23

meil vastupidiselt Sinule Tigasmos probleeme ei tekkinud. otsisime mehele vesti ja kaelasidet. müüja jooksis edasi-tagasi erinevate variantidega. aga no ma olen ise ka väga konkreetne inimene mõne kohapealt ja ma oleks talle vist suht krõbedalt öelnud, kui ta poleks 100% meiega tegelnud.

minnimiki
Võrgust väljas
Liitus: 6 Aprill 2007 - 11:38
Re: Salongid - pettumus
3 Mai, 2008 - 09:37

Tigasmos on kaks vahetust teenindajaid. Üks on vanem naisterahvas, kes oli niiiiii ebameeldiv, et mu mees tahtis peale 2 sekundit seal olemist ära kõndida, sest lihtsalt suhtumine oli nii vastumeelne. Ja teine - noorem naisterahvas blondide juustega - super teenindus - minu mees ei suutnud vesti valida, muudkui proovis üht ja teist ja jälle üht jne - ja teenindaja kannatas rahulikult ära - isegi mina hakkasin vaikselt juba närvi minema :). Seega - kõik, kes Tigasmost halvasti räägivad - olete sattunud selle jubeda nõia otsa, kes tõesti kõik sealt eemale peletavad - minge teisel päeval uuesti ja võite saada ka hea kogemuse :):)

---
07.06.08

oravake
Võrgust väljas
Liitus: 19 Sept 2007 - 14:40
Re: Salongid - pettumus
12 Mai, 2008 - 12:34

Täitsa õige jutt. Esimesel korral läksime kleiti vaatama ja see vanem naine oli seal kelle pärast ma ei tahtnud enam isegi kleiti selga proovida. Lihtsalt isu läks üle.
Teisel korral oli see noorem, kui kingi läksime vaatam ja tõesti supper teenindus.

Riina33
Võrgust väljas
Liitus: 10 Aprill 2008 - 12:01
Re: Salongid - pettumus
22 Mai, 2008 - 20:34

Mul oli ka sarnane probleem selle vanema teenindajaga, ehk siis TIGASMO omanikuga.

Bride2008
Võrgust väljas
Liitus: 8 Aug 2007 - 15:09
Re: Salongid - pettumus
28 Veebruar, 2008 - 21:06

Päris õudne on ikka, kui salongides on inimesed mega tusased. Õnneks ma pole pidanud seda kannatama:) Ainuke kogemus salongidega oli siis, kui Anna-Bellast loori käisin ostmas. Siis sain küll hea teeninduse osaliseks:)

Ticky
Võrgust väljas
Liitus: 8 Juuni 2007 - 21:04
Re: Salongid - pettumus
1 Märts, 2008 - 13:39

Mina pettusin parandamatult salongis Muinasjutupidu..
Kuna neil eelmine aasta oli see küttesüsteemide parandus, siis augustist alates üritasin sisse pääseda - esmakordselt õnnestus alles detsembri viimastel päevadel...
Siis sain seal kleidi peo jaoks ning hästi tore õmbleja tegi selle minu jaoks sobivaks.. (see selleks..)
Samal ajal uurisin pulmade jaoks ka kutseid ning leidsin ühed väga väga nunnud liblikatega kutsed.. Olin juba üpris veendunud, et need ma tellingi (trükipressiga tehtavad).. Müüja lubas sõbralikult veel, et oh, ma saadan sulle kavandid meilile.. No siianii ootan neid kavandeid... Ei tahaks mõeldagi seda, et oma pulmakutsetega niimoodi peaksin põdema - saan kätte või ei saa..

GiftLine'st sain nädalaga kutsed juba kätte ja täpselt sellised nagu soovisin.. Ja küünla ka.. Ning tagatipuks toodi koju kättegi..

Bride2008
Võrgust väljas
Liitus: 8 Aug 2007 - 15:09
Re: Salongid - pettumus
1 Märts, 2008 - 14:42

giftlines ongi selline soe vastuvõtt ja teevad kvaliteetselt ja kiiresti:) eks nad teavad, kuidas on võimalik rohkem teenida, mitte nagu see salong, kus müüjal vist kindel kuupalk ja seetõttu teda ei huvitagi poe käibe suurendamine:) aga seda toredam ju sinu jaoks, kui said võhmast endale ilusad kutsed ja küünla korraga:)

kixuke
Kasutaja kixuke pilt
Võrgust väljas
Liitus: 18 Okt 2007 - 21:38
Re: Salongid - pettumus
23 Märts, 2008 - 08:51

Minule saadeti meil (pruutkleitidest) veel enne ära, kui olin sealt koju jõudnud. Ega sul postkast liiga täis ei olnud? Ma olen nedega korduvalt suhelnud ja kõik on ok!
Ise ootasin ühest peokohast meili, kuni lõpuks helistasin. Räägiti, et on korduvalt saadetud aga on tagasi tulnud. Kusjuures mu postkast tundus piisavalt tühi olevat. Igaljuhul peale järjekordset tühjendamist sain kätte.

anniki
Võrgust väljas
Liitus: 12 Dets 2007 - 13:55
Re: Salongid - pettumus
13 Aprill, 2008 - 12:32

Mina alustasin oma kleidiotsinguid Anna-Bella Pärnu mnt salongist. Teenindus oli hea ja kohe leidsin ka ideaalse kleidi, kuid sellel olid rinna peal plekid. Selline tunne nagu oleks juba kantud. Kuna hinnasildil oli ka 2 hinda - 4100 ja 2100, siis oletasin, et määrdunud kleidil on odavam hind. Ostu vormistama hakates teatas aga müüja, et hind on ikka see kõrgem. Kuna ta ei suutnud adekvaatselt põhjendada miks pole plekkidega kleit alla hinnatud, loobusin ostust. Ta küll pakkus välja, et salongi kulul see puhastatakse, kuid soovis 100% ettemaksu. Ei julgenud seda riski võtta, sest kui kogu raha on makstud ja plekid välja ei tule, on olukord ikka väga sant. Seejärel seadsin sammud Jõe tänava salongi. Teenindus oli hea, kuid kahjuks oli kogu salongi peale minu suuruses (38/40) ainult 4 valget kleiti. Uskumatu, aga tõsi. Kümned ja kümned võrratud kleidi kuid ainult suurustele 36 ja väiksem. Leidsin ka sama kleidi mis Pärnu mnt salongis, kuid kahjuks suuruses 44/48, mis oli väga suur. Sellel suurusel oli aga hinnaks 3800 krooni. Ehk - suurem ja plekkideta kleit maksis vähem kui väiksem ja määrdunud kleit. Väga imelik, et ühel ja samal kleidimudelil on ühes ja samas salongiketis 3 erinevat hinda!
Kahjuks ka looride osas pidin pettuma. Anna-Bellas oli küll selline pikk loor mida tahtsin kuid kinnitus juuksekammile oli inetu - lihtsalt traageldatud ja niidi-kangaotsad kõik näha. Öeldi, et ise tuleb ilusaks teha - kas õmmelda peale riidest lilled, pärlid või kinnitada eluslilled. Ei näinud erilist mõtet selles, et maksta pooliku töö eest ja ka loor jäi ostmata.
Positiivse poole pealt või öelda, et Anna-Bella Pärnu mnt salongi nn meesteosakonnas oli fantastiline teenindus, suurepärane valik, konkurentsivõimelised hinnad ning võimalus teha riided tasuta parajaks. Minu peig on väga pikka ja talle on ülimalt raske ülikonda leida, kuid sealt saime talle väga elegantse ülikonna ning abivalmilt tehti ka püksid pikemaks. Kogu komplekt koos vesti, kaelasideme jms-iga läks 6000 krooni. Hind mille eest tavapoes saab ainult püksid ja pintsaku.

Iron
Kasutaja Iron pilt
Võrgust väljas
Liitus: 10 Nov 2007 - 00:06
Re: Salongid - pettumus
14 Aprill, 2008 - 03:14

Lugedes neid kommentaare siin, olen üdini ja taevani õnnelik, et minagi leidsin kleidi vaid 10minutiga ja selle ma ka ära ostsin ja odavalt pealegi. Ma ikka nii rahul, et selline närvikulu jäi ära nagu oli seda paljudel.

mirju
Võrgust väljas
Liitus: 14 Märts 2008 - 12:35
Re: Salongid - pettumus
14 Aprill, 2008 - 09:25

Viibisin märtsis kodumail ning siis külastasin ka mõnda noorpaaride salongi,sest meil tekkis mõte osta kleidile juurde uus alusseelik.Pärnu mnt.salongis oli teenendajaks aktsendiga kõnelev neiu ja kuuldes minu soovi,siis ütles kohe,et alusseelikut ei saa osta eraldi.Mul tekkis kohe küsimus,et on sel siis mingi mõjuv põhjus.Vastati,et ainult salongist ostetud kleidiga saab kaasa osta alusseeliku.See jäi kohe ära.Vaatasin veel ringi ja mulle testi ei meeldinud,et paljud kleidid olid lükitud üksteise kõrvale ning näha oli lausa võimatu,kui oleks näha tahtnud.
Käisin ka Tartu mnt.salongis ja seal mulle ka ei meeldinud üldse teenendus ega ka kleitide valik.
Meil kleit küll olemas,kuid lihtsalt uudishimust tahtsin näha.
Pärast neid salongide külastusi tuli meelde,kuidas mind võeti vastu Iirimaal mitmes salongis.Teenendaja oli juba minu sisenedes naerul näoga ning huvitus kohe,mida ma tahaksin näha.Kuigi salongis oli ka teisi külastajaid,siiski leidus inimene,kes ka mind abistas.Kleidid rippusid eraldi ning osa olid mannekeenide seljas.Muud vidinad pulmadeks eraldi riiulitel ning kõik aksessuaarid kas klaaskappides või siis riiulitel.Iga väiksemagi ostu puhul pandi kõik kaunisse kotti ning seoti valge paelaga kinni.Kindlasti ulatati naeratuse saatel ja tänades ka firmakaart.Mulle meeldis väga ka see,et ühest kohast on võimalik kõik ära osta.Muidugi salongis hinnad natuke kõrgemad,kui osta lihtsalt eri poodidest.
Küll on ikka hea,et meie peres selline võimalus,et saab muretseda asju ilma suurema närvikuluta.
Kõigile,kes te kodumaal neid endile muretsete soovin aga pikka meelt.

kassu2
Võrgust väljas
Liitus: 23 Aprill 2008 - 10:34
Re: Salongid - pettumus
28 Aprill, 2008 - 10:24

Olen nüüd minagi tiiru Tartus salongidele peale teinud ja oma kogemusest võin öelda, et on tõesti igasugust teenindust. Alustasime sõbrannaga Oliver poest. Kuna ma ei ole mitte just väike pruut (nr 46) siis kartsin alguses, et lihtsalt minu nr. pole pakkumiste hulgas. Seal aga oli päris mitu varianti. Müüja oli korrektselt riides ja väga abivalmis. Proovisin siis selga ühe korseti ja seeliku. Toodi kingi mitmeid paare ning salle, kindaid, loore ,tiaarasid jms. Väga meeldiv teenindus. Kuna see oli aga kõige esimene koht siis ei otsustanud me veel midagi. Suundusime kesklinna, Tigasmosse. Kena proua, korrektselt riides võttis lahkelt vastu. Kui mainisime kumb meist pruut on siis ei teinud ta ühtki grimassi vaid suundus kohe otsima. Minu suureks heameeleks oli seal mulle päris suur valik ja kõik riided olid ka kaunid. Proovisime kõiki selga ja teenindaja aitas meil ka korsetti siduda ja tõi samuti loore näha ja oskas soovitada.Olen tegelikult juba otsustanud millise variandi ma sealt omale üürin. Edasi läksime Muinajuttu, aga seal oli kahjuks hetkel ainult üks kleit pakkuda minu suurusele ja kuna ka üüri hinnad olid tunduvalt kõrgemad siis me tulime sealt üsna ruttu ära. Edasi suundusime Veronique salongi Tähe tn-le.Ka seal oli muidu tore proua aga nr. valik oli kesine, ka ainult üks kleit mulle ja üürihind liig kõrge. Siin teie kirju lugedes olin juba eelnevalt saanud aimu mis pood on Laura Annelinnas aga siiski läksime ka sinna.Ja täpselt nii ongi,et juba uksel pane käed taskusse ja ainult vaata. Tädi oli nagu kuri võõrasema ja igal pool olid sildid, et silmadega vaadatakse. Märkasin ka üht sedelit mis teatas, et kleidi selga proovimine maksab 100.- eeki ning ostu korral oli veel midagi lisatud aga mingi kaup varjas lause lõpu ära.Täitsa jube. Pulmade eelarve läheks juba kleite proovides lõhki kui kõik selliselt käituks.Me olime muidugi viisakad inimesed ja ei näppinud midagi. Päikesevarju lubati lähemalt vaadata aga me igaks juhuks ei puutunud, mine tea mis see veel maksis. Ega seal oligi ka ainult 1 kleit minu suurust mis oli müügiks ja üürida polnud midagi. Tädi toonitas kogu aeg oma äärelinna asukohta aga ma arvan, et tema häda on hoopis tema suhtumises. Leiduks ometi üks julge kes tema silmad avaks.Edu talle siiski.Igatahes oli lõppkokkuvõttes tore päev ja minu enesehinnang tõusis veidi kindlasti just tänu Tigasmos käigule.Tänan neid.

ilegna
Võrgust väljas
Liitus: 10 Sept 2007 - 09:16
Re: Salongid - pettumus
12 Mai, 2008 - 15:02

Tegime siis ka eelmine nädalavahetus Tartus salongidele tiiru peale. Läksime otsima tegelikult väga konkreetset asja-peigmehe ülikonda. Esimene pood oli Oliver ja täiesti uskumatu, täpselt selline lumivalge ülikond rippus mannekeenil seljas, õige suurus ka veel. Väga normaalse hinnaga ja just selle õige kraega (meile mõlemale ei meeldi see tüüpkrae ülikondadel), arvestanud olime 2,5x rohkem ülikonnale. Kuna see oli tõesti esimene "salong" siis panime selle kinni, et igaks juhuks vaataks ka ülejäänud kolm poodi veel üle. Müüjast nüüd mingit erilist siirust küll ei peegeldunud aga ega midagi halba ka öelda saa, toonitas ainult, et paneb kinni 1h, et neil praegu tippajal kauemaks ei lubata kinni kaupa panna. Meie ütlesime, et ega rohkem pole vajagi ja tormasime siis kiiruga teistesse kohtadesse veel turgu uurima. Laura, oh jah, nägin ka siis need kaunid sildid kleitidel ära, "don`t touch just look" ja ausalt öeldes, öeldi kohe ära, et meil meestele midagi ei ole, nii et sealt tulime tagurpidi tagasi. Tigasmos oli vist kokku 5 tumedat ülikonda ja paar smokingut, kõik mustad. Muinasjutupidu oli nendest kõige toredama teenindusega aga meestele valik päris kesine. Läksimegi siis Oliveri tagasi ja ostsime selle kõige esimese ja tagantjärgi öeldes kõige õigema ära. Kus juures sealne müüja ütles kohe alguses, et neil on ainukesed valged ülikonnad Tartu linnas ja, et Tallinnast käivadki inimesed just neilt ostmas, sest ka Tallinnas ei pidavat olema. Meie teda muidugi ei uskunud alguses aga nüüd võin küll öelda, et Tartu suhtes oli tal täitsa õigus.

muska23
Kasutaja muska23 pilt
Võrgust väljas
Liitus: 3 Märts 2008 - 10:51
Re: Salongid - pettumus
12 Mai, 2008 - 15:07

ma loodan, et te viimast valget ülikonda sealt ära ei ostnud... meil kahh sellele ülikonnale pilk peale visatud.. peab vist kiiruga minema ja ära ostma muidu jääme täitsa ilma:D

Mõni Hetk On Elus Ilusam Kui Teine
Mõni Hetk On Kohe Väga-Väga Ilus

Mõni Hetk On Elus Ilusam Kui Teine
Mõni Hetk On Kohe Väga-Väga Ilus

hambaarst
Kasutaja hambaarst pilt
Võrgust väljas
Liitus: 24 Aprill 2008 - 10:46
Re: Salongid - pettumus
12 Mai, 2008 - 17:42

meil on plaanis alles juuni alguses mehele osta....
loodetavasti valget...
eks siis meie jaoks ka midagi seal on tolleks ajaks´=)
...11.07.08 =)

...11.07.08 =)

Bride2008
Võrgust väljas
Liitus: 8 Aug 2007 - 15:09
Re: Salongid - pettumus
10 Juuni, 2008 - 09:26

siis sul vedas. ma käisin samas poes 10. mail olles eelnevalt kirjutanud ja uurinud, kas neil heledaid ühevärvilisi ja ILMA triipudeta ülikondi on. vastati et on küll. Sõitsime siis pika maa maha ja ainuke hele ülikond, mis oli triipudeta, oli mingi valge aga imelikust materjalist ja meenutas kelneri ülikonda. Niisiis oli käik sinna täiesti mõttetu. Õnneks leidsime mõni aeg tagasi endale Anna-Bella salongist liivakarva ilusa triipudeta ülikonna ja hind oli ka normaalne ning teenindus super. Nüüd ootame kõnet, et saaks oma vestile ja lipsule ka järgi minna.

hambaarst
Kasutaja hambaarst pilt
Võrgust väljas
Liitus: 24 Aprill 2008 - 10:46
Re: Salongid - pettumus
12 Mai, 2008 - 17:37

k2isin tallinnas anna-boutiques

teenindus super, myya korralik ja riided on vastavad =)

ainut et need kleidi iseenesest olid kuidagi.. triikimata... kohe see mulje kleidist kaob 2ra, kui ta seljas nii kortsudes on :S
...11.07.08 =)

...11.07.08 =)

m6mmipeebi
Võrgust väljas
Liitus: 24 Veebr 2008 - 12:23
Re: Salongid - pettumus
12 Mai, 2008 - 21:18

Ma ei tea kas ma olen nii valiv ja pirtsakas on tõsti on päris keeruline leida ilusat kleiti ja heade tingimustega poodi Eestis. Anna-Bellas oli päris hea suur proovimisruum ja teenindus, kuigi kleiti siiski pole veel leidnud...

~ 11.oktoober 2008 ~

leeru
Kasutaja leeru pilt
Võrgust väljas
Liitus: 15 Mai 2008 - 21:30
Re: Salongid - pettumus
9 Juuni, 2008 - 16:40

Minu kleit on ostetud Anna-Bella salongist Tallinnas, Jõe tn. Salongi soovitas mulle mu tuttav. Olen nii kleidi sobivuse kui salongi teenindusega ÜLIMALT rahul. Ma poleks iial arvanud, et kuskil poes teenindajad nii vastutulelikud ja kannatlikud on! Selliseid kauplusi saab veel ainult ühe käe sõrmedel üles lugeda, kahjuks...

niru
Kasutaja niru pilt
Võrgust väljas
Liitus: 5 Jaan 2008 - 20:27
Re: Salongid - pettumus
10 Juuni, 2008 - 12:01

Mul olid kõik asjad juba olemas aga kotti ei olnud, mõtlesin, et ikka on vaja, kuhu vajalikumad asjad igaks juhuks sisse panna.
Viimasel päeval, enne pulmi, tulin juuksurist proovisoengult ning seal kõrval oli Tigasmo. Läksime sisse ja küsisime, neil oli üks kott. Alguses pakuti rendiks, et pidi juba broneeritud olema. Tahtsin aga ikkagi päriseks ja siis nad olid nõus, et jõuavad järgmisele inimesele uue teha.

Igaljuhul väga super.

Atukas
Võrgust väljas
Liitus: 3 Jaan 2008 - 09:35
Re: Salongid - pettumus
10 Juuni, 2008 - 13:56

Olen ka külastanud päris mitmeid salonge tallinnas. Kõige suuremaks pettumuseks pole mitte teenindus vms vaid HINNAD????? Mis toimub? Kas tõesti on keegi nõus rendi eest 3500.- maksma? Ma sain oma kleidi ostes alla 2000 eegu :S Ja mehele imeilusa ülikonna Mosaicist 2600 eeku laenutus oleks olnud 2000. Hullud röövlid ikka :S Teeninduse koha pealt oli Vialandis tore vene naisterahvas. Mis sest et ta võibolla minu jutust midagi aru ei saanud, vähemalt ta oli hästi sõbralik ja abivalmis. Fiores liiga peale pressiti. Tigasmos ei osatud väga soovitada. Annabellas ei osanud teenindaja vist üldse eesti keelt. Pärlis ei pannud ma üldse tähele, kas seal oli teenindaja või mitte, too vist istus kuskil nurgas. Salocentris oli teenindaja nagu natuke ülbe, suhtumine ala selline: mida te ka teate...Kupidon on täiesti allapoole arvestust. Läksin sinna, tädi vist magas kuskil tagaruumis ja vahtis mind sellise näoga, et mis tahad, kao ära. Praeguseks on pruut ja peigmees täiesti riides. P.S ärge kingi ka salongist ostke. Kingapoodidest leiab väga ilusaid kingi ja poole odavamalt. EDU KÕIGILE OTSINGUTEL!!

Bride2008
Võrgust väljas
Liitus: 8 Aug 2007 - 15:09
Re: Salongid - pettumus
10 Juuni, 2008 - 14:14

ei tasu jah kingi salongist osta, ma sain põhimõtteliselt sellised, mis salongis maksid 1560, 470 eeguga, riidest ja pärlitega. Aga mul on väga vedanud, et ma ei pidanud seda salongi kadalippu oma kleidiga läbi tegema. Ülikonna ostsime ka salongist aga sellega saime väga hästi hakkama:)

leeru
Kasutaja leeru pilt
Võrgust väljas
Liitus: 15 Mai 2008 - 21:30
Re: Salongid - pettumus
10 Juuni, 2008 - 15:27

Minul ei olnud ime kombel mingit kadalippu salongidega. Läksin kõige esimesena Anna-Bellasse, ja kohe leidsin ka sobiva kleidi, ja hind polnud nii suur, et oleks tasunud õmblustöö ette võtta. Kuigi algul oli küll arvamus, et lähen õmbleja juurde, aga see oleks olnud palju raha- ja aja- kulukam.
Hoopis peigmehele ülikonna leidmine oli suht ränk töö, sest ta on pikka kasvu, 1,92, ja ülisale, aga ülikonnad tehakse ju "keskmist-eesti-mõõtu-mehele", nagu leierdasid kõik poemüüjad... Nagu kõik riided meil siinmail kombeks. Ise olen pidevalt hädas leidmaks lühikese kasvu jaoks tehtud riideid, olen 1,60.

Triinuke
Kasutaja Triinuke pilt
Võrgust väljas
Liitus: 13 Aug 2007 - 11:49
Re: Salongid - pettumus
10 Juuni, 2008 - 20:16

Ka minul on "tore" kogemus Muinasjutupeo salongiga, kus oli teenindajal väääga raske kleite stangelt alla tõsta ja iga kliedi puhul arvas ta et see ei lähe mulle selga! Minu nõudmisel, et mul ikka on kindel soov proovida, selgus, et kleidikesed oli suuredki mulle. Niiet tegelikult oli asi lihtsalt eneseliigutamises. Aga kui ei ole soovi osutada teenust, siis võib kindel olla, et sellise teenuse järele ka vajadust ei tule :)

Alyss
Võrgust väljas
Liitus: 3 Aprill 2008 - 00:39
Re: Salongid - pettumus
11 Juuni, 2008 - 09:23

Nimelt sai käidud läbi enamus Tallinna salonge ja enamus on alla igasugust arvestust :( Lõpuks läksime mehega Anna-bella salongi ja super vastuvõtt, sinu vastu tuntakse huvi ja pakutakse abi ning ruumid ise suured ja proovikabiinid samuti :)
Proovisin 1 kleiti mis jäi kohe silma, oli 36 suurus ja mulle lühike aga polnud hullu. Seega tellisin omale number suurema (38) kleidi ja lasin lisada veel pikkust juurde, kuna ma ise 181cm pikk (spets mõõdeti iga küljepealt kõik üle) + kingad + alusseeliku.
Kui kleit oli jõudnud kohale, avastasin et suurus küll õige aga pikkust polnud juurde pandud üldse ning alusseelik mis anti prooviks oli samuti vale (ülimalt kole vaatepilt kui rõngas läbi kleidi tugevalt näha on :( ) ja kingad mis sain oli juba kellelegi jalga antud proovida :( Seega ütlesin konkreetselt, et mina seda kleiti ei taha ega kingi samuti ja tellisin uuesti mõlemad. Kleidile lasin uuesti pikkust lisada, seekord lausa 15cm, et kõik ikka kindel oleks. Ja toonitasin veel eraldi, et nad kellelegi kingi ega kleiti proovida ei annaks.
Paar nädalat tagasi helistasin ja uurisin et millal kleit võiks kohale jõuda, öeldi et nädala pärast on siin (ehk siis eelmine nädal) ja kingad pidid samuti kohal olema. Läksime mehega siis eile salongi tema ülikonda proovima ja sellega läks õnneks, kõik oli perfect, ainult pikkust tuli natuke korrigeerida. Küsisin siis uuesti, et millal kleit jõuab aga keegi midagi ei teadnud, öeldi et niipea kui jõuab kohe helistame teile. Soovisin siis kingad ära osta aga mulle öeldi et neid polegi, et eile uus inimene tööl oli ja ta sai valesti aru (arvas, et mul ilma kontsata kingad). Ma ütlesin, et asi pole ainult eilses, kuna mulle ammu öeldi, et kõik kohal. Siis laiutati käsi ja öeldi, et 5 inimest ootab samu kingi, niipea kui tulevad annavad mulle teada. Ja nii ma jälle minema sealt jalutasin.
Nüüd jääb siis oodata ainult kõnet (kuigi selles ka kahtlen, sest mulle on lubatud mitu korda tagasi helistada "kohe" aga pole seda tehtud, kogu aeg pean ise helistama).
Nende suurim probleem ongi selles, et ei saada eesti keelest aru ja ei julgeta seda tunnistada ega öelda ka, et aru ei saadud, vaid naeratatakse lihtsalt.
Suht pettunud aga lootust ei kaota :)

28.08.2008

Bride2008
Võrgust väljas
Liitus: 8 Aug 2007 - 15:09
Re: Salongid - pettumus
11 Juuni, 2008 - 09:30

eks tuleb hoida lootust ja säilitada positiivsust:) me ootame ka mehe vesti ja lipsu samast poest ja täna pidime helistama ja uurima, kas on kohale jõudnud. Mina olen muidu küll seal ainult positiivse teeninduse osaliseks saanud. Eks siis täna selgub, kaua veel ootama peab:)

Tigetikker
Võrgust väljas
Liitus: 23 Aug 2007 - 08:01
Re: Salongid - pettumus
11 Juuni, 2008 - 10:15

Ostsin ka oma kleidi Anna-Bella salongist veebruaris. Proovimisel oli alusseelik kolme rõngaga ja veel pidi olema ka ilma rõngata alusseelik. Viimast neil too hetk ei olnud. Kuna ma pidin nagunii peale kingade ostmist kleiti veelkord proovima minema, lootsin, et selleks ajaks on alusseelik ka olemas.
Ostsin kingad ära aprillis ja helistasin sinna, et kas neil on alusseelikud tulnud. Olevat ära tellitud ja pidid saabuma mai keskel. Lubasid ise minuga ühendust võtta. Mai lõpu poole helistasin uuesti, siis lubati juuni alguseks. Nüüd 6.juunil läksin kohale. Ja oh üllatust, rõngata alusseelikud olid olemas. Keegi ei teavitanud mind sellest. Samas need alusseelikud olid väga jubedad: väga kortsus ja väga kõvad (tärgeldatud?). Alusseeliku jätsin ostmata.
Kleit jäi veel salongi lühemaks tegemisele ja lubati kahe nädala pärast helistada. Eks näis...
Kuigi erinevaid salonge võrreldes olen ma Anna-Bellaga kõige rohkem rahul.
Mida arvate, kas rõngastega alusseelikul peaks veel peal olema ilma rõngata alusseelik?

leeru
Kasutaja leeru pilt
Võrgust väljas
Liitus: 15 Mai 2008 - 21:30
Re: Salongid - pettumus
12 Juuni, 2008 - 14:59

Ostsin samuti kleidi Anna-Bellast, ja esimesel kahel korral kleiti proovides, pandu mulle selga 1 rõngaga alusseelik ja lisaks sellele teine, rõngata alusseelik. Ja lõpuks kolmandal korral, kui kleiti ja alusseelikuid ära tooma läksin, pakuti hoopis teistsugust alusseelikut, n-ö 2 in 1, mis oli siis ühes tükis nii rõngas kui alusseelik. See oli jah natuke nagu tärgeldatud olemisega, aga see oli igatahes kvaliteetsem kui esimestel kordadel proovimiseks antud kaks eraldi alusseelikut. Materjal on parem. Mina olen ülirahul selle salongi teenindusega ja suhtumisega. Mitmel korral saadeti mulle meil ja helistati, et millal alusseelikuid tuleb. Ja peeti oma lubadusi.
Ju siis mul lihtsalt vedas hullupööra :) Sest igapävaseid riideid poest leida on mul väga raske, miski selga ei istu ja pole parajaid numbreid. Siis nüüd pruutkleidi ja kingad sain kohe esimese raksuga õiged ja ilma suure vaevata:)
Kingi ei ostnud salongist.

Alyss
Võrgust väljas
Liitus: 3 Aprill 2008 - 00:39
Re: Salongid - pettumus
21 Juuni, 2008 - 12:05

hm...juba mitu nädalat tagasi lubati et kleit on kohal, hiljem aga hakkasid tulema ebamäärased lubadused, et "helistame kohe kui kleit saabub" jne :(...nüüd jällegi nädalad jooksevad ja aeg tiksub :(....kingad sain lõpuks kätte ja need seekord perfect :)....bronnisin ka õige alusseeliku ära (all 1 kaar ja peal kohevam materjal, et rõngas välja ei paistaks kleidi all) ja toonitasin taas, et kellegile mu asju proovida ei annaks :/.... loodan, et mu kleit ikka saabub ükskord ja et seekord on õige :(

28.08.2008

Annika_Arthur
Kasutaja Annika_Arthur pilt
Võrgust väljas
Liitus: 27 Märts 2012 - 20:09
Re: Salongid - pettumus
7 Juuni, 2012 - 14:04

Ainuke negatiivne asi mis minule "Pärlist" kehva maitse suhu jättis oli see, et kui teenindaja aitas mulle kleiti selga siis ta mitte ei tulnud minuga koos kabiini, vaid tõmbas kardina eest ja ma seisin seal pesu väel.
Samal ajal tuli veel paar inimest sisse ka. No cammoooon!! Mul ei ole oma keha vastu midagi, kuid see ei tähenda, et ma tahaksin terve poe ees pesuväel olla! Muidu teenindaja oli väga sõbralik ja viisakas neiu aga no tõesti. Muretsege endale suuremad kabiinid! Või tegelt oleks ta minuga sinna mahtunud küll, aga lihtsalt ju neil siis käivad asjad niimoodi.

Tigasmos oli näiteks vääääga suur karderoob, teenindaja tuli minuga koos sinna sisse ja aitas kleidi selga. Ma ei pidanud tervele poele liputama.

Sina&Mina 20.07.2012

Sina&Mina 20.07.2012

Suska
Võrgust väljas
Liitus: 31 Märts 2012 - 02:04
Re: Salongid - pettumus
15 Juuni, 2012 - 10:00

Issver, no ma ei kadesta sind, see oli kindlasti "omapärane" kogemus ;) Käisin ise ka sealt läbi, õnneks tol korral proovima ei hakanud, tore on.

Annika_Arthur
Kasutaja Annika_Arthur pilt
Võrgust väljas
Liitus: 27 Märts 2012 - 20:09
Re: Salongid - pettumus
15 Juuni, 2012 - 10:05

Väga omapärane ;).
Kõige hullem on see, et ma ei kanna sellist tavalist pesu, vaid ma natukene nagu ilusa pesuhullu, vb sellepärast, et mul ema on väiksest peale alati öelnud, et PESU PEAB ALATI KORRALIK OLEMA!
Nii, et mul oli ikka üpriski sensuaalne pesu seljas, stringid ja rinnakas mis sellisest läbipaistvast materjaalist. :) Nii, et väga tore oli seal seista. Peeglist oli ilusti kõik tagant ka näha ;) 5+

Sina&Mina 20.07.2012

Suska
Võrgust väljas
Liitus: 31 Märts 2012 - 02:04
Re: Salongid - pettumus
15 Juuni, 2012 - 10:08

Väga inetu on teise nö õnnetuse üle naerda, aga anna andeks, see paneb ikka muigama küll. Mina sinu asemel oleks vist kardina ette tagasi tõmmanud, riidesse pannud ja minema arssinud. Annab ikka tulla idee peale, panna klient sellisesse olukorda, müstika.

Annika_Arthur
Kasutaja Annika_Arthur pilt
Võrgust väljas
Liitus: 27 Märts 2012 - 20:09
Re: Salongid - pettumus
15 Juuni, 2012 - 10:49

Ahh, ei mis selle üle ikka kurvastada. :) Tulebki naerda. Sel hetkel muidugi naljakas ei olnud aga tagant järele mõeldes ajab küll muigama ;)

Sina&Mina 20.07.2012

Suska
Võrgust väljas
Liitus: 31 Märts 2012 - 02:04
Re: Salongid - pettumus
20 Juuni, 2012 - 00:08

Aga vaevalt et sa seda kogemust korrata tahaksid ;) ja kleiti sa sealt ära ei ostnud ka?

Peemot
Võrgust väljas
Liitus: 30 Juuni 2010 - 13:06
Re: Salongid - pettumus
30 Juuni, 2012 - 15:09

Tahan ka kirjutada oma Tallinna salongikogemusest. Megaviisakas ja meeldiv, asjatundlik, abivalmis teenindus oli Pärlis ja Jõe tn salongis (Anna-Bella?). Neis oli ka kõige parem valik veidi tagasihoidlikumaid kleite (mitte sädelust ja satse niiiii palju). Callas oli palju rahvast aga muidu tundus armas koht, Tartnu mnt 28 salongis oli imeväike kleidivalik, kuid püüdlik teenindaja, ProKapitali maja salongides ja parekonnaseisuameti kõrval ka teenindajad püüdlikud, kuid kleidid ilmselgelt vaid vene rahvusele suunatud (kleidid odavaid litreid! ja kive ja satse täis....). Kõige halvem teenindus oli Salo Centeris. Teenindaja midagi valesti ei öelnud, kuid tema suhtumine oli üleolev ja kui sõbranna ladus ette oma erisoovid (kindlasti ilma puhvis alusseelikuta kleit), siis sai ta üleoleva pilgu ja nähvaka vastuse, et sellised kleite meil küll ei ole...

Nalja pärast proovisin ise ka paari kleiti, materjalid tundusid imelikud, väga mittehingavad, ka õhematel kleitidel. Suvel higistaks küll ka jahedama ilmaga jubedalt sellises. Ehk lihtsalt sattusid sellised mudelid aga ma hakkasin mõtlema, et mis vahe on 300 ja 1000 eurisel kleidil (varem arvasin, et nime ja ehk ka tootja vahe) aga ehk siis ka materjalid on veidi kehasõbralikumad? Ei tea, pani mõtlema.