Kes on käinud pulmareisil Tais?

5 postitust / 0 uut
Viimane postitus
Liisa
Kasutaja Liisa pilt
Võrgust väljas
Liitus: 20 Okt 2008 - 15:18
Kes on käinud pulmareisil Tais?
8 Veebruar, 2014 - 21:50

Tere,

Kas keegi on käinud lähiaastatel pulmareisil Tais? Nimelt mõlgub mõttes, et võiks pulmareisile minna Taisse (Phuket). Tahaks minna just sooja kohta, kus oleks ka õhtud soojad ning kus oleks ilus loodus ja ilus rand ning võib-olla ka midagi teha/vaadata. Algselt mõtlesin, et võiks Taisse minna augustis kuna pulmad on augustis, aga siis ei pruugi seal nii ilusat ilma olla. Kindlasti on seal küll soe, aga võib-olla on liiga vihmane. Äkki keegi on oma pulmareisi veetnud just seal ja on nõus muljeid jagama? Mõtlesin ka Santorini saare peale, aga millegi pärast on maru raske leida seda õiget kohta... Äkki peaks ikka a la novembris või veebruaris kuhugi minema. Olen tänulik igasuguse info ja soovituse eest :)

MeOlemeKoos
Võrgust väljas
Liitus: 2 Okt 2013 - 11:49
Re: Kes on käinud pulmareisil Tais?
24 Veebruar, 2014 - 21:41

Kõige pealt tuleb mõelda, kas sel ajal seal hooaeg. Meil näiteks juunis pulmad ja tahaks minna Indiasse, aga seal pole sobiv ilm, seega meie valik Rhodos ilmselt. Aga võibolla tahategi minna kunagi hiljem, siis Tai on imeilus.

Virgo Jaani
Kasutaja Virgo Jaani pilt
Võrgust väljas
Liitus: 10 Aug 2006 - 16:48
Re: Kes on käinud pulmareisil Tais?
25 Veebruar, 2014 - 16:35

Tervitus-

Ma arvan, et selle Tais olemise ja käimise koha pealt oskaks teile Andreas Lukin vastata. Tean teda oma varajasest rocknrolli noorusest :D ja kuna ta enamuse ajast Tais elab ning seal mingit turismi arendab, siis ta on ka ainuke keda oskan sellel teemal soovitada. Number on +372 5221234, helistage ja küsige.

Tervitades,

Virgo
Pulmad.ee

isadora
Võrgust väljas
Liitus: 14 Märts 2012 - 10:48
Re: Kes on käinud pulmareisil Tais?
28 Veebruar, 2014 - 15:38

Abiellusin eelmisel suvel ja käisime pulmareisil Tais. Tai ainus miinus on tõesti see, et suvel-sügisel ei tasu sinna minna, sest seal on vihmaperioodid ja rannapuhkust ehk mitte kõige soosivam ilm. Seetõttu meie abiellusime juulis, aga pulmareisile sõitsime detsembris - pool aastat hiljem. Ühest küljest oleks muidugi romantilisem minna kohe peale pulmi, aga kuna teadsime kindlalt, et tahame pulmareisi Tais veeta, siis polnud midagi teha, tuli talve oodata. See andis hea võimaluse ennast pärast pulmi natuke rahaliselt koguda. Kui oleks kohe pärast pulmi läinud, siis oleks finantsiliselt päris kitsas olnud ja nii kaugele poleks kindlasti võimalik olnud sõita :) Puhkasime Krabi piirkonnas Ao Nangi rannas + Phi Phi saared + Ko Lanta. Super puhkus!

kirsikap
Võrgust väljas
Liitus: 6 Mai 2014 - 19:11
Re: Kes on käinud pulmareisil Tais?
11 Juuni, 2014 - 14:10

Talvel Taisse minna on väga hea mõte. Imeline loodus, soojus ja need rannad - on lihtsalt imelised. Soovitan kindlasti!