Pruutkleit liiga pikk

3 postitust / 0 uut
Viimane postitus
Moonduja
Võrgust väljas
Liitus: 22 Jaan 2011 - 19:29
Pruutkleit liiga pikk
7 Detsember, 2012 - 09:41

Selline probleem, et ostsin eraisiku käest pruutkleidi ilma alusseelikuta. Tema, kes on 176 cm pikk (kandis seal alla kahe rõngaga alusseelikut) ütles, et mina 170 cm pikk peaksin endale muretsema kolme rõngaga alusseeliku, et siis ei jää kleit mööda maad lohisema. Laenasin ühe tuttava käest kolmerõngaga alusseeliku ja üllatus-üllatus, selgus et vahet ei ole, kleit on ikka mööda maad. Kui jalga panna hästi kõrged kingad oleks kõik OK, aga kuna mu mee on minust natukene lühem, siis plaanisin panna madalad kingad.
Nüüd siis küsimus, kas on võimalik, et on ka selliseid kolme rõngaga alusseelikuid, mis asetsevad laiemalt, et kleit rohkem üles kerkiks? Ei tahaks niisama lihtsalt kääre sisse lüüa, et lühemaks teha :(

Tänan tähelepanu eest!

isadora
Võrgust väljas
Liitus: 14 Märts 2012 - 10:48
Re: Pruutkleit liiga pikk
7 Detsember, 2012 - 15:45

Miks lühemaks leha laskmine variant ei ole? Näiteks kõik välismaalt tellitavad disainerkleidid on üldjuhul eesti naistele liiga pikad ja mulle olid pikad ka enamik Tallinna salongide kleite (ise olen 167 aga kingad on väääga kõrged ja proovisin juba kingadega). Õmblejate jaoks pole pulmakleidi lühemaks tegemine (isegi siis, kui allääres on pits) mitte mingi probleem!

Moonduja
Võrgust väljas
Liitus: 22 Jaan 2011 - 19:29
Re: Pruutkleit liiga pikk
8 Detsember, 2012 - 00:15

Ma arvasin, et kihilise kleidi lühemaks tegemine on keeruline ja nagu kuskil siit teemadest leidsin, siis salongid väga nende kleite lühemaks teha ei taha, kes pole neilt ostnud. Õmblejatega on nii, et töökaaslase pulmakleit tehti liiga kitsaks ja keegi tark lõikas veel õmblusvarud ka ära ja hiljem, kui pruut järele läks oli paksu pahandust. Hirm ühesõnaga :)