Pulmatort Pihlakast

17 postitust / 0 uut
Viimane postitus
Liblikas
Võrgust väljas
Liitus: 17 Aprill 2007 - 10:04
Pulmatort Pihlakast
27 Juuni, 2007 - 12:31

Tere!

Tellime pulmatordi Pihlaka kondiitrist (Rakverest). Viibimine ise väljaspool Eestit. Eestisse sõidame 2 nädalat enne pulmi.
Kellel on Pihlakast tellimisega kogemusi?
* Kas on võimalik nendega ka meilitsi asju ajada? Siiani üritades oleme jäänud vastuseta või ei tea seda õiget aadressi...?
* Kas tordi tellimisel arvestatakse 100% kliendi soove?
* Kas on võimalik tellida n-ö väike proovitort?

Oleme kogemuste jagamise ja näpunäidete eest tänulikud!

liisuviisu
Kasutaja liisuviisu pilt
Võrgust väljas
Liitus: 15 Aug 2006 - 10:13
Re: Pulmatort Pihlakast
27 Juuni, 2007 - 14:23

Meie tellisime Pihlakast proovitordi. Aga tellimuse esitasime Konsumis. A kindlasti saab seda asja ajada ka meilli teel. Näidispildi saatsin meiliga neile. Tort oli hea ja ilus, kuigi suht vahukoorene. Aga õige pulmatordi tellimusega jäime hiljaks ja ei saanudki sealt.
Kirjuta sellel aadresssil: aspihlaka [at] hot.ee

Ise kirjutasin alguses myyk [at] pihlaka.ee aadressil, aga sealt ka vastust ei tulnud.

meka
Võrgust väljas
Liitus: 26 Sept 2006 - 10:31
Re: Pulmatort Pihlakast
27 Juuni, 2007 - 15:10

Millal te siis tellisite, et hiljaks jäite?

Me käisime ükspäev sealt läbi ja öeldi, et kuskil 2 nädalat varem tellida, et liiga vara pole mõtet.

liisuviisu
Kasutaja liisuviisu pilt
Võrgust väljas
Liitus: 15 Aug 2006 - 10:13
Re: Pulmatort Pihlakast
28 Juuni, 2007 - 08:53

Ma enam ei mäletagi, aga mingi kuu aega varem vist üritasin. Aga noh 7. juuliks, selleks nõutud päevaks:D ja öeldi et olete hiljaks jäänud:S

kittycat
Võrgust väljas
Liitus: 19 Okt 2006 - 20:32
Re: Pulmatort Pihlakast
27 Juuni, 2007 - 15:21

Meie saime Pihlakast rohkem kui suurepärase tordi,ületas igati igasugused ootused.Teiste kohtade peale isegi mitte ei mõelnud,kust tellida saaks,Pihlakas on siiski vaieldamatult parim ja mainekaim.Aga jah,niivõrd head ja kaunist torti ei osanud me isegi Pihlakast oodata:)
Meilitsi suhtlemise kohta küll ei tea,aga ise selle peale küll lootma ei jääks,neil on ju alati käed-jalad tööd täis ja väga palju tellimusi,alati tasub ikkagi kohale minna.Kuna see teil võimalik ei ole,nagu ma aru saan,siis oleks ehk mõttekas mõni kohapeal elav sugulane tellimust tegema saata,või siis miks ka mitte telefoni teel tellimus teha.Aga kui tulete Eestisse 2 nädalat enne pulmi,siis jõuate ju ise ka tellida,meie tellisime näiteks nädal aega ette,käisime küll ammu enne maad uurimas,aga öeldi et tasuks tulla nädal enne ja teha tellimus.
Kliendi soove arvestatakse Pihlakas küll 100%,pulmatorti tellima minnes võeti välja paks kaustik,kuhu kirjutati sisse pikalt ja laialt,mida kõike me tordist ootame.Peab kohe mainima,et nii uhkelt ei osanud me torti oma vaimusilmas küll ette kujutada:) Meie tellisime martsipani-kohupiima tordi,kuna see seal üks kallimaid ja pulmadeks sobivaimaid,nagu meile öeldi,ja tõepoolest,ei mäleta küll et oleks varem nii head torti saanud,isegi külalised ei jõudnud ära kiita ja imestati,et Eestis nii head torti tehakse:)
Proovitorti meie näiteks ei tellinud,ei tulnud sellepealegi,sest Pihlaka tordid on ju kõik väga kvaliteetsed ja head,ja meie lihtsalt valisime nimekirjast meile meelepäraste koostisosadega tordi:)

pruut
Võrgust väljas
Liitus: 21 Aug 2006 - 14:29
Re: Pulmatort Pihlakast
27 Juuni, 2007 - 21:25

Käisime Pihlaka Tallinna äris Sõpruse pst ja näitasime pilti tordist, mida tahame. Ja nad tunnistasidd, et sellist nad teha ei saa:( Põhjus lihtne - neil lihtsalt ei ole sobivat toridalust. Soovitud tort oli korruseline, ilma vahedeta kolm kihti üksteise peal. Me nimelt ei soovinud, et erinevad kihid oleksid terassidel - sellise oleksid nad teinud küll. Meil ei läinud sugugi nii hästi kui teil.Kuigi täiesti usun, et maitse ja sisu oleksid nad teinud viimase peal, kuid asi jäi tordi kuju taha.

Ivike
Võrgust väljas
Liitus: 18 Aug 2006 - 11:27
Re: Pulmatort Pihlakast
27 Juuni, 2007 - 22:29

Jah, pihlakas teeb häid asju, olen täitsa nõus.
Kuid pean kahjuks tõdema et minul nende pigem halvad kogemused asjade tellimisel. Nimelt üks aasta tellisin endale kringli, tegin tellimuse juba nädal aega varem, kuna mulle meeldib teada et asjad varakult paigas. Kui järgi läksin siis polnud aega kontrollida, oli küll palju väikse aga nu usaldasin neid. samal päeval ei jõudnudki kringlit lahti teha, jäi järgmiseks peopäevaks ja avamisel selgus et see oli jummala vana:(
Samuti pulmatordi puhul kui kirjutasin neile emailile siis vastati et kui soovin infot siis peaksin poodi kohapeale minema. Kui käisin poes siis öeldi et neil näidiseid ei ole ja nemad ei tee sellist nagu mina tahan, et neil lihtsalt on oma tordid ja kui soovin oma soovide järgi siis pean ise rakverre minema tellima ja selle tordi sealt ka ise tallinna toimetama. Olin väga nördinud. Nüüd tellime tordi violiast mis asub viimsis(www.violia.ee)

kittycat
Võrgust väljas
Liitus: 19 Okt 2006 - 20:32
Re: Pulmatort Pihlakast
28 Juuni, 2007 - 13:25

see on küll mulle täiesti suur üllatus,et Pihlakast midagi vana võib saada:S minul isiklikult ühtegi halba kogemust ei ole,olen Pihlakast tellinud/ostnud absoluutselt alati igaks tähtpäevaks tordi ja alati olen ka alati rahule jäänud. ..Aga eks ta ole,et tegijal ikka juhtub..
Muide meile näidati küll suur näidiste kataloog ette,kui pulmatorti tellimas käisime.Algul lõi ikka silme eest päris kirjuks,aga kuna me ikka juba enam-vähem teadsime mida tahame,siis polnud viga:) Küllap siis saab näidiseid näha vaid suuremates esindustes..
Kusjuures meie käisime Rakveres kohapeal tellimas ja pulmapäeva hommikul saime tordi Pihlakast Tallinna toimetatud.

Brit
Kasutaja Brit pilt
Võrgust väljas
Liitus: 24 Mai 2007 - 20:40
Re: Pulmatort Pihlakast
28 Juuni, 2007 - 13:35

Samuti tellime tordi Viimsi pagariärist viola, seda kohta on paljud tutvusringkonnas väga kiitnud, nad peamiselt ongi pulmatortidele spetsialiseerunud. Pihlaka todid ja teenindus jätab aegajalt ikka soovida...

mumm
Võrgust väljas
Liitus: 27 Aug 2006 - 13:46
Re: Pulmatort Pihlakast
3 Juuli, 2007 - 08:53

Minul ka Pihlakaga halb kogemus: esmalt käisin 1,5 kuud varem uurimas, kas üldse saan sellist torti nagu tahan - vastuseks oli, et soovitud toode on tootmisest maha võetud ning sellist torti ei saa. Kui küsisin, et kui siiski mingi tort tellida, siis millal peaks tellimuse esitama - öeldi, et nii paar nädalat enne.. Kui 3 nädalat enne pulmi tellima läksin, ei võetud enam tellimusi vastu - ei soovitud kuupäevaks ega ka eelnevaks päevaks....

lizzy2
Võrgust väljas
Liitus: 21 Märts 2007 - 15:20
Re: Pulmatort Pihlakast
3 Juuli, 2007 - 13:20

Meie pidu oli 30.juunil.Tellimuse esitasime Rakvere poes (selles haigla juures olevas) ja Toodi meile tort peopaika Ida-Virus. Ise poleks seda 15kilost kuidagi ära toonud. Aga tort maitses kõigile: oli kohupiimatort suhkropastast kattega. Ja jätkus veel järgmisekski hommikuks:D

Getu
Võrgust väljas
Liitus: 2 Jaan 2007 - 22:26
Re: Pulmatort Pihlakast
3 Juuli, 2007 - 19:26

Palun anna teada, kui palju teilt transpordi eest küsiti :)

lizzy2
Võrgust väljas
Liitus: 21 Märts 2007 - 15:20
Re: Pulmatort Pihlakast
3 Juuli, 2007 - 20:24

Tean, et muidu on vist 4 kr/km... Meilt seda ei küsitud (kaupa tuuakse lähedal olevasse kauplusse ja jäime nö tee peale), maksime aga autojuhile ühe koidula ja kommikarbi ja meie sildiga shampusepudeliga.... See, et raha ei küsitud, oli vist suuresti kaupluse juhataja teene, kes autojuhti moosis.Ka talle sai kommikarp saadetud:)

craty
Võrgust väljas
Liitus: 27 Märts 2007 - 16:43
Re: Pulmatort Pihlakast
4 Juuli, 2007 - 16:09

Soovitan ka soojalt Violia Team pagariäri Viimsis. Teevad täpselt sellise tordi nagu ise soovid. Mina soovisin ka kolmekorruselist üksteise peale asetatud kihtidegea torti ning kaunistuse osas olid ka täiesti omad ideed. Kolm pagariäri üle Eesti ütlesid, et nemad sellist ei tee. Violia oli kohe nõus ning transportis tordi ilusti ka Pärnumaale peokohta. Transpordi eest küll küsiti päris soolast hinda (aga selles osas jõudsime lõpuks siiski mõlemaid pooli rahuldavale kokkuleppele), aga tort oli seda väärt ja ka külaliste üllatusnäod olid seda väärt. Pärast küsisid kõik, et kus selline tort tehti :)

suvakas111
Võrgust väljas
Liitus: 8 Dets 2007 - 15:46
Re: Pulmatort Pihlakast
12 Veebruar, 2008 - 16:47

Kas keegi on Pihlakast tellinud šokolaadi-hapukoore torti pulmatordiks? Lihtsalt jäi see tort silma, kuna ei soovi tüpilist martsipani-vahukoore torti.
Meilitsi minuga suheldi, kuid viimasele kirjale pole pikalt vastust saanud? Või siis kus asuvad Tallinnas Pihlaka esindused, kus saaks tellimuse esitada?

Ei jõua kevadet ära oodata.. 26.04.2008

26.04.2008
Maailma ilusaim päev

Helina Elias
Võrgust väljas
Liitus: 11 Aug 2006 - 22:16
Re: Pulmatort Pihlakast
12 Veebruar, 2008 - 19:32

Tere,

naljakas, et nii erinevad arvamused ühe kondiitrifirma kohta. Mina ei ole Pihlakast saanud sobivat torti tellida. Üks asi on olemasolevad alused, mis kõigile ei meeldi (neil on kõrged alused, kus keskmine toru jääb näha) ning pulmatordi katet ei saa nad väga nikerdada. Elusad lilled jms saavad peale panna küll, aga kui on suuremad nõudmised tordile, siis tasub tort tellida mujalt. Tallinnas teeb väga ilusaid torte Bonaparte, kust saab tellida tõeliselt eksklusiivse tordi. Mademoiselle kohvik on teine hea koht, kust unelmate tort tellida (võib-olla valik küll natuke kitsam kui Bonapartes).

Edu heade tordimeistrite leidmisel,
Helina Elias
PULMA- JA PEOKORRALDAJA OÜ

Mudi
Kasutaja Mudi pilt
Võrgust väljas
Liitus: 3 Okt 2011 - 08:46
Re: Pulmatort Pihlakast
10 September, 2012 - 14:01

Pihlaka tort oli väga maistev aga väljanägemine oli kehv. Meile ei meeldinud need plastmassist kujud, mõtlesime, et laseme teha siis martsipanist, sest internetist vaadates saab martsipanist ka ilusaid asju voolida. Tulemuseks oli see, et pruutpaar tordikaunistus oli kole - paksud trollid/viikingid . Nägu ja kõik oli suht õudne. Nad poleks üldse pidanud pakkuma seda varianti.

07.07.2012