Hea toitlustaja pulma

2 postitust / 0 uut
Viimane postitus
Mandariinike
Võrgust väljas
Liitus: 19 Jaan 2010 - 20:38
Hea toitlustaja pulma
27 Veebruar, 2010 - 15:44

Tere!

Meie pulm toimub 17.07.10. Meil on plaanitud 80 inimest pulma kutsuda. Kuna meie pulm toimub põhiliselt välitingimustes, siis sooviks head gateringi saada.

Uurin ja otsin ,milliseid toitlustajaid võtta. Minu jaoks on oluline, et kohapeal oleks 2-3 teenindajat, nende poolt nõud, kvaliteetne teenindus, hea söögi valik.

Kui keegi on endale leidnud HEA hinna ja menüü valikuga toitlustaja , ootan hea meelega teie soovitusi söögi ja hinna kohta.

Tragit organiseermist teile, :)

kristiinekr
Võrgust väljas
Liitus: 12 Aprill 2009 - 19:13
Re: Hea toitlustaja pulma
1 Märts, 2010 - 15:26

häid toitlustajaid on mitmeid. Kõik sõltub, mida sa ise soovid. Soovitada julgeksin näiteks Carmen Catering`i. Neid on kindlasti veel, kuid olen näinud neid tööd tegemas ja see on jätnud hea mulje. Hindade osas ei oska öelda, kuhu nad kvalifitseeruvad - kallid või odavad. Ilmselt kõik sõltub ikkage sellest, mida te pakkuda soovite. Üks soovitus aga oleks see, et võtke joogid (veinid, vahuveini jne) ise, sest cateringi kaudu võttes on need ikka väga-väga kallid. Kuna toitlustusasutustel vöga palju tööd ei ole, siis nad reeglina on nõus sellega, et joogid tulevad mitte nende kaudu. Kui menüü on paigas, siis tasub otsida veinimüüja, kes menüü põhjal oskab veini juurde soovitada. Mõne suure hulgimüüja juurde ilmselt pole eriti mõtet minna, kuna teie poolt ostetav kogus on nende jaoks väike. Küll aga on turul väiksemaid tragisid maaletoojaid, kes kindlasti valmis teid aitama.