Küsimus teadjatele-dokumentide sisseviimine ja juhataja vastuvõtt

2 postitust / 0 uut
Viimane postitus
mamm
Võrgust väljas
Liitus: 24 Mai 2008 - 21:39
Küsimus teadjatele-dokumentide sisseviimine ja juhataja vastuvõtt
24 Mai, 2008 - 21:42

Minus tekitab see dokumentide sisseviimine Tallinna Perekonnaseisuametisse segadust. Nimelt tahame pulma väljas. Kuna foorumitest olen lugenud, et selleks tuleb ka juhataja vastuvõtul käia. Küsisin siis perekonnas.ametist järgi kas võib päev enne dokumentide sisseviimist juhatajal vastuvõtul ära käia. Öeldi, et ei saa, enne avaldus ära tuua. Sai siis kolm kuud täis reedel ja istusime hommikul ukse taga 1,5 tundi ning andsime oma avalduse sisse. Siis siis öeldi, et juhataja vastuvõtule tuleb tulla esmaspäeval, varem ei saa. Avaldus ja meie soovitud kellaaeg, asukoht võeti muidugi vastu. Aga ikkagi sees väike hirm nüüd, et ei saagi head aega või üldse saab. Äkki keegi oskab rääkida oma kogemustest kui nüüd paar päeva hiljem kui uuesti läksite ehk siis juhataja vastuvõtu päev, kas siis kõik sujus libedalt ja saite oma soovitud kellaaja no pluss/miinus tunnike. Kas sinna tasuks ka jälle varem ukse taha minna. Meile küll anti kellaeg aga äkki tasuks ikka veel varem minna või??
Tänud ette.

musu
Võrgust väljas
Liitus: 7 Okt 2006 - 17:45
Re: Küsimus teadjatele-dokumentide sisseviimine ja juhataja vast
25 Mai, 2008 - 19:28

meil registreerimine ka väljaspool. viisime avaldused sisse. Karin Kask'ga kohtusime sama päeva õhtul. kui on antud konkreetne kellaaeg, siis tuleb sellest ikka kinni pidada. kindlasti ei ole te ainukesed, kes tema vastuvõtul käivad, lisaks on tal ka muud töökohustused.
te võite ju varem minna, aga kui tal aega ei ole, siis istute anyway nagu mishad ukse taga. meie igaljuhul saime oma küsitud aja ning samuti tuleb proua Kask isiklikult meid paari panema. ta ütles, et temale on see suur au.