Mäesalu Catering

5 postitust / 0 uut
Viimane postitus
nixie2
Võrgust väljas
Liitus: 17 Mai 2011 - 11:29
Mäesalu Catering
17 Mai, 2011 - 11:49

Tere!

Saime kätte Mäesalu Cateringu pakkumist, mis on päris soodne võrreldes teiste firmade pakkumistega. Sellega seoses küsimus, kellel on selle firmaga kogemust? Kuidas kõik läks, olete rahul? Kas kõike korraldati nii nagu leppisite kokku? Kuidas toit on? Meil umbes 60-70 külalisi, toidu tuuake iga inimesele laua peale, catering pakkub 3 kelnerit, mis arvate kas nendest piisab või parem võtta 4 näiteks? need peavad ju jõuadma iga ühele toidu tuua, valata juua jne.. Kuidas üldse teenindus?

Kuusetaat
Võrgust väljas
Liitus: 20 Nov 2006 - 14:26
Re: Mäesalu Catering
17 Mai, 2011 - 13:54

Minu kogemused Mäesaluga on aastatepikkused. Ei, ma ei ole mitte igal aastal uuesti abiellunud, kuid olen olnud seotud väga erinevate üritustega, kus Mäesalu Catering on toitlustust pakkunud. Mina julgeks küll kindla peale välja minna ja soodsat pakkumist ei kardaks. Eestvedajana on Marin pikaajalise kogemusega selles valdkonnas, ja soodsas pakkumises on kindlasti arvestatud kõikvõimalike teguritega, mis on eduka ürituse kulgemise eelduseks.
3 kelnerit on taolise rahvahulga jaoks mu meelest piisav, sest ega siis igale külalisele ju eraldi kandikut kätte tooda - üldiselt hakkab söögivaagen ühest laua otsast liikuma ja kui tühjaks saab, küll siis kohe ka uuesti täidetakse. Ja joogivalamisega sama teema - pidulauas valab üldiselt rahvas ju ise joogid välja, ega iga liigutuse jaoks pea kelner kõrval seisma (kui see muidugi just erisoov ei ole :)
Toidud on alati olnud maitsvad ja teenindus eeskujulik.

Veelkord, soovitan!

Parimate soovidega,
Arno

Eleryh
Võrgust väljas
Liitus: 8 Veebr 2011 - 23:00
Re: Mäesalu Catering
17 Mai, 2011 - 22:38

Ka meie oleme valinud oma pulma toitlustama Mäesalu Cateringi. Kui Marin pakub sulle 3 kelnerit, siis teeb ta seda seetõttu, et teab, kuidas asjad kõige paremal viisil sujuvad.
Mäesalu Cateringist on siin mitmeski kohas juttu, kõik kogemused ja vastukaja on olnud positiivne. KASUTA OTSINGUT :) Ega siis ilma asjata pole Mäesalu olnud "Aasta tegija". Tegemist on professionaalidega, suhtlus Mariniga on olnud väga meeldiv ning oleme saanud palju head nõu ning meile on paljuski vastu tuldud.
Muidugi peale meie tähtsat päeva julgen rohkem soovitada..

rosiliis
Võrgust väljas
Liitus: 1 Nov 2006 - 10:41
Re: Mäesalu Catering
8 Juuni, 2011 - 19:42

JAa mina ka soovitan soojalt :) Meie pulma 75 inimest toitlustas ja teenindas Mäesalu Catering ja kõik sujus suurepäraselt:) Marin ja Marek teavad mida teevad :):):) Igal juhul kõik oli imeilus:)

rosiliis
Võrgust väljas
Liitus: 1 Nov 2006 - 10:41
Re: Mäesalu Catering
8 Juuni, 2011 - 19:43

Ah jaa ja veel, minu vanaisale ei olnud enne nende kelnereid veel kunagi keegi öelnud härra kas soovite veel veini :):) Ta oli niii uhke:))