Stiilipulm

12 postitust / 0 uut
Viimane postitus
olgak.
Võrgust väljas
Liitus: 4 Sept 2006 - 20:00
Stiilipulm
29 Oktoober, 2006 - 16:11

olen kuulnud, et tehakse nn. stiilipulmasid. Naiteks, kui koik kylalised ja ka pruutpaar panevad mingi kindla ajastu riided selga voi kui on lihtsalt eelistatud mingi varv. Sooviksin ka midagi sarnast teha aga ei oska midagi originaalset valja moelda, Akki keegi aitaks mind?

Vanker
Võrgust väljas
Liitus: 16 Aug 2006 - 13:58
Ma arvan, et pulmad on
29 Oktoober, 2006 - 18:21

Ma arvan, et pulmad on pulmad ja on ju ainult üks kord elus. Miks veel vaja mingit stiili? See on inimeste kõige tähtsam pidu, suursugusem ning ainulaadseim. Mõelge sellele ja tehke endale kaunis päev, Teie pulmapäev! Stiilikaid ja muid murumänge jõuate elus teha veel ning veel.

Virgo Jaani
Kasutaja Virgo Jaani pilt
Võrgust väljas
Liitus: 10 Aug 2006 - 16:48
Pulmad ongi pulmad ja
29 Oktoober, 2006 - 21:17

Pulmad ongi pulmad ja tõepoolest üks kord elus - kas siis pole selle sündmuse idee noorpaaril teha sellised pulmad nagu nemad tahavad ? Ja kui selleks on stiilipulm, siis minu kogemus ütleb, et laske aga käia - soovitan igal juhul keegi appi võtta organiseerima ja mõtlema - teil endal jääb ajast puudu :)

Pange oma abipalve teele, koos omapoolsete tahtmistega ning juba olemas olevate ideedega, näiteks helina [at] pulmad.ee ja vaatame kas nad oskavad teid aidata.

Vankri vastusest tuleb kahjuks välja täpselt eestlase lähenemine erinevustele - kui on erinev, järelikult jama ja ütleme seda ka igal pool välja - abistamisest aga on asi väga kaugel. Olgak. ei küsinud kas meile meeldib stiilipulm, vaid ta küsis ju abi, mitte meie arvamust... Miks sa pead tema idee maha tegema  -  Pulmad.ee ei ole selle jaoks.

Tulevikus kustutan kõik arvamusteavaldused, mis on valedes kohtades - kui inimene küsib abi, siis andke talle seda, aga jätke arvamus endale, kui seda pole palutud.

Lugupidamisega,

Virgo

lauritalaurinna
Kasutaja lauritalaurinna pilt
Võrgust väljas
Liitus: 29 Sept 2007 - 12:02
Re: Stiilipulm
17 Jaanuar, 2008 - 17:36

unistus...

väga lahe on stiilipulma idee. Mulle näiteks väga meeldib must-valge või ühe kindla tooni idee. või mingi lill kõigile rinda ja lähtuda siis sellest samast lillest terve peo korraldamisel (kaunistused jm).

lilo
Kasutaja lilo pilt
Võrgust väljas
Liitus: 26 Dets 2007 - 16:03
Re: Stiilipulm
17 Jaanuar, 2008 - 19:49

Siin näiteks kaks pisikest näidet stiilipulmast - üks Kariibi ja teine lihtsalt mere-teemaline..

http://www.amoriini.com/Sivusto/Haaopas/teemat/karibia.php
http://www.amoriini.com/Sivusto/Haaopas/teemat/meri.php

Aga mõned muud pildid veel: http://www.amoriini.com/Sivusto/amoriini.php --> allpool pealkiri "Teemakattaukset"...

august 2008 :)

Aare
Võrgust väljas
Liitus: 5 Okt 2007 - 20:21
Re: Stiilipulm
17 Jaanuar, 2008 - 20:35

Olin ühes pulmas, kus domineeris punane- armastuse värv. Meestel olid seljas punased triiksärgid ja ka naistel oli riietuses punast. Pruudi kleit oli keskaegses stiilis ja oli midagi seal nagu punasest sametist, peigmehel lai punane vöö. See oli rõõmus vaatepilt.

Katsa
Võrgust väljas
Liitus: 26 Juuli 2007 - 14:34
Re: Stiilipulm
11 Veebruar, 2008 - 13:28

Minul on plaanis teha must-valge-(tume)punane, aga ainult dekoratsiooni mõttes, külalistelt ma eririietust ei oota. Pulmalilleks olen valinud punase roosi, idee sai alguse ehetest, milles on ka pisikesed punased roosid...niisiis kimp, autokaunistus, tordikaunistus jms on ainult punastest roosidest...

kiusu
Kasutaja kiusu pilt
Võrgust väljas
Liitus: 14 Okt 2007 - 21:53
Re: Stiilipulm
11 Veebruar, 2008 - 16:19

Meil tuleb sinise-valge ning liblikate teema:) Sinine on mehe lemmik ja liblikad on minu lemmikud ja valge on pulmade värv:)
Valige ka välja värvid, mis teile meeldivad siis on lihtsam teemat mõelda.

Liisu22
Võrgust väljas
Liitus: 22 Jaan 2008 - 22:46
Re: Stiilipulm
11 Veebruar, 2008 - 19:14

Ka minu pulmas kindlad värvid: valge ja heleroheline. Helerohelist värvi on siis kased (toon palju oksi tuppa), valged tulbid (lehed rohelised), küünlad, salvrätikud, pulmalehe ja lauliku kaaned ja veel üht teist. Nii on lihtsalt ja odavalt võimalik luua väike omapära. Loodan, et see jääb efektne ja mõjub lihtsa ning värskendavana. Pulmad nimelt juuni alguses, seega selline värske rohelise värv veel igati asjakohane. Muideks maja milles pulmapidu toimub on ka üleni heleroheline :) ja väga looduskaunis kohas.

miamamma
Kasutaja miamamma pilt
Võrgust väljas
Liitus: 5 Aprill 2008 - 15:54
Re: Stiilipulm
21 Aprill, 2008 - 18:52

Mina praegu tegelengi v2rvistiili nuputamisega, nii palju variante on, iga p2ev muudan oma meelt!!!
liblikad/valge/h6bedane - hetkel mu lemmik
roosid/punane - v2ga klassikaline
sinine/valge - sinine tulevase kaasa lemmikv2rv
roheline/valge - roheline mu lemmik
v2rviteemaga l2hevad siis kutsed, kohakaardid, laua- ja ruumikaunistused, lilled, ja k6ik see muu, mis hetkel meelde ei tule.

mirju
Võrgust väljas
Liitus: 14 Märts 2008 - 12:35
Re: Stiilipulm
22 Aprill, 2008 - 12:40

Mulle meeldiks küll stiilipulma variant.Näiteks võiks teha talustiilis,siis saaksid külalised kanda ka lihtsamaid riideid ja tavalist riietust varieerida mehed näiteks kaelarättidega,naised saaksid kanda rahvariideid,mida üsna kerge laenutada.
Või näiteks miskit aastast 1950.Retrostiil.Riietust külalistel ka jällegi kerge valida,sest küllap kõigil leida lihtne kleit ja meestel lihtne ülikond.
Valikud on palju.
Meil on läbivateks värvitoonideks punane-valge-roheline.Ei saa kuidagi eirata rohelist,sest see ikkagi looduse domineeriv värv.Valge aga pruudi lemmik lillede-kallade värv.Punane jällegi armastuse ja elu värv,sest meis paneb elu pulbitsema ju punane veri.
Kõike ilusat!

mehike
Võrgust väljas
Liitus: 3 Dets 2010 - 10:03
Re: Stiilipulm
20 Jaanuar, 2011 - 10:20

Pulmad ole mitte üks kord elus tänapäeval ja elu tähtsaim sündmus on meie sündimine, meie laste sündimine. On palju tähtsamaid päevi elus.
Kui see on aga tähtis päev, miks peaks see sisi olema tavaline pulm nagu igaühel. see on juba igav. Pigem siis väga stiilne ja erinev sellest, mis teistel on. Selline, mis jääks ka meelde eluks ajaks ja oleks tõeliselt stiilne ning ainulaadne päev!
Endalgi plaanis tavapulmadest väga erinev pulm, selline, kus meie oleme kõige tähtsamad ja esiplaanil. Sellises stiilis pulmadest pole veel kuskilt lugenud ega kuulnud. ehk saab peale pulmi ka sellest räägitud. Külalistele tuleb igatahes palju üllatavat ja üllatusi! Eelkõige naudime seda aga ise!