Lõuna-Eesti parim kokk - Talvi Matus

üks postitus / 0 uut
kangursi
Võrgust väljas
Liitus: 27 Sept 2014 - 15:20
Lõuna-Eesti parim kokk - Talvi Matus
28 Jaanuar, 2015 - 23:37

Peakokk Talvi Matus

väga kogenud ja staazikas kokk. Igapäevaselt toitlustab Taheva vallas kohalikke haridusasutusi.

Üks olulisemaid asju, millest kõik algab, on valmisolek suhelda ja arutada asju. Talviga oli asi väga lihtne: ta on avatud, lahke, sõbralik ja alati valmis asju arutama. Ei olnud kordagi sellist olukorda, kus oleks vastused jäänud saamata või ei oleks teda kätte saanud.

Talviga asjaajamine toimus järgnevalt: kuu aega enne pulmapäeva sai talle helistatud ja uuritud, kas on saadaval - jah oli. Pärast seda leppisime kuupäeva kokku ja sisuliselt unustasime ära üksteist mitmeks nädalaks. (päriselt ei unustanud, aga lihtsalt ei suhelnud mitu nädalat. Kuna meil endil maale asja polnud, et oleks saanud temaga kohe kohtuda, ja Talvi oskas kohe hinnata, millal tal on tarvis menüüd teada, siis saigi kokku lepitud, et kohtume ca 2 nädalat enne pulmi. Ise olime natuke rahutumad, kuid Talvi rahustas meid kiirelt maha, öeldes et 2 nädalat on rohkem kui küll, et pulmalaud ära kavandada). Nii ka läks. Paar nädalat enne pidu istusime tunnikeseks maha ja arutasime asjad läbi.

Arutamine oli täpselt sama lihtne nagu pulmaisaga - läbi jäi kumama see, et teie kullakesed ärge muretsege - küll ma tean mis teen ja teen hästi. Nii ka läks. Kui menüüd paika panime, siis Talvil oli selge ettekujutus, mis seal olema peaks. Mõned kohad ja elemendid arutasime läbi, aga üldiselt pakkus ta juba ise terve lahenduse välja ja tagantärele võib öelda, et toidud olid superhead, kõike oli piisavalt palju, et jätkus ka järgmise päeva hommikuks ja üle jäi kraami piisavalt vähe, et halvaks hiljem midagi ei läinud. Muidugi olime valmis selleks, et Talvi on väga hea kokk, sest ta on toitlustanud meil peres mitmeid üritusi varemgi ja alati superhästi.

Hiljem toitlustamise lauda organiseerimise poolel oli Talvi 100% abis ja aitas korraldada nii, et toidu liikumine lauda toimuks sujuvalt ja probleemideta.

Kokkuvõte: väga head toidud, väga hea suhtleja, vastutulelik, lahke, aitab kogu toitlustamise komplekti organiseerida, väga tasemel peakokk. Soovitame 100%

Liisi@Silver(01.08.14)