Pruutpaar ja alkohol

4 postitust / 0 uut
Viimane postitus
MaarjaLiisa
Kasutaja MaarjaLiisa pilt
Võrgust väljas
Liitus: 13 Mai 2008 - 15:26
Pruutpaar ja alkohol
15 August, 2009 - 00:32

Kogu küsimus sai alguse sellest, et viibisin veidi aega tagasi hotell Susi juures. Seal peeti pulmapidu.
Istusime sõpradega kohvikus ja äkki märkasime, et keegi valges, tuleb nurga tagant välja ja tuigub. Tegu polnudki nii väga nurgaga, rohkem suure klaasakna algusega. Pruuti ja ta kleidisaba hoidis püsti üks sõbranna. Mõtlesime, et noh, mis nad seal nurga taga siis teevad. Kuna pruudi kleit oli külje pealt väga üles tõstetud, mõtlesime, et noh, küllap ajavad mingit sukapaela seeliku külje alla. (siit väike õpetus pruutneitsidele - ärge tõstke kleiti tolle olukorra puhul kleiti külje pealt üles, vaid üritage kogu kleit kõhu eest võimalikult ära tõmmata. ainult ühe külje pealt sikutades ei pruugi puhvis kleit kuidagi alluda) Aga ei. Too imekaunis neiu oli lihtsalt oma organismiga vastuollu sattunud ja üritas oma olemist kuidagi oksendamisega parandada.
Tohutult kahju oli lihtsalt vaadata pulmapeo staari väga ebasobivas olukorras. Peaksid ju nemad(pruutpaar) olema tolle õhtu tähed.
Kas pruutpaar peab ise oma piirini jõudma või ütlete lähematele sõpradele, et nood teid vajadusel tagasi hoiaksid?

dior
Võrgust väljas
Liitus: 4 Aug 2009 - 19:46
Re: Pruutpaar ja alkohol
15 August, 2009 - 10:45

Veidi kohatu olukord jah. Aga kui mina oleksin sõbrannana pulmas, siis mina vast midagi ütlema ei hakkaks, kui just pruutpaar pole palunud silma peal hoida. Ise sellisesse olukorda tõenäoliselt ei satuks, sest ma ei joo alkoholi. Aga kui ka jooksin, siis paari šampuse/veini klaasiga ma ka piirduksin. Ei tahaks oma pulmaööl pohmakat välja magada.

patupyyga
Võrgust väljas
Liitus: 7 Juuli 2009 - 00:07
Re: Pruutpaar ja alkohol
16 August, 2009 - 22:48

Vaatepilt võis ikka tõesti halekoomiline olla:)
Meil plaanis piirduda vahuveini ja mõne klaasi punaseveiniga. Tahaks mäletada sellest päevast kõike ja loomulikult ka ööst:D Pealegi me pole väga sellised, et rahvarohkel üritusel ennast täis kammida. Kui isu natuke rohkem napsu võtta, siis valime selleks ka sobiva aja, koha ja seltskonna:)

rosie
Kasutaja rosie pilt
Võrgust väljas
Liitus: 15 Juuli 2009 - 12:23
Re: Pruutpaar ja alkohol
17 August, 2009 - 17:38

Inetu olukord. Ma oma headele sõpradele ütleksin kindlasti pulmas, kui nad hakkavad üle piiri minema. Eks pulmas võib juhtuda, ilmselt eriti enne õhtust pidu ei sööda, aga samas šampust juuakse (nt pruudi nime ärasaatmisel jne). Aga sellega peab arvestama ja oma piiri tunnetama ning vähem jooma.