Alkoholi vabad joogid

5 postitust / 0 uut
Viimane postitus
pisipulm
Võrgust väljas
Liitus: 28 Nov 2011 - 09:33
Alkoholi vabad joogid
6 Detsember, 2011 - 08:18

Kuna juunis plaanis tähtis sündmus ja meie alkoholi ei tarbi, siis paluks mõtteid, millega alkoholi asendada? Lipsi ja mahlaga seda ju ei tee. Midagi mahdamat tahaks, mida saaks kõigile anda.

Virgo Jaani
Kasutaja Virgo Jaani pilt
Võrgust väljas
Liitus: 10 Aug 2006 - 16:48
Re: Alkoholi vabad joogid
6 Detsember, 2011 - 15:15

Tervitus-

Kuigi ma ausatan alati seda, mida noorpaar tahab, siis olen ma alati olnud ka aus, kui tunnen, etmõned mõtted ei ole head.

Esimene küsimus on sulle, et kas sa oled kindle, et sinu kõik külalised saavad aru, et pulm on alkoholivaba ? Kui jah, siis mul rohkem küsimusi ei ole ja hüppa kõige lõppu päris vastuse juurde.

Kui aga sa ei ole kindel, vaid lihtsalt tahad teha oma pulma alkoholivaba, sõltumata külalistest (mis pole ju üldse paha idee), siis ma öihtsalt ütlen edasi oma kogemuse alkoholivabast pulmast: neod on olnud umbes 8 ja 7-s käisid külalised salaja napsu võtmas.

Aga millega asendada alkoholi ? Olemas on alkoholivabad siidrid, õlud ja ka veinid. Kas nende peale oled mõelnud. Igasugused alkoholivabad boolid on ka kindlasti teemasse (palju puuvilju, limps ja mahl segamini ning jää).

Tervitades,

Virgo

Pitser-T
Kasutaja Pitser-T pilt
Võrgust väljas
Liitus: 25 Juuni 2009 - 17:12
Re: Alkoholi vabad joogid
6 Detsember, 2011 - 16:01

Tere.

Olen siinkohal Virgoga nõus, et võib juhtuda, et külalised käivad kuskil salaja napsu võtmas.
Kui aga kõik külalised on sellega arvestanud ja nõus, siis on super.

Alkoholivabadest jookidest on kokkulöömiseks kindlasti šampus. Ning lisaks on olemas väga vahvaid kokteile, mis tehakse samamoodi, nagu alkoholiga joogid, aga alkoholi ei lisata (a`la mojito kokteil jms.). Saab teha ka põnevaid mitmekihilisi jooke. Täpset retsepti kahjuks ei tea, aga neid on kindlasti ka netis leida.

Edu planeerimisel,
Merle Trestip
ansambel Pitser-T

pisipulm
Võrgust väljas
Liitus: 28 Nov 2011 - 09:33
Re: Alkoholi vabad joogid
6 Detsember, 2011 - 18:52

Usun, et külalised saavad aru, et ei ole viina ja veini. Lisaks on meil kõik külalised sellised, kes tähtsa sündmuse puhul võtavad klaasi shampust. Nüüd olekski vaja ideesid, mida huvitavat joogiks pakkuda.

Maris Arulepp
Kasutaja Maris Arulepp pilt
Võrgust väljas
Liitus: 8 Sept 2009 - 14:01
Re: Alkoholi vabad joogid
6 Detsember, 2011 - 22:29

Tere, kui te alkoholi ei tarvita, kuid siiski olete otsustanud külalistele midagigi pakkuda, siis võib mõelda näiteks sellise variandi peale, mida nägime üsna alkoholivabas pulmas täitsa hästi toimimas: ettekandjad-kelnerid käisid ruumis iga mingi aja tagant ringi, kandikul pitsid - külalised said sealt alkoholi - midagi oli, aga ei olnud palju. Samuti oli nurgas avatud baar, kust sai kokteile tellida, üks teenindaja oli laua taga ja segas neid kokku, laual oli kokteilide nimekiri, kuid needki olid lahjad. Külalistest ei näinud kedagi purjutamas ning pruutpaar oli peoga väga rahul, nagu ka napsulembesed külalised.

Samuti saab ju kihiseva siidri või šampusekokteiliga külalisi kostitada ning Virgo pakutud booli saab ka väga kaunilt serveerida.

Fotograafid Maris Arulepp ja Raido Saar
www.kaunidhetked.ee